INTIMINA

Всі відгуки

INTIMINA

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

Logo YVES ROCHER

YVES ROCHER

0 Відгуки

Пишність та життєва сил ...

Logo iHerb

iHerb

0 Відгуки

iHerb є світовим лідером у за ...

INTIMINA

INTIMINA – це шведський бренд, який пропонує великий асортимент продуктів, присвячених всім аспектам інтимного здоров'я жінок. Місія компанії – забезпечити надання продуктів та інформації для жінок на кожному етапі життя, починаючи від першої менструації до менопаузи. Для того, щоб кожний продукт, створений INTIMINA, був безпечним та комфортним з медичної точки зору, компанія проводить численні дослідження та консультації з Медичною консультативною радою.

Запуск марки відбувся в 2009 році. З цього часу компанія INTIMINA швидко розвивається та розширюється, виконує все, щоб досягти свою головну мету – зробити інтимні продукти для догляду доступними для жінок у всьому світі.

Сервіс
INTIMINA є єдиною глобальною компанією, яка займається повним спектром питань жіночого оздоровлення. Задля кращої роботи було залучено команду відомих фахівців, які надають поради та підтримку у розробці інтимних продуктів для здоров'я, що так подобаються жінкам.

У прагненні покращити інтимне здоров'я, творці компанії створили Медичну консультативну раду, яка надає професійні консультації та підтримку при розробці кожного екземпляр продукту. Така співпраця забезпечує надійну інформацію про особливості гінекології, що стає відправною точкою в створенні товарів. Ця інформація також доступна в блозі, аби кожна жінка могла ознайомитися з фактами за допомогою цього ресурса.

Як світова марка, доступна у провідних аптечних мережах, медичних установах та в Інтернеті, INTIMINA зарекомендувала себе як важлива частина інтимного благополуччя жінок. Компанія прагне зробити життя жінок легким незалежно від їхнього віку чи місцезнаходження, забезпечити доступ до надійної інформації та рішень щодо всіх їхніх інтимних потреб в галузі охорони здоров'я.

Кожен продукт INTIMINA отримує переваги від досконалості та інновацій дизайнерів у Швеції у поєднанні з практичним клінічним досвідом фахівців з Медичної консультативної ради. Продукти розроблені відповідно до найвищих міжнародних стандартів якості та безпеки, щоб підтримувати здоров'я та природну рівновагу жінки. Діапазон продуктів INTIMINA охоплює дві основні напрямки інтимного догляду:

1. Лінія для розвитку м’язів, котра призначена для того, щоб допомогти жінкам запобігти та подолати розлади тазової поверхні підлоги, а також надати тонусу та посилити інтимну область.
2. Лінія менструального догляду. Перша у своєму роді, ця лінійка продуктів пропонує жінкам впевненість, гігієну та комфорт, яких інколи не вистачає в період менструації.

Щоб зробити продукцію ще більш доступною, діє акція на перше замовлення – 10% знижки якщо ви вкажете свою електронну адресу на сайті для інформаційної розсилки. Листи містять спеціальні пропозиції та додаткову інформацію, що може бути корисною.

Контакти
В INTIMINA двері завжди відкриті для запитань, пов'язаних із брендом, продуктами та будь-якими загальними турботами про здоров'я. Загальна інформація про бренд є доступною для всіх, але якщо у вас виникли питання щодо покупки INTIMINA, як розробляється продукція, надішліть електронний лист на адресу customercare@intimina.com.

Ви також можете ознайомитися з контактними даними для ЗМІ та роздрібним продавців на сторінці сайту. Компанія активно оновлює сторінки у соціальних мережах, де ділиться новими розробками та корисною інформацією загального характеру. На сторінці YouTube ви можете подивитися, як використовувати продукти марки та поставити питання, що вас цікавлять.


Відгуки
Жінки, що шукають гігієнічний та практичний спосіб догляду за своїм інтимним здоров’ям, неодноразово мали змогу побачити продукцію на полицях та в Інтернеті. Якщо ви придбали продукцію чи спілкувалися з консультантами, якщо в вас склалося певне враження щодо компанії – розкажіть про це на нашому сайті!