Відгук

  Відгуки Аптека 911

  Про компанію

  Аптека 911 - це всеукраїнська аптечна мережа. Заснована 1996 року. Завдяки надійності, відповідальності та стабільності завоювала своє місце на фармацевтичному ринку України. Налічує понад 300 аптек. Компанія постійно слідкує щоб покупці мали доступ до широкого асортименту товарів найкращої якості українських та іноземних виробників. Тут ви можете придбати ліки, лікувальну косметику, прилади для діагностики - все що може знадобитися для підтримки здоров'я та бездоганно вигляду. Визначитися з вибором допоможуть ввічливі, доброзичливі та кваліфіковані працівники.

  Сервіс

  Якщо ви потребуєте рідкісних засобів лікування, то вам з радістю допоможуть зробити замовлення, і ви отримаєте його протягом доби. Більшість аптек цієї фірми працюють цілодобово, що дає можливість придбати ліки в будь-який час, а особливо зайняті чи важко хворі клієнти можуть скористатися службою доставки “Аптечний кур'єр” та отримати свої покупки вдома, офісі чи лікарні.

  Для покупців може бути привабливим те, що в мережі аптек 911 діє система знижок, яка дає можливість економити на покупці лікарських засобів. На сайті компанії ви можете побачити карту з позначеними на ній місцями розташування аптечних пунктів, і знайти той до котрого вам буде зручно добиратися. Торгові зали облаштовані так, щоб це було зручно для клієнтів. Приємна кольорова гама, нагода сісти й відпочити, можливість виміряти артеріальний тиск - такою нагодою можуть скористатися ті хто цього потребує, особливо її оцінюють покупці похилого віку. Керівництво компанії зацікавлене в підвищенні кваліфікації працівників та їхньому кар’єрному рості. При необхідності ви можете отримати консультацію спеціаліста, яка допоможе вам визначитися з вибором лікувальних засобів, що будуть найбільш доречними у вашій ситуації. Також порада фахівця вбереже вас від необдуманих, непотрібних покупок.

  В інтернет - магазині фірми товари зручно розміщені по категоріях, а той хто віддає перевагу певному виробнику ліків чи косметики може вибрати сортування по брендах, знайти назву певного виробника і побачити які саме пропозиції наявні на даний момент. На сайті фірми покупець може ознайомитися з інструкцією товару, прочитати відгуки про ліки, які залишили інші користувачі та дізнатися які ще препарати мають аналогічну дію. Також є перелік різних захворювань, короткий опис хвороби, та список ліків, які можуть призначатися в такому випадку, але слід бути дуже обережним і не займатися самолікуванням, тому що лише кваліфікований спеціаліст може підібрати ефективні препарати, які вирішать вашу проблему.

  З огляду на гостру проблему неякісних ліків компанія веде строгий нагляд за якістю, терміном використання та умовами зберігання товарів на аптечному складі.

  Відгук

  Якщо вам доводилося користуватися послугами мережі аптек 911, поділіться своїми враженнями. Чи провізори, що вас обслуговувати були кваліфіковані та ввічливі? Якщо вам прийшлося замовляти рідкісні ліки, то як швидко вони прийшли? Чи користувалися ви послугою кур'єра? Якщо так, то чи вам доставили саме ті ліки, які ви замовляли? Через скільки часу? Чи в товарів, які ви придбали в Аптеці 911, не вийшов термін використання? Якщо виникне потреба в лікувальних засобах, чи знову скористаєтеся послугами даної мережі? Чи порекомендуєте її друзям та знайомим?

  Аптека 911
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Аптека 911

  Ваш відгук

  FAQ