iHerb

Всі відгуки

iHerb

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo Bigl.ua

Bigl.ua

0 Відгуки

Bigl.ua – це площадка для торгі&#...

Logo YVES ROCHER

YVES ROCHER

0 Відгуки

Пишність та життєва сил ...

Logo INTIMINA

INTIMINA

0 Відгуки

INTIMINA – це шведський бренд, як...

iHerb

iHerb є світовим лідером у забезпеченні клієнтів у всьому світі натуральною продукцією різноманітних категорій. Компанія почала свій шлях у бізнесі в 1996 році та наразі працює з декількох центрів дистрибуції (в Каліфорнії, Кентуккі, Іллінойсі та Пенсільванії). Завдяки політиці компанії, умовам обслуговування та різноманіттю екологічної продукції товари з магазину iHerb регулярно купляють користувачі з усіх куточків світу.

Сервіс
При ознайомленні з сайтом ви знайдете понад 1200 брендів, серед яких є харчові продукти та інші натуральні товари, які зустрічаються на полицях еко-магазинів. Але є важлива різниця: ціни iHerb, як правило, на 30-50% менше!

Але вартість вашої покупки не впливає на гарантію якості – iHerb гарантує, що ви отримаєте найкращу загальну вартість у світі для більш ніж 30000 найменувань натуральних продуктів. Також магазин гарантує, що всі продукти є справжніми брендами, що продаються на ринку США та інших країн світу. Окрім гарантії якості наявна гарантія доставки. Компанія не визнає виправдань, тож зобов’язується якомога швидше доставити придбаний вами товар. Якщо ви не задоволені товаром, ви можете зв’язатися зі службою підтримки, аби повернути його.

Відмінною рисою сайту є те, що на відміну від багатьох роздрібних торговців, які показують сторонні відгуки, всі відгуки iHerb написані клієнтами. Щоб написати відгук, спочатку потрібно замовити продукт на сайті. Це означає, що ви маєте доступ до чесних та відвертих відгуків. Це допомагає вам оцінити продукцію з різних сторін та зважити необхідні критерії задля вдалої покупки.

Компанія ретельно слідкує за тим, щоб товар був свіжим та з довгим строком придатності. Продукти iHerb знаходяться на полиці складу в середньому лише 45 днів! Тому більшість товарів, що є в наявності, мають довгий термін придатності. Ви також можете ознайомитися з датами на сторінці продукту. Продукти домашнього бренду проходять аналіз незалежної лабораторії третьої сторони, а результати публікуються на сайті, щоб ви могли ознайомитися з ними. Центри розподілу iHerb повністю контролюються кліматом, що захищає продукти від таких умов, як вологість, тепло та холод. Цей рівень контролю якості використовується iHerb, щоб забезпечити ефективність продукту для клієнта.

Ваша особиста конфіденційність є надзвичайно важливою для сучасної компанії. З 1996 року iHerb ніколи не продавав та не здавав в оренду будь-яку інформацію про клієнтів стороннім особам. Ваша особиста інформація залишається повністю конфіденційною. Окрім захисту ваших даних, компанія пропонує цікаві пропозиції, що допомагають заощадити. Кредит лояльності в 11% дозволяє заощадити під час наступної покупки, якщо ви зробили її менш ніж через 60 днів від попереднього замовлення. Також існують знижки на продукцію, що є особливо популярною. Проводяться акції, а також можлива додаткова знижка в розмірі 5-10%, коли ви замовляєте 2 або більше одиниць того самого продукту. Переконайтеся, що загальна сума замовлення становить 60 дол. США або більше, щоб скористатись безкоштовними або глибоко зниженими тарифами на доставку.

Замовлення доступні цілодобово, як і обслуговування клієнтів. Ви отримаєте відповідь на ваші питання незалежно від доби та дню. Завантажуйте додаток для смартфону, щоб бути в курсі наявних знижок та швидко спілкуватися зі службою підтримки.

Коли ви робите покупки з iHerb, ви є частиною глобального руху для здорової, більш стабільної планети!

Контакти
Завдяки службі підтримки, що працює цілодобово, ви можете вирішити всі питання, що стосуються вашого замовлення, продукції, розміщеної в каталозі та інших аспектів роботи компанії.


Відгуки
Екологічні засоби для дому, етична косметика та корисні товари не втрачають популярності. Якщо ви розкажете, як вам сподобався магазин iHerb, користувачі в Інтернеті зможуть більше довіряти цій компанії. Опишіть свій досвід та розкажіть про переваги та зауваження, що ви маєте!