Forest Essentials

Всі відгуки

Forest Essentials

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Logo Фокстрот

Фокстрот

1 Відгуки

«Фокстрот. Техніка для д...

Logo MOYO

MOYO

1 Відгуки

«MoYo» - українська мережа оl...

Logo Zaful

Zaful

1 Відгуки

Про компаніюZAFUL - інтернет - &#...

Forest Essentials

Про компанію

Ласкаво просимо в світ, де стародавня мудрість наповнена сучасною естетикою. Forest Essentials - це справжній традиційний бренд по догляду за шкірою, заснований на стародавній науці аюрведи. Початківець у сфері Luxury Ayurvedic, сьогодні він став типовим індійським Брендом Краси, де секрети давніх ритуалів краси для догляду за шкірою і волоссям були розкриті завдяки дослідженням вони доступні для сучасних клієнтів.

Forest Essentials обслуговують чотири основні категорії: догляд за обличчям, догляд за тілом, догляд за волоссям і засоби загального оздоровлення. Кожен виріб ручної роботи використовує в своєму виробництві традиційні методи і дотримується найвищих стандартів чистоти, автентичності та якості. Forest Essentials витягує найкраще з обширного репертуару природи і відтворює свіжі сезонні склади з використанням органічних масел холодного віджиму, екстрактів рідкісних рослин, настоїв трав і чистих ефірних масел з парової дистиляцією. Існує ідеальне поєднання стародавніх рецептів і сучасних технологій для створення абсолютно нового досвіду - елегантною, розкішною аюрведи.

Сервіс

Forest Essentials є світовим лідером у забезпеченні клієнтів у всьому світі натуральною продукцією різноманітних категорій. Компанія почала свій шлях у бізнесі в 1996 році та наразі працює з декількох центрів дистрибуції (в Каліфорнії, Кентуккі, Іллінойсі та Пенсільванії). Завдяки політиці компанії, умовам обслуговування та різноманіттю екологічної продукції товари з магазину  регулярно купляють користувачі з усіх куточків світу. При ознайомленні з сайтом ви знайдете понад 1200 брендів, серед яких є харчові продукти та інші натуральні товари, які зустрічаються на полицях еко-магазинів. Але є важлива різниця: ціни Forest Essentials, як правило, на 30-50% менше! Але вартість вашої покупки не впливає на гарантію якості – Forest Essentials гарантує, що ви отримаєте найкращу загальну вартість у світі для більш ніж 30000 найменувань натуральних продуктів. Також магазин гарантує, що всі продукти є справжніми брендами, що продаються на ринку США та інших країн світу.

Окрім гарантії якості наявна гарантія доставки. Компанія не визнає виправдань, тож зобов’язується якомога швидше доставити придбаний вами товар. Якщо ви не задоволені товаром, ви можете зв’язатися зі службою підтримки, аби повернути його. Компанія ретельно слідкує за тим, щоб товар був свіжим та з довгим строком придатності. Продукти Forest Essentials знаходяться на полиці складу в середньому лише 45 днів! Тому більшість товарів, що є в наявності, мають довгий термін придатності. Ви також можете ознайомитися з датами на сторінці продукту.

Продукти домашнього бренду проходять аналіз незалежної лабораторії третьої сторони, а результати публікуються на сайті, щоб ви могли ознайомитися з ними. Центри розподілу Forest Essentials повністю контролюються кліматом, що захищає продукти від таких умов, як вологість, тепло та холод. Цей рівень контролю якості використовується Forest Essentials, щоб забезпечити ефективність продукту для клієнта. Замовлення доступні цілодобово, як і обслуговування клієнтів. Ви отримаєте відповідь на ваші питання незалежно від доби. Завантажуйте додаток для смартфону, щоб бути в курсі наявних знижок та швидко спілкуватися зі службою підтримки. Коли ви робите покупки з Forest Essentials, ви є частиною глобального руху для здорової, більш стабільної планети! Завдяки службі підтримки, що працює цілодобово, ви можете вирішити всі питання, що у вас виникли у будь який час.

Відгук

Екологічні засоби для дому, етична косметика та корисні товари не втрачають популярності. Якщо ви розкажете, як вам сподобався магазин Forest Essentials, користувачі в Інтернеті зможуть більше довіряти цій компанії. Опишіть свій досвід та розкажіть про переваги та зауваження, що ви маєте!