Converse

Всі відгуки

Converse

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Converse

Мало хто знає, що компанія з виробництва найвідоміших та впізнаваних у світі кед – дочірній бренд корпорації Nike. Маркус Міллс Конверс раніше працював у взуттєвій компанії Boston Rubber, але в 1908 році вирішив заснувати власний бізнес. Тоді він створив компанію та назвав її в свою честь – Converse Rubber Shoe Company. Майстер створював взуття для членів американської сім'ї, а через 2 роки компанія стала виробляти колосальну кількість продукції та вийшла на великий ринок. Спортивне взуття з'явилася тільки через 7 років з моменту заснування приватної справи Конверса.

Сервіс
Сотню років тому баскетболіст Чарльз Х. «Чак» Тейлор зробив кеди знаменитими. Він виходив на поле тільки в цьому взутті. Виробники не могли пропустити повз такий шанс та використовували можливість прорекламувати свій товар на весь світ. Незабаром баскетбольне взуття стала з'являтися не тільки в спортзалах, але та на екранах кінотеатрів. Історія компанії дуже довга – їй більше сотні років. За цей час відбулося багато змін, але всі вони призвели до того, що Converse стали не просто спортивним взуттям. Тепер це класика.

Американські кеди можна побачити на всіх: діти носять Converse ще до того як починають ходити; зірки світового масштабу не раз виходили на сцену перед мільйонами глядачів в цьому взутті; знаменитості виходять в них на червону доріжку.

Але бренд не зупиняється на досягнутому. Крім знаменитого взуття компанія випускає одяг для дорослих та дітей. Худі, футболки, верхній одяг, штани та аксесуари, що представлені в каталозі, будуть відмінно поєднуватися з улюбленими кедами.

Хоч слава і забезпечує стабільні продажі кожен сезон, виробники найзручнішого взуття в світі продовжують дивувати своїх шанувальників.

Зручний інтерфейс сайту допомагає відразу знайти потрібну модель. Любіте високі кеди, як у Курта Кобейна? Ви відразу ж знайдете собі пару. Або, може, вам сподобалися останні яскраві моделі з головної сторінки? Ви можете замовити їх зараз або почекати, поки настане період знижок. У будь-якому випадку, ще одна пара конверсов ніколи не стане зайвою!

Як і з іншою продукцією від компанії Nike, на сайті компанії, яка займається виробництвом самих популярним кед світу, є вкладка «Customize». Всі представлені в цій категорії моделі кед можуть змінюватися за вашим бажанням. Просто виберіть пару, яку вам хотілося б «прикрасити» на свій смак та приступайте! Вартість унікальної пари, створеної на вашу дизайну, нічим не відрізняється від пари кастомних забарвлень. Сміливо експериментуйте та будьте оригінальні в процесі створення нової пари. Ви будете неповторні в своїй авторській парі, де б ви не знаходилися.

Контакти
Для зв'язку з офісом використовуйте телефонний номер 1-800-806-6453 або онлайн чат. Ви також можете звернутися в найближчий фірмовий магазин знаменитих кед компанії Converse.


Converse CONS “Purple”.

Відгуки
Ймовірно, у вас була мінімум одна пара кедів знаменитої марки. Якщо вам пощастило носити «найкомфортнішу взуття в історії», як заявляють багато шанувальників пар від Converse, розкажіть про свої враження. Чи справді це взуття настільки хороша? Наскільки нові моделі відрізняються від класичних, на вашу думку? Чи сподобалися вам послуги, що надаються офіційним інтернет магазином? Або, можливо, ви віддаєте перевагу купувати кеди в фірмових точках в торгових центрах? Опишіть свої враження на сайті, щоб їх побачило якомога більше людей!