Dresslily

Всі відгуки

Dresslily

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Dresslily

Про компанію

Світова онлайн-платформа, яка активно розвиває продаж брендового одягу, взуття, ювелірних виробів та аксесуарів - Dresslink.com. Інтернет-магазин намагається представити до вашої уваги, найякісніші товари. Поширюючи в своєму асортименті брендовий одяг світових дизайнерів, продаючи вітчизняні бренди та свій власний з найвищою якістю.

Сервіс

Перед тим, як речі потрапляють до своїх власників, їм необхідно пройти три стандартних процеси перевірки на якість, відповідністю і точність на складі інтернет-магазину Dresslink.com. Завдяки такій ретельній перевірці, компанія уникає неприємностей пов'язаних з отриманням того чи іншого товару, оскільки завчасно переконана, що до вас потрапить тільки якісний товар. Організація покупок на сайті Dresslink.com вказує на безпечність та добре керований торговий акцент на якості. Керівництво інтернет магазину, чітко розуміє, що на сучасному ринку модного, брендового одягу потрібен унікальний та спеціальний жіночий одяг, щоб завдяки модному луку ви могли щодня яскрава вирізнятися серед сірої буденності.

Власне з таких міркувань, в усіх нових, ультра-модних стилях, які тільки з'являться на сайті, кожна колекція має свій особливий стиль. Компанія, зобов'язується постійно приємно вважати вас кожною наступною колекцію, яка дуже швидко з'явиться. Ціль компанії зробити ваше життя мега стильним. Дати можливість кожному охочому, почувати себе на всі 100%, де б ви не знаходилися. Слідкуйте за новинами від інтернет магазину Dresslink в соціальних мережах, щоб завжди бути ознайомленим із новою версією, наступної колекції, приймати участь у різних конкурсах.

Як на рахунок доставки? Це питання виникає у багатьох бажаючих зробити замовлення! Компанія співпрацює з великими міжнародними суднохідними компаніями такими, як: FedEx, DHL, Aramex, UPS, EMS та China Post Air Mail і інші. Доставки з магазину діляться на 3 типи: Стандартна доставка або інша назва поштова доставка: замовлення приходять на протязі 15-20 робочих днів. Прискорена доставка: 8-15 робочих днів. Це означає, що термін звичної доставки буде скорочено. Експрес доставка: 3-7 робочих днів. Цей спосіб доставки являється найшвидшим з усіх вище запропонованих видів доставки. Як вираховується термін доставки: загальний термін доставки = час обробки замовлення + час доставки.

Відгук

Якщо вам вже вдалося користуватися послугами компанії, заохочуємо вас залишити відгук зі своїми враженнями. Розкажіть, будь ласка про те наскільки якісно та швидко вас обслужили. Яким способом доставки ви коливалися, і протягом якого часу ви змогли отримати своє замовлення? Скільки коштувала доставка, ще цікавий момент стан, речі, зовнішній вигляд упаковки посилки? Чи плануєте, ви і далі використовувати послуги компанії Dresslink в подальшому житті, чи порадите ви здійснювати тут покупки, своїм родичам, подругам, друзям? Якщо у вас виникли проблеми, то які варіанти вирішення ситуації запропонували для вас представники компанії, і як швидко вони зконтактували з вами? Як би ви описали отриманий товар, чи задоволені ви результатом? Якщо ви знаєте відповідь хоча б на одне з вищенаведених запитання, скоріше залиште свій коментар, відгук! Щоб інші охочі зробити замовлення, були переконані що роблять правильний вибір! Завчасно дякуємо за докладені зусилля!