Chicco

Всі відгуки

Chicco

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo Bonprix

Bonprix

0 Відгуки

Про компаніюBonprix - німецька &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Chicco

Про компанію

Інтернет- магазин Chicco пропонує товари для малюків і їхніх мам. Бренд Chicco заснований 1958 року, і від самого початку свого існування має ціль створювати практичні, корисні і приємні речі. Засновник бренду П’єтро Кателлі сам є люблячим батьком тому і зміг дати початок фірмі, яка здобула популярність не лише в себе вдома - в Італії, а й по цілому світі. Назва фірми походить від італійського слова “зернятко” або “пагінчик”, так сім’я Кателлі називали свого малюка ще до його народження. Коли син народився, батьки зрозуміли, що хочуть знайти відповідні речі і одяг для дитини, а в той час це не було легкою справою. Так поступово з'явилася ідея створення компанії, яка буде виготовляти речі для дбайливого догляду за найдорожчим, що є в кожної люблячої мами і тата - їхнього малятка.

Сервіс

Товари Chicco користуються попитом в різних країнах, бо виробники намагаються пристосовуватися до потреб своїх маленьких клієнтів і враховують традиції та ідеї з багатьох місцевостей, а також прислухаються до думки спеціалістів - акушерів, педіатрів, фізіологів. Вся продукція має ціль зробити перші роки життя дитини якомога приємнішими для неї самої та для її батьків. Щасливі, доглянуті, та задоволені дітки - головна мета і винагорода компанії.

Chicco має бажання постійно розвиватися і вдосконалюватися, застосовуючи при цьому новітні технології, і як результат в своєму надбанні має комфортні, безпечні та функціональні товари.

На сайті компанії ви знайдете безліч корисних товарів для дому та прогулки: ліжечка, колиски, ходунки, пеленальні столики, візочки, автомобільні крісла та нагрудні сумки. Щоб зробити процес годування малюка приємним і комфортним Chicco пропонує бутилочки, соски, подрібнювачі, термоси, підігрівачі та стерилізатори, подушки для годування та якісний, зручний посуд.

Особливої уваги заслуговує розділ іграшок. Тут ви знайдете іграшки для своєї дитини незалежно якого вона віку. На сайті є все що лише можна собі уявити від брязкалець і гризунів для найменших користувачів до конструкторів та розвиваючих настільних ігор для підростаючих розумників. Цікаві та оригінальні іграшки для купання зроблять цей процес ще приємнішим і зможуть перетворити корисну справу на гру. А серед милих і ніжних м'яких іграшок ваш малюк, можливо, знайде свою улюблену, яка буде постійно його супроводжувати.

Відгук

Chicco пропонує більш 3000 товарів на різні смаки, потреби і вікові категорії. На сайті компанії ви знайдете розділ з акціями, розпродажами і знижками навіть на 90%. Користуючись такими пропозиціями, ви можете суттєво зекономити на покупці. Якщо вам доводилося користуватися речами від Chicco, поділіться своїми враженнями. Що ви думаєте про практичність? Чи сподобалась вам кольорова гама? Чи речі були зручні в користуванні, чи вони довговічні? Чи відзначаються речі безпекою для малюка? Як ви думаєте, чи матеріали, з яких виготовлена продукція Chicco, добре підходять для цього? Чи вашим дітям сподобалося користуватися ложечками, виделками та кружками? Чи хотіли б ви ще придбати щось в інтернет- магазині Chicco для своїх дітей чи в якості подарунку для близьких? Чи порадите цю компанію батькам, які чекають появи свого малятка?