FitCurves

Всі відгуки

FitCurves

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo BodyBuilding

BodyBuilding

0 Відгуки

Спортивне харчування – ...

FitCurves

Не кожна жінка почуває себе комфортно у спортивних залах, де займаються чоловіки. Хтось соромиться свого тіла, хтось не любить, коли на неї задивляються чоловіки. Але у клубі FitCurves кожна може почуватися спокійно та отримати заряд підтримки від інших жінок.

Заснована в 1992 році Гаррі та Діаною Хевін, компанія Curves International приклала багато зусиль та коштів, провела численні наукові дослідження та створила ідеальну програму занять фітнесом. Для цього не треба витрачати багато грошей на тренажери, а атмосфера клубу сприяє тренуванню.

За більш ніж 25 років свого існування, компанія перетворилася на франшизу та поширилася світом. Тепер вона займає лідируючі позиції серед фітнес-клубів світу.

Унікальна система кругових тренувань та програма управління власною вагою розроблена для жінок, що прагнуть максимальної ефективності та безпечності занять спортом.

Чисельні дослідження довели, що розроблена програма допомагає спалювати жирові відкладення, збільшувати м’язову масу, покращувати обмін речовин в організмі. Завдяки регулярному фізичному навантаженню покращується стан кісток та суглобів, м’язи набувають тонусу. Але окрім мети оздоровити жінок, FitCurves намагається допомогти кожній жінці розкритися та вирішити проблеми зі здоров’ям безпечним шляхом.

При цьому компанія не обмежує вік своїх клієнтів – це може бути дівчинка дванадцяти років або жінка похилого віку. Незалежно від цього, кожна може знайти собі подруг та відчути підтримку, яка панує в кожному залі франшизи.

Сервіс
Компанія не тільки працює над тілом клієнток, а також допомагає здобути звичку тренуватися та харчуватися здоровою їжею. Це допомагає розкрити особистісний потенціал та звикнути до здорового та енергійного способу життя. 300 клубів по всій країні допомагають мільйону жінок досягти успіхів в тому, що для них важливо. 10 000 експертів зі здорового способу життя проводять ґрунтовну роботу із кожною, хто звертається до клубу. Ці послуги допомагають досягти стабільних результатів та закріпити їх.

До програми FitCurves входить:

1. Комплекс вправ для всіх груп м’язів. Це займає лише 30 хвилин, але за цей час жінка встигає спалити 500 ккал.
2. Індивідуально розроблений план харчування допомагає прискорити обмінні процеси організму та слідкувати за вагою.
3. Тренер групи слідкує за технікою виконання вправ кожної з клієнток, стежить за досягненнями та підтримує в боротьбі із перешкодами.

Жінки можуть займатися в комфорті, адже FitCurves створений виключно для них. До того ж тренер проконтролює техніку виконання кожної вправи та приділить час усім. Ви не маєте платити за послуги тренера та можете не записуватися.

Відвідуйте тренування у зручний час – достатньо лише знайти 30 хвилин на себе. Завдяки фінансовій доступності FitCurves можуть відвідувати жінки будь-якого віку. До того ж мережа постійно росте, тому ви можете обрати зручне положення клубу, аби не витрачати час на дорогу.

Контакти
Користуючись сайтом ви можете дізнатися, чи є у вашому місті клуб FitCurves, та подивитися контактний номер телефону та адресу. Ви також можете подзвонити на гарячу лінію компанії за номером 0 800 30 30 35. Слідкуйте за новинами клубу завдяки соціальним мережам Facebook, Instagram та Telegram.


Відгуки
Відвідувачам порталу Vidhuk необхідно знати, наскільки зручно користуватися послугами цієї компанії. Якщо ви мали досвід та хочете поділитися своїм враженням, залиште відгук та розкажіть, чи були працівники привітними, а робота – якісною? Ця інформація буде корисною для тих, хто відвідає наш сайт у пошуках інформації.