Puma

Всі відгуки

Puma

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Puma

В інтернет-магазині всесвітньо відомої торгової марки Puma ви зможете придбати оригінальну продукцію бренду, а саме спортивний одяг та взуття для всіх членів сім'ї та інвентар. Компанія була заснована в 1948 році в Німеччині, після розпаду фірми Dassler. Власниками компанії були два брати, які після великої сімейної сварки вирішили розділити бізнес. Примітно те, що один з братів Рудольф Дасслер володіє торговою маркою Puma, а другий – Адольф – маркою Adidas. C тих самих пір компанії конкурують один з одним.

Сервіс
Спорт має силу перетворювати та покращувати людей. За період існування компанія переживала і злети, і падіння. Puma завжди переживала кризові ситуації завдяки використанню нових технологій, а також оригінальних дизайнерський рішень. Якість продукції компанії незмінно залишається високою. Для багатьох професійних спортсменів та любителів назва Puma асоціюється зі спортом. Перші футбольні бутси зі знімними шипами вийшли ще в далекому 1952 році та стали справжнім проривом в світі спортивного взуття. У 1968-му році дизайнери німецького бренду випустили класичну замшеву пару з гумовою підошвою, яка стала культовою у світі снікерхедів. Одна з найбільш продаваних пар в історії бренда, легенда. Модель Puma Suede була так популярна серед Бібо, що кросівки моментально стали негласним символом цього танцювального напрямку. Більш свіжа пара Puma Suede з товстими шнурками – стиль для танцюристів 70-х - 80-х років. Навіть зараз багато професійних Бібо віддають перевагу цим кросівок через їх витривалості.

Крім спортивного одягу, взуття та аксесуарів Puma радує покупців лінією одягу міського стилю, а також креативними молодіжними речами. Як і всі відомі марки, продукція компанії Puma часто стає жертвою підробок, тому якщо ви хочете купити оригінальну продукцію цього бренду, то краще замовляти в офіційному інтернет магазині.

Для оплати товарів в вашому кошику магазин Puma приймає банківські картки Visa, Mastercard та American Express, платежі системи PayPal, а також подарункові картки Puma.

Для вашої безпеки, щоб перевірити надану інформацію про дебетову або кредитну картку, менеджери зв’яжуться з банківськими робітниками із проханням про попередню авторизацію для вашої суми замовлення, тобто загальної суми замовлення, перш ніж застосовувати будь-які купони або знижки. Лише коли ваше замовлення буде відправлене, буде стягуватися сума замовлення з вашої кредитної картки.

Дані вашого банку або кредитної картки зберігаються лише за допомогою PayPal, якщо ви обрали цей спосіб розрахунку.

Для того щоб зробити повернення товару, що вам не сподобався, простим та недорогим, Puma розробили спеціальну систему. Ви можете оформити все в вашому особистому кабінеті, аби заощадити свій час. Ви також можете звернутися до фірмового магазину, щоб повернути покупку та, можливо, обрати щось на заміну.

Контакти
Якщо у вас є будь-які додаткові запитання чи коментарі, робітники компанії Puma будуть раді почути їх від вас! Ви можете звернутися до служби підтримки за номером 1-888-565-PUMA (7862), надіслати електронного листа за адресою customerservice@puma.com або використати онлайн чат для миттєвої консультації з менеджером.

 

Відгуки
Компанія Puma є відомим брендом, що випускає одяг та взуття для відомих на весь світ спортивних команд. Завдяки бездоганній якості виробнику вдалося досягти таких висот. Але найкращім критерієм оцінки діяльності компанії є відгуки користувачів. Тож закликаємо вас залишити чесний відгук, в якому ви можете описати переваги та недоліки сервісу та продукції бренду Puma!