Відгук

  Відгуки Типография Вольф

  Про компанію

  Типографія Вольф працює на ринку поліграфії України з 1995 року. Двадцять перше століття компанія зустріла зі своїм солідним та высокофункциональным обладнанням, зі сформованим обізнаним, кваліфікованим персоналом, а також обширним колом постійних клієнтів.

  Типографія Вольф виконує весь комплекс поліграфічних процесів, необхідних для того, щоб ваша задумка перетворилася в реальність у вигляді кольорової поліграфічної продукції. Будучи безпосереднім виробником, компанія пропонує яксне та швидке виконання своєї роботи.

  Якщо, коротко то чим займається Вольф? Друкує все що потрібно її клієнтам, починаючи від візиток і закінчуючи журналами великим тиражем. Хорошим доказом гарно виконаної роботи слугує кількість задоволених результатом роботи клієнтів!

  Сервіс

  Понад 20 тисяч клієнтів, включаючи багато відомих рекламних агентств - не можуть помилятися. День за днем ​​сотні замовлень залишають виробничі цехи прямуючи до своїх власників.

  Можливо вас цікавить, як ви можете знайти Вольф? Крім того що ви можете відвідати сайт інтернет магазину в інтернеті, ви також можете знайти їх за адресою: Україна, місто Київ, вулиця Довженка 3, типографія Вольф.

  Представники обов'язково дадуть відповіді на всі ваші запитання. Там ви, також зможете забрати своє замовлення або попросити доставити його на потрібну вам адресу у будь якій точці України.

  Чому ціни настільки доступні? Завдяки новітнім технологіям та системі постійного вдосконалення технологій замовлення вдається об'єднати замовлення клієнтів. Це особливий тип друкування в якому можливе об'єднання кількох замовлень на одному листі, в результаті, ви отримуєте своє замовлення швидше, ніж очікуєте і набагато дешевше, ніж можуть запропонувати конкуренти.

  Щоразу коли ми можемо покращити своє виробництво або знизити витрати на виробничий процес - ми негайно ділимося своїми досягненнями зекономити час і кошти з вами.

  Можливо вам буде цікаво дізнатися про умови оплати та доставки замовлення. На сайті фірми ви можете оформити доставку замовлення в будь-яку точку України різними способами:

  - Самовивіз зі складу: Такий процес здійснюється по будніх днях з 9:00 до 19:00, щоденно без вихідних з нашої виробничий площадки - місто Київ, вул Маршала Гречко 13.

  - Також можливий самовивіз з офісу або пунктів видачі; Доставка на будь-яке відділення по Україні компанією перевізником Нова Пошта: передача замовлення в компанії перевізники здійснюється в день готовності замовлення; доставка виплачується самостійно при отриманні замовлення; можлива також безкоштовна доставка при виконанні слідуючих умов (якщо ви оформляється на одну дату 1 адрес отримання і одного отримувати замовлення на суму 500 грн і більше не залежно від кількості замовлення); термін доставки уточнюйте у компанії перевізника;

  - Будьте уважні! Після поступлення на відділення посилка зберігається максимум 5 днів потім вона відправляється назад і вам доведеться повторно оплатити доставку та зберігання товару замовлення. Не затягуйте отримання доставки!

  Відгук

  Можливо вам вже давно вже вдавалося використовувати послуги типографії Вольф. Такому разі не будемо раді якщо ви розповісти про свій досвід. В полі для коментарі Ви можете написати що саме просили надрукувати, чи влаштувала вас якість та ціна за виконану роботу. Наскільки швидко ви отримали своє замовлення? Якщо готові дати відповідь на запитання будемо вдячні за докладені з вашого боку зусилля!

  Типография Вольф
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Типография Вольф

  Ваш відгук

  FAQ