Lingualeo

Всі відгуки

Lingualeo

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Skyeng

Skyeng

0 Відгуки

Про комапніюSkyeng - це інтера...

Logo LABA

LABA

0 Відгуки

Про компаніюLABA - це сучаснk...

Logo Book24

Book24

0 Відгуки

Любов до книжок не втрач...

Lingualeo

Про компанію

Lingualeo - це популярний всесвітньо відомий онлайн-сервіс з програмою вивчення англійської мови. На даний момент кількість учнів в системі Lingualeo налічує більше 18 мільйонів людей по всьому світу. Платформа побудована виходячи з ігрового принципу вивчення, що заохочує не тільки до придбання нових знань, а й до активного застосування. Від самого початку свого існування Lingualeo мав російськомовний інтерфейс.

Пізніше він був адаптований для декількох ринків іншими мовами, зокрема для мешканців Турції, Іспанії та Бразилії. Lingualeo є приватною компанією, яка й досі доволі швидко набирає оберти. Для кращого розуміння темпів росту уточнимо: підприємство було засноване 1 березня 2010 року; в 2015 році компанія мала 13 мільйонів користувачів, що пройшли реєстрацію; на січень 2018 року ця кількість виросла до 17.5 мільйонів. Сервіс Lingualeo знаходиться у вільному доступі як додаток на Play Market, iCloud та Windows Store. Також існують однойменні розширення для інтернет-браузерів, серед яких Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer, Google Chrome і Opera. Фактично впровадженням цих сервісів представники підприємства досягли безмежної розповсюдженості Lingualeo.

Сервіс

Це дозволяє “учням” займатися у зручний час та у зручному місці, що надає додаткову свободу користувачам. На своєму офіційному сайті працівники Lingualeo регулярно оновлюють цифру клієнтів, які скористалися послугами компанії та лишилися задоволеними. На 27 жовтня 2018 року таких людей було 1 425 000. Окрім стандартної програми Lingualeo пропонує спробувати Lingualeo Premium, яка надає користувачеві додаткових можливостей. Компанія була названа на честь головного героя всіх пригод у навчанні, який також є її талісманом: левенятка на ім'я Лео. Директор компанії започаткував принцип семи секретів вивчення англійської.

Мова йде про регулярне задоволення від звичайних занять, розуміння і нагадування цілі вивчення мови, наслідування носіїв, робота із живою мовою, автоматизація отриманих навичок за умови активного їх використання. На самому початку кожному користувачеві пропонується пройти тест на визначення рівня володіння мовою, а також заповнити анкету переліком власних вподобань. Lingualeo бере до уваги отриману інформацію і складає індивідуальний план навчання, поетапне виконання якого користувач може відслідковувати у власному кабінеті. Які показники сприймає Лео? Деякі з них: кількість граматичних та інших помилок у складанні речення; прогрес в об'ємі словникового запасу; сприймання мови носія на слух.

Ці показники також доступні в особистому кабінеті. Принцип, який пропонують в Lingualeo, базується на вивченні мови через те, що цікавить людину. В процесі навчання використовуються пісні, кліпи, аудіокниги, тексти та інші матеріали, які були вже завантажені іншими учасниками або знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет. Наприклад, оригінальні тексти та аудіо беруться з курсів сайту Coursera, тематичних уроків Evernote або конференцій TED та виступів їх мовців. Існують також альтернативні “закриті”курси, що включають в себе підготовку до національних та міжнародних екзаменів. Крім цього в Lingualeo можна створювати власні навчальні курси та поширювати їх між іншими.

Відгук

Чи ви мали можливість користуватися мобільним додатком Lingualeo? Якщо так, як це вплинуло на рівень вашого володіння англійською мовою? Чи допоміг вам Лео? Будь ласка, залиште якомога повніший відгук про ваш досвід для тих, хто знає не мав такої нагоди.