Відгук

  Відгуки Время для Героя

  Time To Be Hero – це нова онлайн гра з цікавим сюжетом від творців легендарної хардкорних ММО, що отримала безліч захоплених відгуків і шанувальників по всьому світу.

  Сервіс

  Значною перевагою гри Time To Be Hero є те, що вона є браузерною та безкоштовною. Вам не треба завантажувати клієнт або платформу, щоб повернутися до ігрового світу. Ви маєте доступ до свого персонажу з будь-якого пристрою, тож ніщо не завадить вам долучитися до гри у вільний час та стати героєм безлічі світів.

  Після реєстрації виберіть сторону, яку ви будете захищати в протистоянні фракцій людей, та візьміть гору над богами, які зруйнували Ваш світ. Тож настав час долучитися до епічною PvP-битв, де будуть потрібні всі Ваші навички та таланти, щоб здобути перемогу.

  Пориньте в атмосферу неймовірних пригод, цікавіше яких немає ні в одній з безкоштовних онлайн ігор. У гонитві за богами, що порушили рівновагу свого світу, гравцям дуже просто забути своє походження та стати ворогами. Та це не має заважати вам грати в онлайн гру, брати участь в кровопролитних битвах та самостійно визначати правила боїв.

  Браузерна рольова ММО Time To Be Hero має чітку, продуману та зрозумілу бойову систему, яка принесе задоволення як хардкорним, так і звичайним гравцям. Time To Be Hero – це гра, що входить в список найкращих з того, що може запропонувати світ онлайн ігор. Світ гри дозволяє заробляти на ринку або перемагати на арені: станьте великим купцем або воїном, котрий приведе до перемоги свою фракцію. Визначайте свою долю самостійно!

  До того ж справжня рольова гра дає гравцям доступ до величезної кількості завдань, екіпіровки, артефактів та жахливих монстрів. В процесі гри ви навіть можете здобути статус легендарного дракона. Для цього треба отримати одну з чотирьох легендарних масок «Дракон» та стати наймогутнішим героєм всіх світів. Це надасть величезну перевагу в сутичках та боях з іншими героями на Арені Чемпіонів та на Гранд-Арені!

  Якщо ж вам не вдалося дістатися рідкісної маски, ви можете зібрати чудову екіпіровку, що захистить вас, та дозволить перемогти супротивника. В Time To Be Hero на вас чекає величезна кількість екіпіровки різної якості, але тільки чудова дасть справжню міць. Відкривайте скрині в Скарбниці, та зберіть повний набір кращих обладунків. Ви також самі можете створити неперевершені предмети. Створюйте могутні артефакти, підсилюйте та перековуйте екіпіровку у власній Кузні!

  Збирайтеся з друзями в групу, щоб перемагати та разом йти до успіху. Вступіть в кращу гільдію та разом з друзями знищуйте жахливих босів. Кожен бос вимагає знання тактики та особливу екіпіровку, тож будь обережним, герой! Пройдіть всі сюжетні завдання та знайдіть таємничих Трьох Богів, які влаштували розруху в рідному світі. Time To Be Hero – це унікальна MMORPG, що вміщує в собі цілий світ незабутніх пригод!


  КАК В ИГРЕ - "ВРЕМЯ ДЛЯ ГЕРОЯ" ЗА 1 ДЕНЬ ДОБРАТЬСЯ ДО 6 УРОВНЯ?

  Відгуки

  Не кожний наважиться спробувати нову для себе гру, про яку нічого не знає. Ви можете полегшити вибір тим, хто тільки почав знайомитися зі світом онлайн ігор та не знай всіх переваг Time To Be Hero. Тож розкажіть, чому ви граєте в цю браузерну MMORPG, щоб інші побачили всі переваги та могли долучитися до сутички з Богами. Навіть якщо ви не задоволені цією грою, опишіть свій досвід, щоб користувачі могли побачити чесний та реальний Відгук!

  Время для Героя
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Время для Героя

  Ваш відгук

  FAQ