Відгук

  Відгуки Велика тарілка

  Про компанію

  Велика тарілка” - улюблене місце для шанувальників якісної кави та гарячої піци. Більш того, з недавнього часу кафе стало одним із найпопулярніших та найулюбленіших місць серед багатьох місцевих жителів та гостей міста Львова. Історія початку існування кафе-піцерії дуже вражаюча. Згідно з отриманою достовірною інформацією з надійних історичних джерел будівля піцерії, датована 15 - 16 століттям. Сам будинок було зведено у 1913 році. Проекцією будинку займалися видатні архітектори того часу такі, як Владислав Дердацький та Вітольд Мінкевич на замовлення Адольфа Левіна. Оформленням фасаду будинку займався Зигмунд Курчинський.

  Сервіс

  Протягом свого “життя” будівля зазнала кілька разове переродження. На початку її використовували, як кафе “Морозиво” функціонуючи разом з бюро продажу автомобілів. А за часу радянського союзу на цьому місці існувало кафе “Старий Львів”. На сьогодні тут разом функціонують магазин зброї “Мисливець” та кафе-ресторан “Велика тарілка”.

  А втім, майже кожна споруда міста Львова має свою видатну історію і продовжує займатися своєю улюбленою справою на протязі кількох століть. Мережа ресторанів “Велика тарілка” почала свою діяльність близько 10 років тому. Протягом цього часу, її вдалося досягти високого рівня відмінного сервісу, різноманіттям смачних страв та гарною і якісною організацією заходів на замовлення клієнтів.

  Нещодавно, власник ресторанної мережі “Велика тарілка”, прийняв рішення оновити інтер'єр закладу. Під час проведення реконструкції були виявлені фрески із зображення строго Львова.

  Така приємна знахідка, розповідає про те, що відбувалося на цьому місці. Проведені дослідження, довели що навіть більше, ніж 100 років, тут готували смачну їжу. Тому заклад оформили виключно в стилі старого міста Львова, зокрема було відреставровано стару картину, з'явилися ліхтарі, оновлене меню “львівського формату” та додали нові старовинні розписи на стінах закладу. Було створено 2 VIP-зали, приблизно на 10 місць, який можна використовувати для проведення ділових зустрічей. Щоб провести приємно час, розважитися у колі друзів, обговорити свої плани, або просто поспілкуватися з друзями та колегами, ви можете якісно та комфортно провести свій час.

  Відгук

  Можливо вам вже вдалося відвідувати кафе-ресторан “Велика тарілка”. Нам цікаво, дізнатися вашу думку про якість обслуговування та співвідношення цін відносно пропонованих страв? Наскільки швидко і смачно для вас приготувати, ваше замовлення? Чи відповідає на вашу думку вказана в меню вага, відповідно до ваги страви, яку вам подали? Що саме ви б порадили виправити або покращити, в сфері обслуговування мережі ресторанів “Велика тарілка”.

  Можливо у вас виникла, якась нестандартна ситуація, яка потребувала участі або допомоги з боку обслуговуючого персоналу ресторану. Опишіть, цю ситуацію та згадайте про те, як вдалося вирішити цю проблему. Які міри прийняли представники кафе-ресторану?

  Також, будемо раді, якщо згадаєте та розповісти про свої враження від реставрації, якщо вам вдалося відвідати цей заклад раніше ви можете, сказати як було ліпше? Ваша розповідь буде даже корисна і захоплююча для інших охочих відвідати кафе-ресторан “Велика тарілка”! Звісно вдячні за докладені зусилля!

  Немецкий: слова к теме 3 „Essen und trinken"/"Еда и напитки" | немецкий для начинающих

  Велика тарілка
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Велика тарілка

  Ваш відгук

  FAQ