Відгук

  Відгуки Укртелеком

  Про компанію

  Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — компанія,яка має довгу історію змін і вдосконалень. Завдяки тому, що є чутливою до потреб користувачів залишається одним з найбільших постачальників у сфері зв’язку і діє у всіх регіонах України. Якщо в 90-тих роках головними завданнями компанії було забезпечити населення проводовим телефонним зв’язком, то на даний час - це потреба в мобільному зв’язку та інтернеті. Зрозуміло, що такі кардинальні зміни в суспільстві, вимагають покращення обладнання, заміни застарілого на нове, постійного навчання працівників, втілення нових ідей і технологій. І саме те, що підприємство пройшло через такі перевтілення, показує що в ньому працюють досвідчені і готові вдосконалюватися люди.

  Директором ПАТ «Укртелеком» з 2014 року є Юрій Курмаз. Пан Курмаз має ступінь кандидата технічних наук за фахом “Кібернетика, системний аналіз, дослідження операцій і моделювання складних схем” і ця освіта є дуже доречною, щоб керувати компанією такого спрямування.

  Сервіс

  Одним з першорядних напрямків роботи є забезпечення користувачів якісним швидкісним доступом до мережі Інтернет. Крім того компанія пропонує послуги міжнародного, міжміського та місцевого телефонного зв'язку, а також мобільний зв'язок за технологією UMTS/WCDMA (оператор «ТриМоб»); надає послугу «Інтерактивне TV» для перегляду кращих світових каналів та відеотеки. Про зручно розміщені пункти доступу до інтернету та переговорів можна дізнатися за допомогою карти на офіційному сайті. Привабливою для споживачів є доступність цін на послуги, регулярне заохочення у вигляді подарунків та акцій, тому компанія є здатною конкурувати в даній сфері серед підприємств, які є присутні на українському ринку комунікацій. ПАТ «Укртелеком» значну увагу приділяє належним умовам роботи своїх працівників, своєчасній виплаті заробітної плати.

  Тому дане товариство є привабливим для молодих фахівців і студентів технічних спеціальностей. Залучення молодих талановитих працівників є добрим внеском в майбутній розвиток команди і гарантія успішної діяльності сьогодні. В ПАТ «Укртелеком» існує розроблена схема проекту, за яким новий працівник за 5 тижнів може пройти відповідне навчання в компанії і бути готовим приступити до повноцінної роботи, бажаючі можуть заповнити анкету на стажування на офіційному сайті компанії та пройти професійний тест. Важливим вкладенням в якість роботи підприємства є готовність до співпраці з іноземними організаціями, що діють в сфері телекомунікацій і не тільки. Це дає можливість запозичувати досвід і технології в більш розвинених партнерів для досягнення стратегічних цілей. Співпраця з міжнародними компаніями зв’язку відбувається і в питаннях пов’язаний з проходження через територію України Транс-Азіатської-Європейської найдовшої в світі міжнародної наземної волоконно-оптичної лінії зв'язку. Ця лінія має довжину близько 21 тисячі кілометрів. Українська сторона відповідає за належне використання і догляд лінії на своїй території.

  Відгук

  Поштова адреса ПАТ «Укртелеком»: Україна, Київ, 01601, бульваp Шевченка, 18. Діють філії в таких містах: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Миколаїв, Рівне,Одеса…( повний перелік на сайті www.ukrtelecom.ua) Якщо ви користуєтесь чи користувалися послугами ПАТ «Укртелеком», будь-ласка, напишіть свій відгук про враження від співпраці та якості наданих вам послуг.

  Укртелеком
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  2.6
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  4
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Дуже незадоволена роботою Укртелекома

  Проблема в підключенні міського телефону. На звернення не відповідають

  : Оксана23-03-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2.5
  rating

  Написати власний відгук про Укртелеком

  Ваш відгук

  FAQ