Відгук

  Відгуки Київстар

  Компанія “Київстар”- оператор мобільного зв'язку в Україні, яка здобула статус найкращої з обслуговування користувачів мобільного зв'язку в Україні-компанія “Київстар”.

  Про компанію

  Своє існування компанія на території України почала в 1994 році, а рівно через чотири роки в мережі “Київстар” пролунав перший дзвінок.

  На сьогодні компанія “Київстар” є “гігантом” телекомунікації цілої країни, надаючи послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія налічує 26 мільйонів користувачів мобільного зв'язку та близько 800 тисяч споживачів широкосмугового інтернету.

  Компанія виступає надійним постачальником якісного зв'язку і в інших країнах СНД, країнах Європи, Азії та Африки.

  Успіх компанія “Київстар” здобула завдяки вкладенню широких інвестицій в розвиток мобільної мережі. Власне така мережа охоплює в Україні: 28 тисяч населених пунктів, усі регіональні та міжнародні сполучення, більшість серед річкових та морських узбереж. Нещодавно компанії вдалося розширити радіус роумінгових послуг до 195 країн по всьому світу.

  Компанія “Київстар” працює на ринку України понад 20 років, за цей термін їй вдалося поповнити бюджет країни на суму більше, ніж 50 мільйонів гривень у вигляді податків та обов'язкових платежів. Також компанія стала інвестором інфраструктури-телеком в Україні, вклавши у його розвиток майже 35 мільярдів гривень.

  Ставши національним телеком-оператором, Київстар активно удосконалює телеком-галузь України, постійно розширюючи спектр своїх послуг. “Київстар” є першою компанією, яка повністю удосконалила комунікаційну мережу підготовки і впровадження сучасних технологій задля покращення швидкості передачі мобільних даних. У мережі Київстар встановлено новітнє обладнання, що підтримує стандарти зв'язку 3G, 4G та LTE на найвищому рівні.

  Сервіс

  Компанія “Київстар” постійно розвиває різного роду благодійні програми та проекти, які сприяють кращому розвитку суспільства. Оскільки компанія вважається національною серед українців, то приділяє особливу увагу різним бізнес проектам, що спрямовані на розвиток України і їхню реалізацію.

  Компанії “Київстар” належить широкий спектр інтернет послуг: Інтернет-пакет ВідеоGo + 2000 MБ; Інтернет-пакети День Онлайн; Інтернет-пакет Нічний; Мобільний Інтернет XL; Інтернет-пакет Пошук; Інтернет-пакет Спілкування.

  Послуг міжнародного зв'язку: Міжнародний обмін SMS/MMS; Світ на зв'язку; Світ на зв’язку базовий; SMS за кордон. Фінансових послуг: Мобільний платіж (на SIM-карту); Заплати за мене; Ексклюзивний номер; Деталізований рахунок щомісяця; Мікрокредит; Додатковий номер.

  Послуги, що дозволяють економити: 30, 10 та 5 хвилин на міські номери; 30 та 100 хвилин на інші мобільні; День спілкування; 100 хвилин на інші мережі (Контракт); Прямий міський номер.

  Геолокаційні послуги: Переадресація на відстані; Маячок; Мобільна карта; Довірена особа; Супер­визнач­ник номера та багато інших.

  Відгук

  Можливо ви теж використовуєте послуги компанії “Київстар” в повсякденному вжитку? Якщо, так то заохочуємо вас, поділіться власним досвідом користування послугами компанії, залишивши власний відгук на нашому офіційному сайті: vidhuk.com.ua. Розкажіть, будь ласка, про те, як вас обслужили, про якість отриманої послуги або сервісу в одному з представництв мережі “Київстар”. Працівники підприємства постійно працюють над покращенням якості обслуговування. Це допоможе решті користувачів зробити правильний висновок про компанію та якість послуг, які вона надає!

  Київстар
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Київстар

  Ваш відгук

  FAQ