Відгук

  Відгуки Фрегат

  Про компанію

  Українська телекомунікаційна компанія Фрегат має повну назву: “ООО Мега Лінк”. Головне представництво знаходиться у Дніпропетровську. Фрегат протягом певного часу є одним з найбільших за кількістю користувачів інтернет-провайдером на території України.

  Працівники компанії забезпечують своїх користувачів швидкістю до 1 Гб на секунду завдяки впровадженню технологій Ethernet, FTTH, FTTB та PON. Станом на початок 2015 року загальна місткість каналів провайдера Фрегат містила більше 110 Гб. Директор компанії має в своєму розпорядженні цілу мережу передачі інформації. Вся мережа об’єднана в оптичні кільця і має довжину більше 1100 кілометрів. З метою кращого забезпечення якості зовнішніх каналів зв'язку провайдер запроваджує свої точки доступу до всесвітньої мережі Інтернет, включаючи не тільки основні міста України, але й Москву та Франкфурт.

  Підприємство почало надати свої послуги населенню починаючи з 1997 року. За цей час компанія виросла від dialup оператора до одного з найвизначніших Інтернет-провайдерів на території країни. В 2007 році представники торгової марки підʼєднали до мережі кілька місцевих провайдерів з Дніпропетровська. Таким чином станом на 2008 рік Фрегат було визнано найбільшим провайдерів цього міста і області. В період по 2009 року включно представники компанії вирішили придбати ще 9 мереж, що значно розширило її можливості і межі ринку. Січень 2009 року відзначився поданням позову на Фрегат від компанії Лайнк Нетворк.

  Суть звинувачення полягала в ймовірність підробці документів представниками Фрегату з метою отримання контролю над підприємством. У відповідь Фрегат пояснив, що причиною позову є непорозуміння між працівниками цих підприємств. Але на цьому пригоди Фрегату не закінчилися. В листопаді 2009 року ресурси провайдера були захвачені СБУ. Офіційною причиною, через що працівники СБУ відібрали обладнання, що належало Фрегату через несанкціонований збір і розповсюдження конфіденційної інформації. Через тиждень провайдер відновив свою роботу в повному обсязі.

  На початку 2014 року представництво Фрегат об'єдналося із компанією MegaLink. Об'єднана зона покриття, до якої мають доступ представники Фрегату, включає в себе 11 міст із трьох найбільших областей України: Дніпропетровської, Запоріжської та Полтавської. Загальна кількість місцевого населення становить більше 4 мільйонів чоловік. Загалом об'єднаний провайдер має більш як 200 000 абонентів. Згідно із даними оцінювання групи «E&C» (офіційний сайт: www.encict.com), що складали інтегральний рейтинг популярних провайдерів серед населення країни у 2014 році, компанія Фрегат посіла 4 місце. Її динаміка і показники її абонентів допомогли обійти навіть таких інтернет-гігантів, як Київстар, Тріолан, Вега і Воля.

  З 2016 року підприємство розширило спектр своїх послуг, додавши до якого арсеналу Фрегат ТБ. Завдяки цьому сервісу абоненти, які підключили приставку, мають доступ до ТБ в HD якості. Для отримання кращого сигналу Фрегат пропонує використовувати Інтернет-зв'язок. Основна технологія, яку використовує провайдер - оптоволоконні лінії зв'язку. Такої компанія надає послуги ігрового сервісу і розповсюджує тематичний контент. Представники компанії налаштовані на співробітництво з будь-якими провайдерами, корпораціями і компаніями, а також приватними клієнтами.

  Відгук

  Маєте досвід співробітництва із компанією Фрегат? Чи користувалися їх послугами? Залиште відгук про цю компанію, щоби інші змогли оцінити, наскільки інформація, яку надали представники компанії у вільній Інтернет-доступ, відповідає дійсності. Якщо ви володієте інформацією про відповідність швидкості інтернету, якості покриття в різних населених пунктах або спілкувалися із тех-підтримкою, будь ласка, поділіться досвідом. Ваша думка безпосередньо вплине на репутацію компанії і допоможе тим, хто ще не мав нагоди співпраці із ними, прийняти правильне рішення.

  Фрегат
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Фрегат

  Ваш відгук

  FAQ