Відгук

  Відгуки Інтертелеком

  Про компанію

  Компанія “Інтертелеком” є офіційним українським оператором, постачаючим мобільний зв’язок по всій території України. Завдяки працівникам цього підприємства місцеві жителі користають з системи мобільної та фіксованої мереж, підключеною на основі технології CDMA. Крім цього, офіційні представництва “Інтертелекому” в інтернеті містять інформацію про надання українцям послуги по розповсюдженню 3G інтернету на швидкості до 15 Мбіт/сек. Підприємство почало свою діяльність на території України в 2001 році. За повні 17 років свого існування “Інтертелеком” встиг увійти в список чотирьох найкращих місцевих операторів за кількістю користувачів. Представники підприємства слідкують за тим, щоби регулярно впроваджувати інноваційні технології. Вони стверджують, что саме це вивело компанію в лідери вітчизняних інтернет-провайдерів.

  3G “Інтертелеком” має неповторну на території країни зону покриття: мережа представництва охоплює всі без винятку обласні центри України та більше 14000 різних населених пунктів. Загалом зона 3G покриває майже 86% місцевого населення. Покриття зокрема доступне також по всій лінії залізничних та автомобільних сполучень. Це допомагає абонентам “Інтертелекому” залишатися на зв’язку незважаючи на перебування в дорозі.

  На початку 2008 року представники компанії приєдналися, і таким чином започаткували використання новітньої 3G-технології. Апгрейд 2011 року дозволив покращити можливості платформи, завдяки чому користувачі і досі можуть користуватися інтернетом на максимально високій для України швидкості. Також “Інтертелеком” перший в українській історії взявся за інтернетизацію сільської місцевості, таким чином доносячи комунікації у найвіддаленіші куточки країни.

  Сервіс

  Переваги використання послуг компанії “Інтертелеком”:

  - сучасні способи кодування мови дозволяють мати високу швидкість інтернет-зв’язку;

  - високий рівень безпеки і захисту особистих даних завдяки вбудованому алгоритму кодування і розподілу інформації;

  - захист здоров’я користувачів за рахунок значно меншого рівня вихідної потужності;

  - можливість використання для прийому безлімітного інтернету будь-яких мобільних пристроїв;

  - наявність безлімітних тарифних планів.

  Також компанія “Інтертелеком” надає цілий спектр голосових послуг:

  - нелімітовані дзвінки на місцеві номери та в межах мережі;

  - використання як міського так і мобільного номерів в одному й тому самому пристрої з метою отримання вигоди від спілкування з абонентами як мобільного, так і стаціонарного зв’язку;

  - 3G-інтернет без меж на максимальній по всій країні швидкості для прямого використання на сучасних мобільних пристроях, включаючи смартфони; покриття національного походження по всіх регіонах країни.

  Однією з найпоширеніших послуг домашнього інтернету від компанії “Інтертелеком” є Домашній Wi-Fi Інтернет. Переваги цього тарифу:

  - доступ до мережі Інтернет у випадках, коли звичайна мережа є дорогою або технічно недоступної по місцю;

  - використання інтернету на будь-якому з домашніх пристроїв, які мають здатність підтримувати Wi-Fi;

  - використання стабільного та якісного підключення із високою швидкістю передачі інформації до 5 Мбіт/с.

  Служба підтримки підприємства доступна цілодобово за номерами телефонів 094-50-50-750 або 750 з мобільних операторів (згідно з тарифами місцевих операторів зв’язку).

  Відгук

  Якщо комусь із вас, доводилося користуватися послугами компанії “Інтертелеком”, ми будемо дуже вдячні, якщо ви залишите відгук про ваш досвід спілкування і співпраці із нею. У своєму коментарі можна згадати про вартість послуг, їх якість та ступінь обслуговування!

  Інтертелеком
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Інтертелеком

  Ваш відгук

  FAQ