PureVPN

Всі відгуки

PureVPN

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo CyberBionic Systematics

CyberBionic Systematics

0 Відгуки

Про компаніюCyberBionic Systematics - навчал&...

Logo Agoda

Agoda

0 Відгуки

Про компаніюAgoda.com - система б...

Logo Wix.com

Wix.com

0 Відгуки

Про компніюКомпанія Wix - ко...

Logo Movavi

Movavi

0 Відгуки

Про компаніюMovavi Video Suite - це пакеm...

PureVPN

Про компанію

Purevpn - це унікальний сервіс в ІТ-сфері, який пропонує посилення захисту особистих даних та необмежений об'єм інтернету. Послугами компанії можна користуватися з різних пристроїв. Представники підприємства розробили власний VPN, який є достатньо швидким, зручним та безпечним, зберігаючи конфіденційність користувача в мережі. Також вони захистять трафік та усунуть будь-які географічні та технічні обмеження.

Сервіс

Чим це може бути корисно?

Ось важливі моменти, які можна розглядати як переваги VPN:

- Анонімність.

Досягається завдяки зміненню початкової IP-адреси і повної ліквідації особистості в межах браузера. Так використання інтернета стане абсолютно безпечним.

- Безпека.

Досягається завдяки повноплановому шифруванню всіх даних, які відправляються або отримуються користувачем. Включає в себе захист від перехвату пароля, інтернет-листування, інформації про здійснення оплати, тощо.

- Свобода.

Не секрет, що деякі країни обмежують доступ до своїх ресурсів. Тому, наприклад, деякі американські сайти не можна відкрити на території України. Ця функція так би мовити “телепортує” вас в іншу країну без обмежень.

- Велика мережа.

На даний момент віртуальна мережа Purevpn налічує 89 серверів, розташовані в 66 містах 40 країн світу, серед яких Австрія, Австралія, Великобританія, Бельгія, Болгарія та інші. При цьому мережа Purevpn продовжує розширюватися.

- Оформлення однієї підписки автоматично дасть доступ до сервісів VPN на всіх пристроях, включаючи мобільні телефони, планшети, ігрові приставки, розумні телевізори та інші пристрої, що мають доступ до інтернету. Більше того, сервіс може використовуватися із декількох пристроїв одночасно.

- Контроль якості.

Висока якість сервісу Purevpn буде супроводжувати клієнтів ще перед початком користування сервісами і весь час під час цього.

Компанія Purevpn працює з кінця 2006 року, маючи за плечима наразі більше 10 років праці. За цей час їхніми користувачами стали тисячі користувачів. Представники Purevpn намагаються виправдати довір'я людей. За необхідності придбати щось користувачі можуть бути впевнені в тому, що всі оплати покупки будуть захищені. Власні сервіси представники Purevpn надають з гарантією повернення протягом першого тижня з моменту придбання.

Purevpn бажає набути співробітників, маючи спеціальні пропозиції для представників популярних журналів, сайтів та блогів. При розміщенні інформації про Purevpn варто зв'язатися із представниками сервісу щоб отримати безкоштовний тестовий код. В залежності від конкретного місця публікації, працівники підприємства дарують доступ преміум-рівня до всіх послуг, які вони пропонують. Окрім цього вони можуть запропонувати грошову винагороду або аналогічні дії у відповідь. Існує також офіційна партнерська програма, яку представники Purevpn називають простою і розвиненою одночасно. Повний опис можна знайти на офіційному сайті компанії, але якщо сказати коротко, то Purevpn пропонує 30 відсотків від усіх здійснених покупок тих, хто перейде за реферальним посиланням.

Відгук

Чи маєте ви досвід співпраці з саме спонукало вас до співпраці з цією компанією? Будь ласка, поділіться досвідом із усіма, кого може цікавити ця компанія. Завчасно вдячні за ваші зусилля!