Відгук

  Відгуки 360 Total Security

  В Інтернеті відбувається переплетіння величезного потоку користувачів. Тому сьогодні мережа Інтернет стала універсальним способом і засобом зберігання інформації. Процес обміну даними став набагато простішим, швидшим та в багатьох випадках безкоштовним. Проте чи замислювалися ви над питанням, скільки різної інформації розміщується в соціальних мережах кожного дня: починаючи з дати та місця народження, навчання, роботи та завершуючи тим, де ви проводите свої вихідні та відпочиваєте? Сьогодні ми ділимося з Інтернетом майже всіма аспектами нашого життя. Та чи можемо ми бути впевнені, що наші персональні дані в мережі Інтернет стовідсотково будуть захищенні?

  Про компанію

  Qihoo 360 є провідною компанією в Китаї за кількістю користувачів в області розробок для Інтернету та мобільних платформ. У грудні 2014 р у 360 Total Security було більш 496 мільйонів активних користувачів Інтернету і більше 467 мільйонів активних користувачів мобільних пристроїв (за даними iResearch). Вважаючи безпеку однієї з головних потреб користувачів Інтернету і мобільних пристроїв, компанія Qihoo 360 побудувала велику базу користувачів, запропонувавши комплексні, ефективні і зручні продукти для безпеки Інтернету і мобільних пристроїв. 360 Total Security прагне надати захист користувачам комп'ютерів і мобільних пристроїв від шкідливих програм і веб-сайтів.

  Сервіс

  Продукти та послуги компанії дотримуються хмарної технологією безпеки. Визнаною кращою в області забезпечення безпеки Інтернету. Така лінійка продуктів реалізує одну з найбільш передових і надійних технологій в області забезпечення безпеки Інтернету. Для персональних комп'ютерів компанія пропонує три продукти для користувачів Інтернету: веб-браузер, магазин додатків і пошукову систему. Qihoo 360 пропонує також два важливих пункти доступу для мобільних платформ: мобільний веб-браузер і магазин додатків. Все ж багатьох цікавить чи буде потрібно їм купувати ліцензію на 360 Total Security після закінчення терміну ознайомлення. Програма - без ліцензій, без закінчення терміну дії і без прихованих платежів. Як компанія може дозволити користуватися антивірусною системою абсолютно безкоштовно? Чимало клієнтів компанії знайомі лише з цим продуктом, однак це не все що пропонує до вашої уваги Qihoo 360. Насправді Qihoo 360 - одна з найбільших технологічних компаній в Азії. Багато продуктів фірми є найпопулярнішими у всьому Китаї.

  Трохи цікаво інформації про Qihoo 360.

  Антивірус 360 - самий використовуваний додаток для ПК, його частка на ринку становить 96%. А веб-браузер займає друге місце по використанню після Internet Explorer. Головна сторінка веб-сайту 360 Total Security - найбільш відвідувана веб-сторінка в Китаї. В цілому статистика показує що, антивірус для мобільних пристроїв займає друге місце в країні за кількістю завантажень Магазин додатків 360 найпопулярніший в країні. Його використовують понад 600 млн користувачів, які щодня завантажують 160 млн додатків Пошукова система 360 займає друге місце за важливістю в країні Завдяки цим сервісам компанія Qihoo 360 використовує модель сталого розвитку бізнесу і може продовжувати надавати інтернет-захист всім своїм користувачам.

  Відгук

  Цікаво, чи ви теж використовуєте програму захисту на своєму комп'ютері? Якщо це так, напишіть будь ласка відгук про неї. Будемо вдячні за ваші зусилля!

  360 Total Security
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро 360 Total Security

  Ваш відгук

  FAQ