360 Total Security

Всі відгуки

360 Total Security

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

360 Total Security

 

В Інтернеті відбувається переплетіння величезного потоку користувачів. Тому сьогодні мережа Інтернет стала універсальним способом і засобом зберігання інформації. Процес обміну даними став набагато простішим, швидшим та в багатьох випадках безкоштовним. Проте чи замислювалися ви над питанням, скільки різної інформації розміщується в соціальних мережах кожного дня: починаючи з дати та місця народження, навчання, роботи та завершуючи тим, де ви проводите свої вихідні та відпочиваєте? Сьогодні ми ділимося з Інтернетом майже всіма аспектами нашого життя. Та чи можемо ми бути впевнені, що наші персональні дані в мережі Інтернет стовідсотково будуть захищенні?

Про компанію

Qihoo 360 є провідною компанією в Китаї за кількістю користувачів в області розробок для Інтернету та мобільних платформ. У грудні 2014 р у 360 Total Security було більш 496 мільйонів активних користувачів Інтернету і більше 467 мільйонів активних користувачів мобільних пристроїв (за даними iResearch). Вважаючи безпеку однієї з головних потреб користувачів Інтернету і мобільних пристроїв, компанія Qihoo 360 побудувала велику базу користувачів, запропонувавши комплексні, ефективні і зручні продукти для безпеки Інтернету і мобільних пристроїв. 360 Total Security прагне надати захист користувачам комп'ютерів і мобільних пристроїв від шкідливих програм і веб-сайтів.

Сервіс

Продукти та послуги компанії дотримуються хмарної технологією безпеки. Визнаною кращою в області забезпечення безпеки Інтернету. Така лінійка продуктів реалізує одну з найбільш передових і надійних технологій в області забезпечення безпеки Інтернету. Для персональних комп'ютерів компанія пропонує три продукти для користувачів Інтернету: веб-браузер, магазин додатків і пошукову систему. Qihoo 360 пропонує також два важливих пункти доступу для мобільних платформ: мобільний веб-браузер і магазин додатків. Все ж багатьох цікавить чи буде потрібно їм купувати ліцензію на 360 Total Security після закінчення терміну ознайомлення. Програма - без ліцензій, без закінчення терміну дії і без прихованих платежів. Як компанія може дозволити користуватися антивірусною системою абсолютно безкоштовно? Чимало клієнтів компанії знайомі лише з цим продуктом, однак це не все що пропонує до вашої уваги Qihoo 360. Насправді Qihoo 360 - одна з найбільших технологічних компаній в Азії. Багато продуктів фірми є найпопулярнішими у всьому Китаї.

Трохи цікаво інформації про Qihoo 360.

Антивірус 360 - самий використовуваний додаток для ПК, його частка на ринку становить 96%. А веб-браузер займає друге місце по використанню після Internet Explorer. Головна сторінка веб-сайту 360 Total Security - найбільш відвідувана веб-сторінка в Китаї. В цілому статистика показує що, антивірус для мобільних пристроїв займає друге місце в країні за кількістю завантажень Магазин додатків 360 найпопулярніший в країні. Його використовують понад 600 млн користувачів, які щодня завантажують 160 млн додатків Пошукова система 360 займає друге місце за важливістю в країні Завдяки цим сервісам компанія Qihoo 360 використовує модель сталого розвитку бізнесу і може продовжувати надавати інтернет-захист всім своїм користувачам.

Відгук

Цікаво, чи ви теж використовуєте програму захисту на своєму комп'ютері? Якщо це так, напишіть будь ласка відгук про неї. Будемо вдячні за ваші зусилля!