Відгук

  Відгуки Робота в Польщі

  Про компанію

  “Робота в Польщі” - це зручний Інтернет-сервіс для пошуку роботи за кордоном (де саме - зрозуміло з назви). Представники підприємства ставлять за мету знайти клієнтам роботу на території Польщі, оскільки на Україні питання пошуку роботи стає все більш складним.

  Чому саме Польща?

  Сайт “Роботи в Польщі” відповідає на це питання перелічуючи наступні фактори:

  - Польща - це один із найближчих сусідів України.

  - Працівникам видаватимуть заробітну плату в стабільних валютах (якими є долар, євро або злотий), що захищає прибуток від нестабільних стрибків гривні.

  - Для найбільш здатних працівників існує можливість заробити в роботодавця карту тимчасового побуту.

  - Деякі види робіт передбачають завчасне підписання трудового договору, який включає в себе медичне страхування.

  - Таким чином за необхідності будь-хто зможе скористатися повним спектром медичних послуг.

  - Робітник також отримає можливість безкоштовної об'єктивної оцінки власних умінь і навичок, а також проходження додаткових курсів кваліфікації (за необхідністю), що підтверджуватиметься видачею сертифікатів міжнародного рівня.

  - Наймані робітники з України також матимуть можливість додатково подорожувати через необхідність бути у відрядженнях по країнах Європи.

  Сервіс

  Окрім цього, на гарного спеціаліста очікують приємні перспективи кар'єрного розвитку. Ті, хто наважиться на роботу в Польщі, значно покращать мовні уміння, а також здобудуть досвід міжнародного масштабу, що стане вагомим доповненням до ваших кваліфікацій в вашому резюме.

  Представники компанії “Робота в Польщі” регулярно оновлюють свій сайт, зокрема додаючи в блог статті з порадами стосовно пошуку роботи в сусідній країні. Одна з найбільш актуальних порад, яку вони дають, звучить так: “плануйте вашу поїздку завчасно”. Бажаючих заробити на території сусідів щороку стає дедалі більше, що робить безпосередньо пошук роботи в Польщі ситуативною задачею, яку необхідно розв'язати на момент відкриття візи. Підбір вакансій залежить від потоку людей. Що стосується польської сторони, то вони тільки встигають підставляти вакансії.

  Для того, щоб ви мали запрошення на роботу в цю країну, роботодавець має подати офіційну заяву на найм легальних працівників в представництво місцевого уряду, де, в залежності від кількості охочих, за приблизно 2 тижні формується документ-запрошення.

  Якщо в бажаючого немає візи, її оформлення має стати першочерговою задачею в його списку, тільки після цього можна робити запит на запрошення на роботу. В будь-якому разі, швидкість оформлення і кількість вакансій залежить від ситуації в конкретному представництві за місцем проживання.

  Представники компанії “Робота в Польщі” запрошують всіх бажаючих працювати в Польщі і вважають своєю метою допомагати мігруючим із легальним працевлаштуванням. Її представники працюють із громадянами по всій Україні. Їх веб-сайт багатий на поради і підказки, які можуть значно полегшити ситуацію із працевлаштуванням заробітчан на території України. Вони регулярно оновлюють базу замовлень, щоб допомогти своїм клієнтам віднайти роботу, яка буде достойно оплачена.

  Відгук

  Якщо ви маєте що сказати стосовно обслуговування, якості та результатів роботи працівників компанії “Робота в Польщі”, будь ласка, витратіть декілька хвилин для написання відгуку про вашу співпрацю. Поділіться своїм досвідом, наприклад, як довго ви чекали на оформлення, скільки часу пройшло від моменту подачі документів до моменту початку роботи та як із вами спілкувалися працівники підприємства.

  Робота в Польщі на INPOST - 15.20 zł (нетто) / год + безкоштовні обіди

  Робота в Польщі
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Робота в Польщі

  Ваш відгук

  FAQ