Відгук

  Відгуки Нова Пошта

  Компанія “Нова пошта” - українська компанія, що здійснює доставку документів, посилок та вантажів, як фізичних осіб так і для підприємців та бізнесу будь-якого рівня.

  Про компанію


  Заснована у 2001 році двома друзями Климов і Володимир Поперешнюк. Як часто буває, компанію заснували зовсім випадково, коли шукали шляхи швидкої доставки кондитерських виробів. На той час стартовий капітал компанії складав не мало й не багато - 7000 доларів. Все починалось із команди всього у 7 осіб. Компанія “Нова пошта” називає себе першовідкривачами ринку швидкої доставки в Україні. За 7 років “Нова пошта” відкриває свої філії у всіх регіонах, містах-мільйонниках, саме тоді у 2008 році вистоїть світову фінансову кризу і швидко оговтується та розвивається.

  У 2009 році компанію називають лідером експрес-доставки в Україні і зростає дивовижними темпами. У цьому ж році “Нова пошта” доставила 1,6 мільйона посилок, а уже у 2010 - майже 4 млн. У 2011 році у корпорації працюють близько 5 тис. осіб. Для їх розвитку та кар’єрного зростання керівництво засновує Корпоративний університет.

  З 2011 року компанія активно розвивається і запроваджує нові послуги та можливості, наприклад, закордонний напрямок “Нова пошта Інтернешнл”. Компанія запроваджує найновіші ІТ рішення, до прикладу, запускає мобільний додаток.

  Компанія займається й благодійністю та реалізує проект «Гуманітарна пошта України», завдяки якому волонтерські організації безкоштовно перевозять гуманітарні вантажі в зону АТО. Компанія має стратегію зростання, такі собі “п’ятирічки” і зазначає, що постійно працює над вдосконаленням, аби “Нова пошта” стала улюбленим сервісом експре-доставки для усіх Українців.

  У 2017 році компанія здійснила 146 млн відправлень. Місія компанії – робити доставку легкою для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам.

  "Нова Пошта" пропонує винагороду за допомогу в затриманні чоловіка, який пограбував відділення

  Про послуги


  Компанія “Нова пошта” надає логістичні та пов’язані з ними послуги. З допомогою компанії бізнес та приватні особи швидко у найкоротший термін доставляють документи та посилки між відділеннями та на поштомати “Нової пошти”. Доступна доставка “під двері”.

  Окрім доставки відправлень «НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію та відправку замовлень отримувачу. До групи “Нова пошта” входить «ПОСТ ФІНАНС» - небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима.

  Нещодавно створена «Нова Пошта Інтернешнл», що розвиває міжнародну партнерську мережу і надає клієнтам послуги експрес-доставки не лише в Україні, але й за кордоном. Компанія має свій сайт та мобільний додаток, де можна розрахувати попередню вартість доставки вантажу, викликати кур’єра, а найчастіше користувачі сайту перевіряють місце розташування свого відправлення.

  Новинкою сайту “Нова пошта” є “Нshopping” - до?%

  Нова Пошта
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (4)

  2.2
  75% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  2
  Доставка
  rating
  2.6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  УЖАС

  Доброго дня, прошу сказати, що я ДУЖЕ СИЛЬНО, незадоволена роботою відділення #4, м. Ужгород, відправили спальники, вони приїхали, грязні, таке відчуття що їх ОБПЛЮВАЛИ, ОБКОПАЛИ, ще не так упакували як просили, відправили в не той будинок що треба, жах, всім буду рекомендувати не ходити на Нову Пошту #4, м. Ужгород

  : Еріка 11-07-2021
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  2
  rating

  Нова Пошта втуляє пакування за шалені гроші.

  Я зайшов на сайт Нової Пошти напередодні відправки товару і порахував доставку. Вийшло 130 грн. Коли я привіз його на відділення, мені нарахували 297!!! Сказали, що упакують. Я відповів, що мій товар пакувати не треба, це проста дошка. Манда на касі сказала ультимативним тоном, що мінімальна сума 223 грн і "менше вона зробити не може, а ні - то забирайте свою посилку". Нова Пошта - це зухвалі хамовиті брехуни. Бажаю цим покидькам якнайшвидшого банкрутства!

  : Михайло01-03-2021
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2.5
  rating

  НОВА ПОШТА наймає некомпетентних

  Дуже поганий досвід взаємодіїзцією організацією.
  НЕ рекомендвано мати зними справу.

  : Валентин24-10-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  2
  rating

  Жахливо, Нова пошта зіпсувалась..

  Зіпсувалась Нова пошта, і обнагліла, конкурентів усіх витіснили і тепер ціни ломлять як ніколи...
  Замовив деталь до авто, поклали в здоровенну деревьянну коробку з євро палетів збиту, мінімум в тричі більшу за саму деталь - за пакування та доставку заплатив 230 грн.. було б як виклав би фото.. це вже аж не смішно.. сором - по іншому не скажешь

  : Микола30-07-2020
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  2
  rating

  Написати власний відгук про Нова Пошта

  Ваш відгук

  FAQ