Відгук

  Відгуки Нова Пошта

  Компанія “Нова пошта” - українська компанія, що здійснює доставку документів, посилок та вантажів, як фізичних осіб так і для підприємців та бізнесу будь-якого рівня.

  Про компанію

  Заснована у 2001 році двома друзями Климов і Володимир Поперешнюк. Як часто буває, компанію заснували зовсім випадково, коли шукали шляхи швидкої доставки кондитерських виробів. На той час стартовий капітал компанії складав не мало й не багато - 7000 доларів. Все починалось із команди всього у 7 осіб. Компанія “Нова пошта” називає себе першовідкривачами ринку швидкої доставки в Україні. За 7 років “Нова пошта” відкриває свої філії у всіх регіонах, містах-мільйонниках, саме тоді у 2008 році вистоїть світову фінансову кризу і швидко оговтується та розвивається.

  У 2009 році компанію називають лідером експрес-доставки в Україні і зростає дивовижними темпами. У цьому ж році “Нова пошта” доставила 1,6 мільйона посилок, а уже у 2010 - майже 4 млн. У 2011 році у корпорації працюють близько 5 тис. осіб. Для їх розвитку та кар’єрного зростання керівництво засновує Корпоративний університет.

  З 2011 року компанія активно розвивається і запроваджує нові послуги та можливості, наприклад, закордонний напрямок “Нова пошта Інтернешнл”. Компанія запроваджує найновіші ІТ рішення, до прикладу, запускає мобільний додаток.

  Компанія займається й благодійністю та реалізує проект «Гуманітарна пошта України», завдяки якому волонтерські організації безкоштовно перевозять гуманітарні вантажі в зону АТО. Компанія має стратегію зростання, такі собі “п’ятирічки” і зазначає, що постійно працює над вдосконаленням, аби “Нова пошта” стала улюбленим сервісом експре-доставки для усіх Українців.

  У 2017 році компанія здійснила 146 млн відправлень. Місія компанії – робити доставку легкою для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам.

  Про послуги

  Компанія “Нова пошта” надає логістичні та пов’язані з ними послуги. З допомогою компанії бізнес та приватні особи швидко у найкоротший термін доставляють документи та посилки між відділеннями та на поштомати “Нової пошти”. Доступна доставка “під двері”.

  Окрім доставки відправлень «НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію та відправку замовлень отримувачу. До групи “Нова пошта” входить «ПОСТ ФІНАНС» - небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима.

  Нещодавно створена «Нова Пошта Інтернешнл», що розвиває міжнародну партнерську мережу і надає клієнтам послуги експрес-доставки не лише в Україні, але й за кордоном. Компанія має свій сайт та мобільний додаток, де можна розрахувати попередню вартість доставки вантажу, викликати кур’єра, а найчастіше користувачі сайту перевіряють місце розташування свого відправлення.

  Новинкою сайту “Нова пошта” є “Нshopping” - доставка онлайн-покупок з-за кордону. Можна обрати список найпопулярніших магазинів у яких здійснюють покупки, зареєструватись та отримати поштову адресу складу “Нова пошта” закордоном на яку будуть приходити посилки. Згодом, “Нова пошта” відправить ваш вантаж в Україну і на ваше відділення “Нова пошта”. Вартість закордонної доставлення від 4,9 $

  Відгуки

  За останніми даними мережа нараховує 24 000 відділень по всій Україні. Можливо, поки ми дописували цей текст їх стало вже 24 001, тому ми гадаємо, що ви хоч раз користувались послугами компанії “Нова пошта”. Якщо ви мали таку нагоду, тоді ділітся своїми враженнями. Ваш відгук допоможе іншим здійснити свій вибір.

  Нова Пошта
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  10

  Сервіс

  10

  Ціна

  10

  Доставка

  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Нова Пошта

  Ваш відгук