ExpressVPN

Всі відгуки

ExpressVPN

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Приват24

Приват24

3 Відгуки

Приватбанк є найбільш к ...

ExpressVPN

Про компанію

Expressvpn - віртуальна приватна інтернет мережа. Для чого вона створена? Все більше користувачів мережі Інтернет задумується над тим, чи ніхто не стежить за їхньою онлайн діяльністю. Людина може думати, що ніхто не знає чим вона займатися в інтернеті та, які сайти відвідує, але це може бути не так, тому що хакери та системи стеження без проблем можуть зчитувати та передавати дані про вас. Найгіршим є те, що вашу особисту інформацію, як наприклад, дані банківських карток можуть використати зловмисники та завдати фінансової шкоди. Рекламні агентства використовують історію про те, які сайти ви відвідували та які пошукові запити вводили, щоб зробити з вас свого потенційного клієнта. Користуючись послугами віртуальної приватної мережі, ви захищаєте свою онлайн діяльність від третіх осіб та робите її безпечною.

Сервіс

Це стає можливим через технологію приховування IP- адреси та зашифровування отриманої або відправленої інформації, завдяки цьому ваша діяльність в мережі інтернет залишатиметься конфіденційною, а зашифровані дані ніхто не зможе прочитати. Здійснюючи фінансові операції, вам не прийдеться хвилюватися про паролі до карток та банківські реквізити. Така послуга може виявитись корисною, якщо ви відвідуєте іншу країну, в якій встановлені обмеження для відвідування певних сайтів, а завдяки користуванню приватною віртуальною мережею, ви можете безперешкодно займатися звичними для вас справами в інтернеті, відвідувати улюблені сайти та не хвилюватися про свою безпеку.

Про послуги приватної віртуальної мережі можуть задуматися і ті користувачі, які володіють конфіденційною інформацією, щоб захистити її від людей, які не мають права знати її. Користуючись послугами Expressvpn , ви можете зробити безпечною роботу на всіх своїх пристроях, тому що до одного аккаунту можна під’єднати шість пристроїв: комп’ютерів, планшетів, смартфонів та бути впевненим в безпеці вдома, в дорозі та офісі. Для підключення послуги віртуальної приватної мережі ви можете обрати один із тарифних планів. Ви можете оплатити один, шість або дванадцять місяців. Найекономніший з них - це тариф на один рік. Крім того компанія Expressvpn , регулярно пропонує тарифи за акційними цінами, в такому випадку ви можете заощадити кошти, не втрачаючи набору корисних функцій.

Також можна скористатися з пропозиції безкоштовного користування терміном 30 днів. Для з’ясування незрозумілих моментів можете скористатись службою технічної підтримки клієнтів, де вам постараються допомогти та відповісти на питання, які цікавлять.

Відгук

Якщо ви користуєтесь послугами сервісу Expressvpn, поділіться своїми враженнями. Чи не було труднощів з підключенням послуги? Чи була нагода користуватися технічною підтримкою, яку надає Expressvpn? Скільки часу ви користуєтесь віртуальною приватною мережею? Чи ви користувалися ще іншими серверами та чи можете порівняти їхню роботу з Expressvpn? Чим саме вам подобається дана компанія? Чи не впливає підключення до віртуальної приватної мережі на швидкість роботи ваших пристроїв та на час завантаження інформації з інтернету? Що змінилося з того часу, як ви почали користуватися Expressvpn? Чи була у вас можливість перебувати за кордоном, та переглядати сайти, які там заблоковані? Що ви думаєте про вартість послуг? Чи порекомендуєте дану мережу тим, хто теж хоче захистити свою конфіденційність? Будь ласка, залишіть свій відгук у полі для кментарів.