Відгук

  Відгуки Heimdal Security

  Про компанію

  Сьогодні використання інформаційних технологій немає меж. Віртуальний простір приймає від реального все підряд, поступово займаючи все більше і більше нашого вільного часу. У тому числі і злочинність та її нові форми і прояви, поняття про кіберпростір описує віртуальний простір як такий, в якому циркулюють електронні дані всіх комп'ютерів світу. Практично кожен чув про кіберзлочинність і, можливо, навіть особисто з нею зіштовхнувся.

  Кіберзлочинність включає в себе різні види злочинів, які здійснюються за допомогою комп'ютера і в мережі інтернет. На що полюють кіберзлочинці? Їхньою на живою є ваші персональні дані, банківські рахунки, паролі та ваша інша особиста інформація, яка стосується можливо вашого бізнесу або якогось державного сектору та ін. У наші дні кіберзлочинність і є загрозою на глобальному рівні!

  Сервіс

  Для того щоб захистити себе від кіберзлочинності, була створена низка спеціальних організації охорони особистих даних. До таких security організації можна віднести і heimdal security. Вона здійснює захист користувачів та компанії від кібер злочинних дій, забезпечуючи безпеку важливої інформації та інтелектуальної власності. Ця компанія дуже швидко розвивається в сфері кібербезпеки, при цьому орієнтуючись на навчання користувачів через особистий блог та безкоштовні онлайн курси і ресурси. Heimdal security является лауреатом премії “Most education security blog” в 2016 році, нагороджено на “Рішення року проти злочинців” на конкурсі Computing Security Awards 2017 року, а також отримала цю саму нагороду у наступному 2018 році. Починаючи з 2011 року фірма активно веде боротьбу з кіберзлочинністю, вона використовують для роботи Все новіші і сучасні технології, а також представляє інтелектуальні можливості для захисту більше п'яти тисяч компанії і 600 тисяч користувачів від злочинців, а також порушень безпеки даних. До команди засновників входять: Богдан Долохан, Андреа Ботезату, Алан Кейс, Валентин Стиллинг, Анна Дакаланческу, Едуард Рот, Емі Кейс, Адриан Манолак та багато інших людей, які входять до команди працівників, засновники компанії. Ви завжди можете зв'язатися з ними і поцікавитися про все, що вас цікавить про контент-маркетинг і PR-запити, пропозиції, або що-небудь, пов'язані з їхнім блогом і веб-сайтом.

  Відгук

  Можливо ви теж активний користувач heimdal security. Якщо це так, розкажіть про це іншим користувачам. Яка саме ситуація примусила вас скористатися послугами компанії? Чому ви вважаєте, що маєте підстави для того, щоб довіряти свої особисті дані іншим людям? Чи поратидете сервіс іншим? І чому?

  Ваш відгук буде корисним для інших, хто планує використовувати сервіс в цілях кібербезпеки своїх даних. Пам’ятайте кібербезпека, це дуже важливо. Інтернет це, як величезний мегаполіс, який складається з інформації, якою легко можуть заволодіти злодії, будьте уважними і не потрапляйте в сітки аферистів, бо це може коштувати вам не тільки чималу суму коштів, але й може впливати на вашу репутацію в очах інших. Зберігайте свою цінну інформацію, як цінні папери - в банку! Дякуємо, якщо ви поділитеся з нами своїми враженнями про heimdal security.

  HEIMDAL SECURITY! DON'T USE HEIMDAL SECURITY Before Watching THIS Video!

  Heimdal Security
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Heimdal Security

  Ваш відгук

  FAQ