Відгук

  Відгуки Туту.ру

  Про компанію

  Компанія, яка надає вам можливість продумати план своєї подорожі до дрібниць не виходячи з дому. Сучасний інтернет-портал Туту.ру - онлайн-сервіс подорожей, що працює з 2003 року. Допомагає організувати комфортну поїздку не виходячи з дому. На Туту.ру можна купити квитки на поїзд, електричку, літак і автобус, забронювати готель і придбати тур. А ще тут ви можете знайти правила перевезень, про тарифи і інші корисні речі для тих, хто любить подорожувати. Щодня Туту.ру відвідують 1 млн осіб.

  Мета створення інтернет-платформи: полегшити планування відпустки і можливість зробити цей процес більш автоматизованим та максимально приємним для користувача.

  Сервіс

  Туту.ру перша в своєму роді фірма, якій вдалося використати систему бронювання та планування вашого відпочинку повністю використовуючи для цього інтернет-портал. До вашої уваги компанія Туту.ру пропонує вам: інтегровані туристичні послуги, починаючи від планування святкового вікенду, навколосвітню подорож, бронювання готелів у будь якому куточку світу, чи покупки авіабілетів. Використовуючи таку практичну тактику компанії вдалося завоювати довіру багатьох клієнтів Близького Сходу та стати їх надійним брендом протягом більше, ніж вісім років. Туту.ру обслуговує понад 50 000 клієнтів, використовуючи при цьому інноваційні технології і завдяки цьому вдалося збільшити клієнтську базу на 700% у продажах і розширити кількість персоналу з 75 до 300 працівників за останній рік. Клієнти можуть обирати серед 400 курортних пакетів більше, ніж 200 місць.

  Подорожуючі також мають можливість обрати будь-який зручний для них готель. База доступних готелів компанії налічує 300 000, усі вони доступні для бронювання на сайті Туту.ру, а також в спеціально розробленому мобільному додатку.

  Компанія залишається конкурентноспроможною завдяки своєму наполегливому впровадженні сучасних технологій, які допомагають вам виконати будь-яку дій незалежно від рівня складності в декілька простих кроків. Цікава деталь, що сайт Туту.ру тільки, надає послуги для подорожуючих. А, й містить інформацію про ваш пункт призначення, куди ви бажаєте відправитися. Тут, можна переглянути різні туристичні довідники для подорожей по всьому світу, гарантуючи, що вам надається достовірна перевірена інформація. Кількість таких довідників наразі 500 000 тис перекладених різними мовами: англійською, арабською, німецькою, російською, українською, угорською та іншими. Щоб, дізнатися про цікаві новинки, акції та пропозиції радимо відвідати офіційний веб-сайт компанії Туту.ру.

  Відгук

  Якщо ви користуєтеся соціальними мережами слідкуйте за новинками компанії на офіційних сторінках у соцмережах Facebook та Twitter, щоб переглянути останні гарячі пропозиції та вчасно дізнатися цікаві ідеї для планування своєї відпустки! Можливо, ви вже мали нагоду використовувати послуги Туту.ру для проведення своїх вихідних? Залиште, будь ласка свій коментар про це! Також, радимо вам розповісти про якість та рівень обслуговування компанії; наскільки контактними виявились представники фірми; і чи сподобалося вам використовувати інформаційно-туристичні довідники під час подорожі. Ви можете згадати також, про співвідношення цін Туту.ру з іншими туристичними фірмами, якщо була можливість попереднього користуватись послугами іншої туристичної компанії. Ваші зауваження допомагають іншим користувачам скласти позитивне чи навпаки, враження про Туту.ру.

  Туту.ру
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Туту.ру

  Ваш відгук

  FAQ