Відгук

  Відгуки Суточно.ру

  Про компанію

  Сайт “Суточно. ру” - створений спеціально для тих хто любить подорожувати та не покидати при цьому комфорт. З допомогою цього сайту, ви можете забронювати житло для себе, своїх супутників, родичів та друзів. Завдяки, багатофункціональному меню критерій підлаштованих під ваші потреби, можна обрати країну, регіон, місто, дату вашого приїзду та від'їзду, а також кількість гостей на котру повинна бути розрахована житлова площа, ви знайте, те що вам потрібно. Є відповідні питання для того, щоб визначити на яку суму ви розраховуєте.

  Свої послуги обслуговування компанія надає в країнах: Росії, Білорусії, Казахстані, Азербайджані, Болгарії, Німеччині, Домінікані, Індонезії, Італії, Латвії, Марокко, Литві, Абхазії, Грузії, Україні, Вірменії, В'єтнамі, Ізраїлі, Греції, Молдові, Туреччині, Естонії та інших країнах світу.

  Сервіс

  Що до того, як зробити замовлення, щоб забронювати житлову площу на сайті sutochno.ru?

  Завітайте на сайт, зокрема відкрийте його головну сторінку. У відповідних полях для пошуку введіть назву потрібного вам міста і натисніть на клавішу “Знайти”. З нище наведеного переліку, оберіть те, що вам найбільше підходить. Після цього надішліть запит на бронювання на спеціально відведеній сторінці оголошення, яке вам сподобалося. Можливо, у вас виникло запитання чи сайт бере додаткову плату, своєрідну комісію за бронювання місця? “Суточно. ру” не бере комісію за бронювання вам місця проживання. Ви сплачуєте лише, ціну за проживання, яку встановлює сам власник житла!

  Що таке гарантії від “Суточно.ру”? Ви бронюєте житло з передоплатою через сайт “Суточно.ру”, а представники фірми гарантують вам успішне заселення. Це зручно і надійно: передоплату через сайт приймають сумлінні орендодавці. Шахрайство виключено, адже гроші надходять господареві тільки після вашого заселення.

  Якщо ви забронювали житло і внесли передоплату через сайт:

  1.Робітники компанії, щоб умови вашої броні були дотримані:

  - орендодавець надасть вам саме те житло, яке ви вибрали;

  - вартість і терміни проживання не зміняться.

  Орендодавець сам зацікавлений в тому, щоб виконати всі умови броні: в іншому випадку він отримує штраф.

  2. Ви отримаєте цілодобову підтримку від Суточно.ру.

  У разі спірних ситуацій, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою.

  3. Ви не заплатите зайвих грошей.

  Суточно.ру НЕ бере комісію при бронюванні. Ви оплачуєте тільки вартість проживання, яку встановлює сам власник житла.

  Відгук

  Можливо у вас вже є досвід співпраці з компанією Суточно. ру? Якщо це так, ми підготували для вас кілька питань, відповідь на які допоможе іншим користувачам мати правильне враження про цю компанію, а це сьогодні дуже важливо. Для початку розкажіть нам про те, як ви дізналися про цю компанію, реклам в інтернет, ваш знайом теж користуються Суточно. Ру? Як ви зробили своє замовлення? Чи не занадто висока ціна була за орендування? Що вам сподобалося найбільше? Якщо виникла, якась цікава ситуація, яка потребувала втручання представників компанії, як було вирішено проблему? Чи будете продовжувати користуватися послугами цього сервісу і далі? Порадите його іншим? Свою відповідь занотуйте у полі для коментарів! Завчасно вдячні за докладені зусилля з вашого боку!

  Суточно.ру
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Суточно.ру

  Ваш відгук

  FAQ