Відгук

  Відгуки МАУ

  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - МАУ, що надає послуги з повітряних пасажирських та вантажних перевезень. Компанію засновано у 1992 році Асоціацією цивільної авіації України та найбільшою ірландською лізинговою компанією GPA. У 2018 році 100% акцій МАУ перебувають в приватній власності.

  Про компанію

  Сьогодні літаки компанії МАУ сполучають українців та Україну із 38-ма країнами світу. У їх число входять країни Європи, Азії, Африки, Америки та Близького Сходу. МАУ можуть похвалитись 45-ма авіалайнерами та співпрацею з партнерами-авіакомпаніями, що допомагає доправляти людей та вантажі до більше аніж 3-х тисяч міст світу.

  У авіапарку компанії присутні такі лайнери, як: Boeing 777-200ER, Boeing 767-300ER, Boeing-737 Нового покоління, класичні Boeing-737, Embraer-190.

  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - це перший офіційно зареєстрований в IOSA перевізник в СНД, який успішно пройшов Аудит з Безпеки IATA (IOSA).МАУ стала 51-м зареєстрованим перевізником IOSA з понад 250 членів IATA, приєднавшись до таких компаній як KLM, Lufthansa, Австрійські Авіалінії, TAP і SAS, що є в реєстрі IOSA. Це означає, що корпорація дбає про: технічну підтримку та обслуговування літаків, безпеку перевезення, роботу екіпажу, керівництво повітряного руху та інше.За підсумками січня-червня 2018 року компанія перевезла 3,53 млн пасажирів, що на 12,9% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

  Компанія МАУ провадить не лише комерційні перевезення, а й благодійні пільгові перельоти. Повітряний перевізник створив комплексну благодійну програму “ПІД КРИЛОМ” і перевозить за рік близько 90 тисяч пільгових перевезень за тарифом 10 гривень.

  На пільговий переліт мають право учасники програми “ПІД КРИЛОМ”: важкохворі діти, які вилітають закордон на лікування; поранені учасники АТО, що потребують реабілітації та лікування в інших країнах світу; супроводжуючі особи (родичі, опікуни, лікарі).

  Послуги

  Компанія МАУ надає послуги не лише з повітряного перевезення людей та багажу, а й величезний спектр послуг. На сайті корпорації можна попередньо замовити харчування у літак, оплати багаж понад норму зі знижкою, а ще забронювати зручне для вас місце у салоні літака.

  МАУ пропонує перевезення домашніх тварин, але лише котів та собак.

  Окрім цього у списку:

  - оформлення страхового поліса,

  - оренда авто,

  - паркування,

  - супровід дитини,

  - групове перевезення,

  - чартерні рейси,

  -бортовий Скай Шоп Duty Free.

  З МАУ можна зв’язатись 24 години на добу за номерами:

  +38 044 581 50 50

  +38 044 364 50 50 566 (з моб. в Україні за тарифами вашого оператора),

  або безкоштовний дзвінок на сайті компанії.

  Забронювати чи придбати квитки безпосередньо на flyuia.com чи у квиткових авіакасах.

  Відгуки

  Мали нагоду скористатись послугами компанії? Маєте позитивний чи будь-який інший досвід, тоді залиште свій відгук і інші обов’язково приймуть його до уваги.

  МАУ
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (7)

  4.2
  71% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  5.2
  Сервіс
  rating
  3.4
  Ціна
  rating
  4.2
  Доставка
  rating
  4.2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  МАУ- самая ужасная компания в Украине

  Я Валерия Семенюк и мне 12 лет. Много чего скажу о компании МАУ... летала я с сестрой не один раз, весь ужас начался ещё с наших людей. Почему вы когда вам говорят на регистрации (зайдите за синею линию, работать нельзя) Люди (Украинцы) игнорят... Почему???
  Посадка-взлет Ужас!! Взлетел, и резко вниз... Начали орать как не знаю кто, дети кричали, испугались.. И стюардессы лицо попроще с водой и едой, даёте с видом (что б ты подавился, или здох что ещё хуже) и не уважаемая компания МАУ запомните одну для вас простую или сложную вещь!!
  КОМПАНИЯ МАУ И ОСТАЛЬНЫЕ УКРАИНСКИЕ КОМПАНИИ В ЖИЗНИ НЕ СРАВНИТЬСЯ С КОМПАНИЕЙ Aegean АЙДЖЕН САМЫЙ Лучший посадки не чувствуются, стюардессы добрые и относятся с любовью еда вкусная а в МАУ вообще обарзели еда говном воняет именно вот с далека это был рейс с Афин до Киева (29.08.19) Сижу в Aegean N и просто наслаждаюсь едой!! Стюардессы ЛИЦО ПОПРОЩЕ И С ДЕТЬМИ И С ЛЮДЬМИ, чемодан ждали и держали крестики на пальцах что бы он вообще прилетел, видела реакцию девушки когда чемодан вылетел с ленты самым первым она просто была удивлена!!!!!! И с чемоданами обращайтесь по легче, что по поводу работников в аэропорту разговаривайте без хамства кто то может просто не выдержать и случайно ударить... А потом жалуетесь что люди плохие да на себя вы посмотрите!! Пилот плохой, еда дерьмо, обращение с чемоданами также как и еда дерьмо, с ценами офигели в край, с желаниями стюардесс тоже прикрутить и не кидайте свои взгляды... А то кто то кинет вы сгниёте прямо на месте. Обращение с пассажирами и взгляды на них просто поражает... За это я лучше промолчу. Хожу молюсь что б эту компанию просто взяли и закрыли!! Пусть ходят говно в аэропорту убирают а не убирают самолёты сильно много чести для пилота для стюардесс... Aegean на самом верху!!!!!!!!!!! Он самый лучший из всех самая классная компания хоть и ночью летает но ты знаешь что вылетишь вовремя и приземлился в точь точь то время которое сказал пилот. А не приземляться в 19.40 а надо в 18.45 и потом бежать на другой самолёт... Мы чуть не опоздали из за компании!! Компания ужасная закройте её! И с вашими отмена и рейсов фу! Просто кто согласен ответьте мне и компания МАУ отвечайте на отзывы буду ждать вашего хамство на мою почту жду! Компания чистое дерьмо!

  : Валерия Семенюк31-08-2019
  кентавр30-09-2019

  мало верится, про 12 лет... хотя, многое из описаного- правда

  XA5Z7B1JOUQE www.yandex.ru10-11-2019

  XA5Z7B1JOUQE www.yandex.ru

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2.5
  rating

  Летели из Днепра в Киев и далее в один из а/п Европы. Всё хорошо. Перелётом довольны. Особенно радует национальный флаг Украины в а/п Днепра. Также хорошо, что а/п не перегружен. Понимаю, что это существенно отражается на цене, но чувствуешь себя комфортн

  Спасибо за удачный перелёт!

  : Виктория26-08-2019
  Валерия Семенюк31-08-2019

  Хаха, единственное мифическое существо положительный коменатарий о МАУ мифический человек????????????????

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  9.5
  rating

  МАУ-не заботится о своих пассажирах!!!

  Очень часто приходится летать авиакомпанией МАУ ,в прошлый раз разбили новый чемодан.Недавно летели с сыном,3 года,покупала билеты заранее,купила места,чтобы сидеть вместе .В итоге поменяли самолет,места перепечатали ,меня никто не предупреждал об этом.Мне дают новый билет с одной стороны,маленькому сыну с другой,это 3х летнему ребенку прийдется сидеть с чужими дядями и тетями ,или как? Мау как так можно? И улыбаясь стюардесса мне заявила,что такое бывает, а зачем я тогда покупаю места?Полный беспредел какой-то.

  : Наталия19-08-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  4.5
  rating

  МАУ - ДНО

  Проблема МАУ, что они не несут ответственность... НЕ ЗА ЧТО!
  Разбили чемодан - аэропорт
  Не пустили на рейс - это служба наземная не наша
  и так во всем.
  САМЫЙ УЖАСНЫЙ СЕРВИС! За доплату 15 евро - я вообще молчу.
  САМАЯ ЖАДНАЯ авиакомпания. Ведет себя хуже любого лоукостера.

  : Ivan13-08-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  4
  rating

  у МАУ за комфорт отвечает только сам пассажир

  Летела рейсом из Парижа 10.08.2019. Было место В. На своё место А пришёл очень крупный пассажир. Мужчина за 200 кг, оооочень крупный! (я его не осуждаю!) Рядом нам было тесно. Я тоже не соломинка, но... он просто по ширине был больше отведённого места. Я попросила стюардессу пересадить меня, т.к. в салоне было место! На мою просьбу мне ответили, что это моя проблема, а не стюардессы и её мой комфорт не беспокоит! А если я хочу пересесть то должна доплатить 35 евро! Хужего обслуживания не бывает! Обидней всего, что всё она говорила улыбаясь! у нас нет альтернативы! С большим удовольствием использовала бы другие авиалинии!

  : Беденко Тетяна Вікторівна11-08-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  3.5
  rating

  Дисонанс ціни якості!

  Зробила помилку в імені під час бронювання на 1 букву ,мені сказали що для виправлення потрібно заплатити 50$як на мене це за дуже!!!

  : Тетяна23-07-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  2
  rating

  Ціна не відповідає якості

  Чому коли заходиш в літак МАУ завжди відчуваєш, що "дома"? Так, літає. Так, є сервіс. Але думаю, не один я помічав велику різницю в порівнянні з європейськими авіалініями. Вже не так тобі посміхаються, з'являється відчуття, що ти цій компанії щось винен. Щей за таку ціну! Хочеться, щоб ціна відповідала якості.

  : Андрій21-11-2018
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  4
  rating

  Написати власний відгук про МАУ

  Ваш відгук

  FAQ