Відгук

  Відгуки МАУ

  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - МАУ, що надає послуги з повітряних пасажирських та вантажних перевезень. Компанію засновано у 1992 році Асоціацією цивільної авіації України та найбільшою ірландською лізинговою компанією GPA. У 2018 році 100% акцій МАУ перебувають в приватній власності.

  Про компанію

  Сьогодні літаки компанії МАУ сполучають українців та Україну із 38-ма країнами світу. У їх число входять країни Європи, Азії, Африки, Америки та Близького Сходу. МАУ можуть похвалитись 45-ма авіалайнерами та співпрацею з партнерами-авіакомпаніями, що допомагає доправляти людей та вантажі до більше аніж 3-х тисяч міст світу.

  У авіапарку компанії присутні такі лайнери, як: Boeing 777-200ER, Boeing 767-300ER, Boeing-737 Нового покоління, класичні Boeing-737, Embraer-190.

  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - це перший офіційно зареєстрований в IOSA перевізник в СНД, який успішно пройшов Аудит з Безпеки IATA (IOSA).МАУ стала 51-м зареєстрованим перевізником IOSA з понад 250 членів IATA, приєднавшись до таких компаній як KLM, Lufthansa, Австрійські Авіалінії, TAP і SAS, що є в реєстрі IOSA. Це означає, що корпорація дбає про: технічну підтримку та обслуговування літаків, безпеку перевезення, роботу екіпажу, керівництво повітряного руху та інше.За підсумками січня-червня 2018 року компанія перевезла 3,53 млн пасажирів, що на 12,9% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

  Компанія МАУ провадить не лише комерційні перевезення, а й благодійні пільгові перельоти. Повітряний перевізник створив комплексну благодійну програму “ПІД КРИЛОМ” і перевозить за рік близько 90 тисяч пільгових перевезень за тарифом 10 гривень.

  На пільговий переліт мають право учасники програми “ПІД КРИЛОМ”: важкохворі діти, які вилітають закордон на лікування; поранені учасники АТО, що потребують реабілітації та лікування в інших країнах світу; супроводжуючі особи (родичі, опікуни, лікарі).

  Послуги

  Компанія МАУ надає послуги не лише з повітряного перевезення людей та багажу, а й величезний спектр послуг. На сайті корпорації можна попередньо замовити харчування у літак, оплати багаж понад норму зі знижкою, а ще забронювати зручне для вас місце у салоні літака.

  МАУ пропонує перевезення домашніх тварин, але лише котів та собак.

  Окрім цього у списку:

  - оформлення страхового поліса,

  - оренда авто,

  - паркування,

  - супровід дитини,

  - групове перевезення,

  - чартерні рейси,

  -бортовий Скай Шоп Duty Free.

  З МАУ можна зв’язатись 24 години на добу за номерами:

  +38 044 581 50 50

  +38 044 364 50 50 566 (з моб. в Україні за тарифами вашого оператора),

  або безкоштовний дзвінок на сайті компанії.

  Забронювати чи придбати квитки безпосередньо на flyuia.com чи у квиткових авіакасах.

  Відгуки

  Мали нагоду скористатись послугами компанії? Маєте позитивний чи будь-який інший досвід, тоді залиште свій відгук і інші обов’язково приймуть його до уваги.

  МАУ
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  4
  100% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  6

  Сервіс

  4

  Ціна

  2

  Доставка

  4

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Ціна не відповідає якості

  Чому коли заходиш в літак МАУ завжди відчуваєш, що "дома"? Так, літає. Так, є сервіс. Але думаю, не один я помічав велику різницю в порівнянні з європейськими авіалініями. Вже не так тобі посміхаються, з'являється відчуття, що ти цій компанії щось винен. Щей за таку ціну! Хочеться, щоб ціна відповідала якості.

  : Андрій21-11-2018
  Замовленя
  Сервіс
  Ціна
  Доставка
  Куплю тут ще раз
  Так
  4

  Написати власний відгук ро МАУ

  Ваш відгук