Відгук

  Відгуки МАУ

  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - МАУ, що надає послуги з повітряних пасажирських та вантажних перевезень. Компанію засновано у 1992 році Асоціацією цивільної авіації України та найбільшою ірландською лізинговою компанією GPA. У 2018 році 100% акцій МАУ перебувають в приватній власності.

  Про компанію

  Сьогодні літаки компанії МАУ сполучають українців та Україну із 38-ма країнами світу. У їх число входять країни Європи, Азії, Африки, Америки та Близького Сходу. МАУ можуть похвалитись 45-ма авіалайнерами та співпрацею з партнерами-авіакомпаніями, що допомагає доправляти людей та вантажі до більше аніж 3-х тисяч міст світу.

  У авіапарку компанії присутні такі лайнери, як: Boeing 777-200ER, Boeing 767-300ER, Boeing-737 Нового покоління, класичні Boeing-737, Embraer-190.

  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» - це перший офіційно зареєстрований в IOSA перевізник в СНД, який успішно пройшов Аудит з Безпеки IATA (IOSA).МАУ стала 51-м зареєстрованим перевізником IOSA з понад 250 членів IATA, приєднавшись до таких компаній як KLM, Lufthansa, Австрійські Авіалінії, TAP і SAS, що є в реєстрі IOSA. Це означає, що корпорація дбає про: технічну підтримку та обслуговування літаків, безпеку перевезення, роботу екіпажу, керівництво повітряного руху та інше.За підсумками січня-червня 2018 року компанія перевезла 3,53 млн пасажирів, що на 12,9% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

  Компанія МАУ провадить не лише комерційні перевезення, а й благодійні пільгові перельоти. Повітряний перевізник створив комплексну благодійну програму “ПІД КРИЛОМ” і перевозить за рік близько 90 тисяч пільгових перевезень за тарифом 10 гривень.

  На пільговий переліт мають право учасники програми “ПІД КРИЛОМ”: важкохворі діти, які вилітають закордон на лікування; поранені учасники АТО, що потребують реабілітації та лікування в інших країнах світу; супроводжуючі особи (родичі, опікуни, лікарі).

  Послуги

  Компанія МАУ надає послуги не лише з повітряного перевезення людей та багажу, а й величезний спектр послуг. На сайті корпорації можна попередньо замовити харчування у літак, оплати багаж понад норму зі знижкою, а ще забронювати зручне для вас місце у салоні літака.

  МАУ пропонує перевезення домашніх тварин, але лише котів та собак.

  Окрім цього у списку:

  - оформлення страхового поліса,

  - оренда авто,

  - паркування,

  - супровід дитини,

  - групове перевезення,

  - чартерні рейси,

  -бортовий Скай Шоп Duty Free.

  З МАУ можна зв’язатись 24 години на добу за номерами:

  +38 044 581 50 50

  +38 044 364 50 50 566 (з моб. в Україні за тарифами вашого оператора),

  або безкоштовний дзвінок на сайті компанії.

  Забронювати чи придбати квитки безпосередньо на flyuia.com чи у квиткових авіакасах.

  Відгуки

  Мали нагоду скористатись послугами компанії? Маєте позитивний чи будь-який інший досвід, тоді залиште свій відгук і інші обов’язково приймуть його до уваги.

  МАУ
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  4
  100% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  6

  Сервіс

  4

  Ціна

  2

  Доставка

  4

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Ціна не відповідає якості

  Андрій21-11-2018

  Чому коли заходиш в літак МАУ завжди відчуваєш, що "дома"? Так, літає. Так, є сервіс. Але думаю, не один я помічав велику різницю в порівнянні з європейськими авіалініями. Вже не так тобі посміхаються, з'являється відчуття, що ти цій компанії щось винен. Щей за таку ціну! Хочеться, щоб ціна відповідала якості.

  Замовленя
  Сервіс
  Ціна
  Доставка
  Куплю тут ще раз
  Так
  4
  Flyuia WW

  Написати власний відгук ро МАУ

  Ваш відгук