Dx

Всі відгуки

Dx

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

Dx

Про компанію

DX - інтернет-магазин з продажі мобільних пристроїв та аксесуарів для них. Якщо вперше чуєте про цю компанію і не мали можливості скористатися її послугами, заохочуємо просто ознайомитися з кількома фактами про компанію з цієї статті.

Ми повинні вас попередити, зацікавившись DX, ви відправляєтеся в справжню подорож. Мета, якої відкрити для вас самі сучасні гаджети в світі та познайомити з різними новинами в світі сучасних технологій. Серед асортименту товарів ви, як покупець просто не можете почувати себе чужим, оскільки наявність одиниць товару на скільки вважає, що ви скоріше за все будете почувати себе, як любитель гаджетів.

Сервіс

Ті хто вирішив купувати у DX виділяють кілька основних причин. І ми їх просто не можемо, не згадати.

  - Перша з них, це екстремальний досвід. Якщо коротко то, що мається на увазі. Заснована в 2005 році, компанія являється одним із перших китайських підприємців, який напрям у займається різничнею торгівлею електронними товарами, і продовжили залишатися провідним підприємцем з більш чим одним мільйоном клієнтів та 3000 постачальників.

- Друга причина, extreme вибір. DX має одну із самих найбільших і самих найрізноманітніших каталогів в сфері з більш, ніж 1000 категорій, 2000 тисяч найменувань і 1000 щоденних доповнення.

- Третя причина, extreme гарантія. DX має найкращу, найнадійнішу гарантію в сфері обслуговування клієнтів. На всі товари розповсюджується гарантія 5 днів по прибуттю. На більшість виробів розповсюджується 92 денна безкоштовна гарантія на товар, який ви отримали але на жаль він має дефекти. І 150 денну гарантію на ремонт виробу. Для отримання повної інформації ви можете завітати на офіційний сайт компанії.

- Четверта причина, xtreme service. Служба підтримки DX, доступна 24 години на добу, сім днів в тиждень. З метою підтримки клієнтів express, у будь-який час, у зручному для вас місці. Для того, щоб вільно здійснювати покупки в магазині та зберігати той товар, який вам сподобався. Вам необхідно створити особистий кабінет на офіційному сайті.

Для цього потрібно зареєструватися, використовуючи свою електронну адресу. Важливою деталлю також є безпека ваших покупок. Доставка товарів відбувається протягом 24 годин. Обираєте ви з більше, ніж 200 тисяч прекрасних подарунків. Для зручності сайт перекладиной на різні мови: англійську, французьку, німецьку, італійську, португальську, іспанську, російську, голландську, фінську, чеську, шведську, норвезьку та арабську.

Є також кілька варіантів оплати доставки товару до вашого місця призначення. Оплата безкоштовно і надійно з допомогою сервісів: PayPal, кредитної картки, розстрочки, а також оплата в місцевій валюті. Доставка по всьому світу, обслуговують більше ніж 220 країн. Партнери компанії DX, надійні american express, DHL, FedEx, ups, IB та інші.

Відгук

Нас цікавить один дуже важливий момент. Чи ви є клієнтом цієї компанії? Якщо так, тоді заохочуємо вас відповісти на кілька наших запитання в полі для коментарів. Як визначили і почали використовувати цю компанію? Оцініть сервіс обслуговування? Чи порадили б її для використання інших користувачів? Можливо є якісь зауваження, ви можете залишити у письмовому вигляді, щоб інші користувачі бачили це і зробити відповідні висновки. Ми вдячні за ваше розуміння і докладені зусилля.