Sunsky

Всі відгуки

Sunsky

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo DHgate

DHgate

0 Відгуки

Про компаніюDHgate - це інтерн...

Logo ITMag

ITMag

0 Відгуки

Про компаніюITMag - інтернет - &#...

Logo Letyshops

Letyshops

0 Відгуки

Letyshops – кращий кешбек-сервіс ...

Logo 1000 РАЗМЕРОВ

1000 РАЗМЕРОВ

0 Відгуки

Про компанію1000 РАЗМЕРОВ - m...

Sunsky

Про компанію

Мобільний телефон, сьогодні невід'ємна річ у руці кожного. Відповідно до такого товара обсягу цим “крихіткам” потрібен надійний захист або додатки, які будуть поліпшувати роботу вашого “маленького помічника”. Компанія Sunsky-online.com, займається продажем аксесуарів для смартфонів, кишенькових персональних комп'ютерів та звичайних стаціонарних комп'ютерів, а також гаджетів для дому та на присадибних ділянках. При цьому масштаб продаж досягає рівня обслуговування по території всього світу. Офіційний сайт компанії належить Shenzhen SUNSKY Technology Limited, яка повністю належить EFORCHINA Limited, що веде оптовому торговцю електронними продуктами.

Сервіс

Штаб-квартира компанії знаходиться в Гонконзі, а її діяльність знаходиться в Шеньчжені, відповідно країна Китай. На сьогодні досягнення компанії SUNSKY це заслуга в першу чергу відмінної команди працівників. Основна цінність, яких довіра, повага і чесність. Особливого значення віддають праці над командним духом. До професійної команди працівників фірми належать: розробники пошук та класифікації товарів по категоріям за конкурентними цінами, фотографи з великим досвідом роботи та арт--дизайнери для того, щоб створювати привабливі і високоякісні зображення продукції. З допомогою них ви, можете ознайомитися з потрібною для вас річчю. Також в команді працівників є менеджери, які зазвичай працюють з інформаційною системою для акуратної і безпечної упаковки замовлень, а також вчасної їх доставки до свого місця призначення.

Для того, щоб працювати над самовдосконаленням SUNSKY відвідує двічі на рік гонконську ярмарку сучасних технологій та інновацій. Це дуже цінне джерело для розвитку компаній, щоб прагнути та досягати своїх цілей. При чому, SUNSKY не лише виконує роль спостерігача але й приймає активну участь в ній. На ярмарці представники компанії представляють для широкого загалу новинки в сфері дизайну та інші функціонально розвинені проекти.

SUNSKY спеціалізується на всіх типах аксесуарів для камер та GoPro. Використовуючи ці аксесуари, ви отримаєте самі насичені та оригінальні фото кадри з GoPro. Якщо вам вдастся відвідати офіційний сайт компанії ви отримаєте чимало вражень від широкого спектру товарів SUNSKY. Включаючи смартфон, MFI Cable, USB Charger, Power Bank і інші види серійних продуктів. У SUNSKY сувора команда контролю якості iPartsBuy - один з класичних і важливих брендів в SUNSKY, що займається в основному запасними частинами для інтелектуальних пристроїв.

Також компанія вирізняється серед інших високоякісними ЖК-екранами, сенсорними екранами і інструментами для ремонту. При суворому тестуванні перед відправкою, працівники переконуються, що надали відмінні товари і послуги. Коли клієнт розміщує замовлення, співробітники складу роздруковують список товарів, підбирають товари з полиці в коробку і ретельно їх перевіряють. Після того, як всі предмети будуть поміщені в коробку, коробка буде відправлена ​​в зону упаковки. Після ретельної упаковки ваше замовлення готове до відправки.

Відгук

 Як видно із вище сказаного, компанія турбується про кожного клієнта особисто. З ціллю перевірити достовірність того, що так гарантує Sunsky ми заохочуємо вас розповісти про все особисто. У спеціально створеному полі для коментарів, опишіть свої враження від користування послугами Sunsky. Дуже вдячні за те, що ви дбаєте про інших охочих зробити покупки в Sunsky!