Soufeel

Всі відгуки

Soufeel

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Soufeel

Про компанію

SOUFEEL - компанія, що займається продажем ювелірних виробів з 2009 року. Кожна жінка хоче гарно виглядати, і для цього ще з прадавніх часів використовували прикраси, хоч тепер мода змінилася і з’явилося безліч стилів та варіантів, а також технологій виготовлення, витончені ювелірні вироби ніколи не виходять з моди. Вони вдало підкреслюють природну красу своєї власниці та розказують іншим про її цінності та внутрішній світ.

Сервіс

В асортименті магазину ви знайдете сережки, кільця, браслети, підвіски та годинники. Тут ви можете придбати чудову обновку для себе чи подарунок для когось з близьких: від розкішних ювелірних виробів для особливих подій до більш скромних, але не менш привабливих, які можна носити щодня. Привабливою особливістю багатьох прикрас фірми SOUFEEL є можливість вставляти в них фото, така прикраса набуває особливої цінності для свого власника бо стає не просто ювелірним виробом, а частинкою ваших найкращих спогадів.

Ціни на товари в інтернет - магазині SOUFEEL приємно відрізняються від інших, які пропонують подібну продукцію, тому таку покупку може дозволити собі навіть той, хто не має великих фінансових можливостей. Також магазин постійно пропонує скористатися знижками та розпродажами й отримати речі з безкоштовною доставкою. Якщо ви хочете придбати кольє, то знайдете тут великий вибір з підвісками у вигляді імені, можливо, також буде і ваше, красиво оздоблене камінчиками чи іншими елементами, а якщо не знайдеться кольє з вашим ім’ям, то можете придбати кольє з підвіскою у вигляді першої букви вашого імені.

Ще одна можливість мати неповторну прикрасу - придбати кольє з можливістю вставити в нього фотографію, так ви можете показати всім наскільки важливим для вас був певний момент в житті, або як ви цінуєте близьку людину. Ви знайдете браслети як м’які так і жорсткі, як готові прикраси так і ті які самостійно на свій смак можна доповнити шармами, намистинами та підвісками. Складаючи самостійно різні намистини ви отримаєте ексклюзивну прикрасу, яка буде завжди нагадувати вам про найкращі моменти вашого життя.

Намистини та шарми оздоблені камінчиками, глазур'ю, написами та склом. Годинники, які є в магазині SOUFEEL, також передбачають можливість вкласти свою фотографію. За вашим бажанням це може бути кохана людина, ваше малятко або домашній улюбленець. На сайті є окремий розділ з подарунками, там можна знайти подарунки на різні події та для різних людей, наприклад: для новонародженого, для друзів, для вчителя, для сім’ї, для хлопця, для дівчини, це допоможе вам швидше знайти потрібні товари та обрати те, що найбільше подобається.

Відгук

Якщо ви мали можливість робити покупки в інтернет - магазині SOUFEEL, поділіться своїми враженнями. Як довго йшла посилка з замовленим товаром? Чи все прийшло без браку та пошкоджень? Чи прикраси такі гарні, як зображено на сайті? Чи правдиві описи? Скільки часу ви вже носите ці прикраси? Чи ніщо не вийшло з ладу і не почорніло? Чи ви задоволені ціною на товари? Чи будете ще робити покупки в магазині SOUFEEL? Опишіть свій досвід, він буде дуже цінний для інших покупців.