Boutiquefeel

Всі відгуки

Boutiquefeel

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Gepur

Gepur

0 Відгуки

Компанія Gepur - виробник мод ...

Logo Rosegal

Rosegal

0 Відгуки

Про компаніюRoseGal - інтернет-&#...

Logo INTERTOP

INTERTOP

0 Відгуки

Про компаніюОдним з най ...

Logo Gold.ua

Gold.ua

0 Відгуки

Про компаніюВсесвітній...

Boutiquefeel

Про компанію

Boutiquefeel - це цікавий сервіс для онлайн-шопінгу, який ставить за мету фокусування на жіночій моді. Як багато інших жіночих магазинів, працівники Boutiquefeel працюють заради жіночого щастя. Boutiquefeel має декілька особливостей, які виділяють його серед кола інших магазинів. Деякі з них перераховані нижче: Регулярне оновлення (в кількості 500+) товарів в каталозі (щоденно). Загальна величина каталогу: більше 100 тисяч продуктів. Відслідковування трендів в жіночої моди та релевантних продуктів з блискавичною швидкістю. Ціни в середньому на 65 відсотків нижчі за ринкові. Це досягається завдяки тому, що Boutiquefeel співпрацює прямо із представниками компаній-виробників, на відміну від тих, хто має справу із посередниками.

Сервіс

Всі клієнтки регулярно отримують список рекомендацій - продукції, яка є наразі популярною серед інших на сайті. Можуть демонструвати свій стиль друзям в соцмережах, наприклад, поділившись посиланням на улюблені речі. Зручні та швидкі способи оплати через банківські карти та PayPal. Регулярні розіграші купонів та знижки на продукцію, тематичні аукціони. Представники Boutiquefeel запрошують усіх користувачів поділитися своїми враженнями від досвіду співпраці з ними. Будь-які пропозиції, питання чи проблеми можна відправляти на електронну адресу support@boutiquefeel.com.

Однак ця адреса є виключно для досягнення даної мети, ніхто не приймає замовлення або пропозиції співробітництва за цією адресою. Оскільки Boutiquefeel є онлайн-магазином, все, що вам треба зробити, щоб знайти каталог - це просто вести адресу сайту з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Відправки наразі відбуваються в Росію, Америку, Іспанію, Францію, Італію, Німеччину, Австралію та Середній Схід. Якщо вас цікавить можливість залишатися в курсі всіх подій та новин Boutiquefeel, це можна зробити підписавшись на офіційну сторінку магазину в Facebook, Youtube, Pinterest, Instagram, Tumblr. Чому Boutiquefeel: Конкурентна цінова політика. Останні новинки зі світу жіночої моди. Безкоштовна пересилка та політика повернення продукції Вийняткове обслуговування клієнтів. Якщо ви підключили можливість слідкувати за новинами Boutiquefeel, вже згодом передумали, функцію можна відключити в налаштуваннях. На сайті існує функція зміни адреси відправки. Багатьох замовниць чекала неприємна несподіванка, коли вони дізналися, що її не можна змінити як тільки замовлення було успішно сплачене аж до самого прибуття.

Єдиним вирішенням цього питання здається спроба контактувати із представниками магазину Boutiquefeel, щоб вони встигли змінити адресу доставки до того, як товар буде відправлено. Але змінити адресу для майбутніх доставок значно простіше. Це можна зробити самостійно зайшовши на сайт Boutiquefeel, відкривши свій зареєстрований аккаунт та знайшовши відповідне поле в налаштуваннях сторінки. Чи у вас був досвід замовлення одягу, взуття, сумок чи аксесуарів в онлайн магазині Boutiquefeel? Якщо так, як довго ви чекали на доставку? Чи не мали справу із браком?

Відгук

Якщо ставалися непорозуміння, то як представники клієнтської підтримки залагоджували проблему? Чи вам повернули гроші? Якщо ви маєте відповідь на одне або більше із перерахованих запитань, або маєте, чим поділитися окрім цього - щиро запрошуємо вас дати детальний відгук про ваш особистий досвід спілкування з людьми з Boutiquefeel. Так ви дуже допоможете тим, хто думає про співпрацю з ними.