Відгук

  Відгуки Peggybuy

  Про компанію

  Peggybuy - це команда інженерів, дизайнерів, візіонерів і художників. Разом вони сформували намір використовувати новітні соціальні мережі і технології великих даних, щоб назавжди поліпшити досвід покупок в Інтернеті. Насправді Peggy buy, використовує новітні соціальні мережі і технології великих даних, щоб ви могли назавжди поліпшити процес покупок в Інтернеті. З моменту, коли ви починаєте переглядати Peggybuy до першої доставки, ви відчуєте турботу про клієнта. Ось чому ми прийняли сувору триступеневу систему, щоб кожне замовлення відповідав нашим високим стандартам якості і безпеки. Безпека і якість мають для нас першорядне значення.

  Сервіс

  Від виробника до вашого порогу роблять все можливе, щоб гарантувати, що кожен продукт відповідав високим стандартам якості. інформація про доставку

  НОТАТКИ:

  1. Обробка замовлення: кількість часу, необхідна для підготовки вашого замовлення до відправки. Зазвичай це займає від 1 до 2 днів; однак, це може зайняти більше часу через стрибок замовлення.

  2. Час доставки: кількість часу, необхідна для отримання вашого замовлення після того, як ваше замовлення було відправлено. Терміни доставки можуть варіюватися в залежності від вашого місця розташування і способів доставки. Будь ласка, перевірте деталі нижче.

  3. Ми пропонуємо безкоштовну доставку світу без перевірки номера. Пряма доставка і експрес-доставка, якщо ваше замовлення досягає певної суми, перевірте деталі нижче.

  4. Пряма доставка і експрес-доставка мають спеціальну інформацію для відстеження і можуть відслідковуватися через розділ «Моє замовлення» в ваш профіль або «Статус замовлення» у верхній частині веб-сайту Peggy Buy.

  5. Всі терміни поставки відносяться до робочих днях, включаючи вихідні та святкові дні.

  PayPal: найзручніший спосіб оплати в світі. В першу чергу компанія використовує PayPal для обробки безпечних платежів. Через PayPal вони приймають MasterCard, VISA, American Express, Discover і банківські перекази (дебетові картки). Ви можете підключити PayPal, кредитну карту, дебетову карту або банківський рахунок до PayPal для покупки деяких продуктів. Після відправки замовлення ви будете перенаправлені в PayPal для завершення транзакції.

  1. Увійдіть до свого облікового запису PayPal або скористайтеся кредитною карткою Express;

  2.Введіть дані своєї карти, і замовлення буде відправлений на Вашу електронну адресу PayPal. Потім натисніть «Відправити»;

  3. Ваш платіж буде опрацьовано і рахунок буде відправлений на Вашу електронну адресу електронної пошти;

  ПРИМІТКА. Ваше замовлення буде відправлений на Вашу електронну адресу PayPal. Будь ласка, переконайтеся, що це правильно і повно її ввели.

  Відгук

  Якщо вам вже вдалося раніше користуватися послугами магазин, будь ласка напишіть свої враження від покупок методів доставки у письмовому вигляді, в поля для коментарів. Там ви можете повідомити про порушення сервісу обслуговування, якість товарів та швидкість і якість доставки. Завчасно вдячні за докладені зусилля з вашого боку!

  Peggybuy
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Peggybuy

  Ваш відгук

  FAQ