Peggybuy

Всі відгуки

Peggybuy

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo Agro-market

Agro-market

1 Відгуки

Про компаніюОнлайн-супk...

Logo Фокстрот

Фокстрот

1 Відгуки

«Фокстрот. Техніка для д...

Logo MOYO

MOYO

1 Відгуки

«MoYo» - українська мережа оl...

Logo Zaful

Zaful

1 Відгуки

Про компаніюZAFUL - інтернет - &#...

Peggybuy

Про компанію

Peggybuy - це команда інженерів, дизайнерів, візіонерів і художників. Разом вони сформували намір використовувати новітні соціальні мережі і технології великих даних, щоб назавжди поліпшити досвід покупок в Інтернеті. Насправді Peggy buy, використовує новітні соціальні мережі і технології великих даних, щоб ви могли назавжди поліпшити процес покупок в Інтернеті. З моменту, коли ви починаєте переглядати Peggybuy до першої доставки, ви відчуєте турботу про клієнта. Ось чому ми прийняли сувору триступеневу систему, щоб кожне замовлення відповідав нашим високим стандартам якості і безпеки. Безпека і якість мають для нас першорядне значення.

Сервіс

Від виробника до вашого порогу роблять все можливе, щоб гарантувати, що кожен продукт відповідав високим стандартам якості. інформація про доставку

НОТАТКИ:

1. Обробка замовлення: кількість часу, необхідна для підготовки вашого замовлення до відправки. Зазвичай це займає від 1 до 2 днів; однак, це може зайняти більше часу через стрибок замовлення.

2. Час доставки: кількість часу, необхідна для отримання вашого замовлення після того, як ваше замовлення було відправлено. Терміни доставки можуть варіюватися в залежності від вашого місця розташування і способів доставки. Будь ласка, перевірте деталі нижче.

3. Ми пропонуємо безкоштовну доставку світу без перевірки номера. Пряма доставка і експрес-доставка, якщо ваше замовлення досягає певної суми, перевірте деталі нижче.

4. Пряма доставка і експрес-доставка мають спеціальну інформацію для відстеження і можуть відслідковуватися через розділ «Моє замовлення» в ваш профіль або «Статус замовлення» у верхній частині веб-сайту Peggy Buy.

5. Всі терміни поставки відносяться до робочих днях, включаючи вихідні та святкові дні.

PayPal: найзручніший спосіб оплати в світі. В першу чергу компанія використовує PayPal для обробки безпечних платежів. Через PayPal вони приймають MasterCard, VISA, American Express, Discover і банківські перекази (дебетові картки). Ви можете підключити PayPal, кредитну карту, дебетову карту або банківський рахунок до PayPal для покупки деяких  продуктів. Після відправки замовлення ви будете перенаправлені в PayPal для завершення транзакції.

1. Увійдіть до свого облікового запису PayPal або скористайтеся кредитною карткою Express;

2.Введіть дані своєї карти, і замовлення буде відправлений на Вашу електронну адресу PayPal. Потім натисніть «Відправити»;

3. Ваш платіж буде опрацьовано і рахунок буде відправлений на Вашу електронну адресу електронної пошти;

ПРИМІТКА. Ваше замовлення буде відправлений на Вашу електронну адресу PayPal. Будь ласка, переконайтеся, що це правильно і повно її ввели.

Відгук

Якщо вам вже вдалося раніше користуватися послугами магазин, будь ласка напишіть свої враження від покупок методів доставки у письмовому вигляді, в поля для коментарів. Там ви можете повідомити про порушення сервісу обслуговування, якість товарів та швидкість і якість доставки. Завчасно вдячні за докладені зусилля з вашого боку!