Відгук

  Відгуки Milanoo

  Про компанію

  Одним з найбільших брендових магазинів чоловічого, жіночого та дитячого одягу є Milanoo. Заснований в 2008 році Альбертом Фенгом, Milanoo.com є провідним інтернет-магазином роздрібної торгівлі в Ченду, Китай, що спеціалізуються на продажу чоловічого та жіночого одягу, весільних і спеціальних заходів, костюмів для косплея і широкого спектру інших товарів. А з недавнього часу тут можна придбати і брендовий одяг. В Milanoo представлене одяг різних брендів. Тут завжди можна придбати модне взуття для себе та своїх рідних з доставкою додому.

  Сервіс

  Компанія Milanoo завжди дбає про комфорт своїх клієнтів, тому подбала про те, щоб ви могли отримати свій омріяний одяг в зручний для вас спосіб. Отримати своє замовлення можна в три способи: забравши з магазину, отримати на відділенні Нової Пошти або ж кур'єр принесе вам посилку прямо додому. У всіх випадках доставка - 5-8 днів. Якщо ви вирішили замовити взуття на магазини Milanoo, то за доставку вам не треба буде платити. Доставка безкоштовно. За товар можна оплатити карткою VISA або готівкою при отриманні товару. Ви можете зробити одне замовлення на кілька речей, а при примірці забрати частину замовлення.

  Якщо замовляти одяг на відділення Нової Пошти, то оплачувати замовлення можна карткою VISA або готівкою під час отримання у відділені. Якщо сума замовлення більше, ніж 1500 гривень, то доставка безкоштовна. Якщо ж ні, то вартість доставки складатиме 50 гривень. Важливо знати те, що коли ви замовляєте кілька речей, то на кожну річ вам необхідно робити окреме замовлення. Це потрібне для того, що якщо вам не підійде якийсь одяг, ви можете легко від нього відмовитися. Якщо вам не підходить річ, за доставку вам платити не треба, ви її залишаєте на відділенні. Якщо робити замовлення в Milanoo з доставкою додому, платити за товар потрібно банківською картою онлайн. Подібно як і з доставкою на відділення, якщо сума замовлення більше, ніж 1500 гривень - доставка безкоштовна. Якщо ж сума менше, ніж 1500 гривень, доставка коштуватиме 70 гривень.

  Якщо ви оплачуєте товар он-лайн на сайті (через Portmone або Way for pay), доставка буде безкоштовною незважаючи, на суму замовлення. Подібно як і з замовленням на відділення, якщо ви хочете замовити декілька речей, на кожну пару потрібно робити окреме замовлення. Якщо якась річ вам не підійшла, ви просто віддаєте її кур'єру. Milanoo хоче, аби всім, хто користується послугами їхнього магазину, шопінг приносив задоволення, і був максимально простим і приємним. Тому ви завжди можете повернути товар, який вам не підійшов протягом 14 календарних днів з дня отримання товару. Проте є випадки коли товар, на жаль, неможливо повернути.

  Це може бути:

  - пройшло більше, ніж 14 днів з дня отримання товару;

  - при відсутності “Заяви на повернення товару” та “Бланку повернення товару”, із зазначенням причини повернення; при неповній комплектації повернення: немає упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток та інше;

  - якщо товар вже був у використанні.

  Порядок оформлення повернення, та які документи потрібні для повернення товару ви зможете знайти на офіційному сайті Milanoo.

  На відміну від інших магазинів, продукція Milanoo має гарантійний термін. В Законі України “Про захист прав споживачів” р.1 ст. 1: детально розписано, що такий гарантійний термін, строки гарантійного терміну, а також підстави, на яких здійснюється гарантійний ремонт або заміна товару. Більше інформації про магазин моди та стилю ви зможете дізнатися на їхньому сайті Milanoo .ua.

  Відгук

  А може ви вже скористалися послугами їхнього магазину та сервісу. Тоді розкажіть, будь ласка про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Що вам найбільше сподобалося в обслуговуванні? Яка якість речей? А що ви вважаєте, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні за докладені зусилля з вашого боку!

  Milanoo
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро Milanoo

  Ваш відгук

  FAQ