Відгук

  Відгуки Будинок іграшок

  Про компанію

  В усі часи та культури діти бавилися іграшками. Звичайно, це були дуже різні іграшки. Сьогодні, як ніколи раніше існує величезний вибір забавок. Вони відрізняються тематикою, матеріалом з якого виготовлені, вартістю та іншими ознаками. Іграшки для дітей різного віку, статі та уподобань ви знайдете в мережі магазинів ”Будинок іграшок” - понад 40 тисяч найменувань.

  Для зручності покупців ”Будинок іграшок” має роздрібні магазини в багатьох містах України та займається онлайн - торгівлею, здійснюючи доставку до будь - якої місцевості. Покупка в магазині ”Будинок іграшок” - це чудова нагода зробити подарунок своїй дитині. Це можуть бути іграшки для найменших:

  - підвіски на коляски та ліжечка у вигляді веселих звіряток, зроблені з приємних на дотик матеріалів то яскравих кольорів;

  - прорізувачі для зубів з безпечних матеріалів; навчальні килимки допоможуть не лише весело проводити час, а й навчатися;

  - крісла - гойдалки не лише комфортні, а й безпечні; толокари стануть першим улюбленим транспортом малюка, на якому він навчиться їздити самостійно, відштовхуючись ніжками;

  - іграшки для ванни перетворять купання на веселу гру, бо вони можуть плавати, пищати та бризкатись;

  - дерев'яні іграшки ніколи не втрачають своєї популярності, але тепер вони яскраві та різноманітні як ніколи раніше, і можуть бути у вигляді тваринок, машин, кубиків, ляльок та будиночків.

  Сервіс

  В розділі “ляльки” ви знайдете пупсів, про яких ваша донечка буде з радістю турбуватися та відчує себе в ролі мами; модельних ляльок, яких дівчатка одягають, розчісують та грають в рольові ігри; а також все необхідне для гри з ляльками: транспорт, будиночки, посуд, меблі, одяг та візочки. Серед м’яких іграшок є звірятка, ляльки, подушки - персонажі, герої мультфільмів. Можливо, одна з них буде улюбленою для вашого малюка не один рік і він не розлучатиметься з нею навіть вночі. Особливої уваги заслуговують конструктори, бо вони створені не лише для того, щоб приємно проводити час, а й розвивати фантазію, уяву та вміння дружно з іншими виконувати роботу. Те, що змайструє ваша дитина з деталей конструктора буде унікальною іграшкою і таких можливостей буде безліч.

  Дитячі машинки є різних розмірів, принципу дії та призначень. Неймовірну радість у вашого сина викличе іграшкова залізниця з поїздами, очевидно така іграшка не скоро набридне. Ігрові фігурки у вигляді тваринок, роботів й фантастичних персонажів зроблять цікавішим пізнання навколишнього світу. З настільних ігор є великий вибір пазлів для дітей різного віку. Також маленьких розумників зацікавлять ігри - головоломки, мозаїки, набори для дослідів та оптичні прилади. Для активного відпочинку можна придбати м’яч, скейт, велосипед, басейн, ковзани, санки, мильні бульбашки та надувні іграшки. Магазин ”Будинок іграшок” пропонує придбати іграшки за зниженими цінами, такі акції можуть передбачати отримання в подарунок третьої іграшки, або покупка зі знижкою 50%.

  Відгук

  Якщо ви мали нагоду робити покупки в магазині ”Будинок іграшок”, поділіться своїми враженнями та відгуками. Чи сподобалась покупка вам та вашим дітям? Як ви думаєте чи товар був якісним? Що ви думаєте про ціну на іграшки в порівнянні з іншими магазинами? Чи будете знову робити покупки в магазині ”Будинок іграшок”?

  Будинок іграшок
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Будинок іграшок

  Ваш відгук

  FAQ