Відгук

  Відгуки Фокстрот

  «Фокстрот. Техніка для дому» - одна з найбільших торгових мереж, що спеціалізується на продажу побутової техніки, а також електроніки в межах України. Судячи зі статистики, вона заслужено займає одне з перших місць за кількістю вибору покупців, відвідування та якості товарів з 1998 року. Основними видами продукції, яку реалізує ТМ «Фокстрот» є: телевізори, холодильники, ноутбуки, смартфони, планшети, мікрохвильовки, фото- і відеокамери, міксери, праски і міксери, домашні кінотеатри, пральні машини, фени, вирівнювачі для волосся і т.д.

  Про компанію

  Дана торгова мережа «Фокстрот» вперше з'явилася на ринку України в вигляді невеликого магазину у місті Харкові в 1994 році. Але вже в 1997 році була зареєстрована офіційним роздрібним торговцем. На даний момент в Україні налічується 160 супермаркетів «Фокстрот», розташованих у 90 обласних і районних центрах України. Працюють в компанії близько 5 тисяч осіб. Основна мета діяльності «Фокстроту» це отримання прибутку і досягнення високого рівня обслуговування покупців.

  Супермаркет «Фокстрот», презентує великий спектр різних послуг, основні з яких упаковка товару і його доставка до місця призначення. Додатковими послугами є установка, підключення та налаштування різної техніки. Компанія «Фокстрот» не співпрацює з посередниками (торговими агентами). Магазин вступає в якості гаранта, для своїх покупців і виконує всі зобов'язання. Але якщо покупцеві все ж трапляється брак, на допомогу приходить контакт-центр, де покупець може задати своє питання, розповісти свою ситуацію в будь-який зручний йому час і день тижня. Контакт-центр «Фокстрот» - це команда з 70 професіоналів.

  Сервіс компанії Фокстрот

  Повернення, обмін і ремонт товарів магазин здійснює відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Згідно з умовами якого, покупець може звернутися в магазин, в якому здійснив покупку, в двох випадках:

  1. У придбаного товару присутній суттєвий недолік, який ускладнює або ж взагалі унеможливлює використання продукту за призначенням. (Стаття 8). Можливо подібний дефект виник з вини самого виробника, продавця (виконавця) або після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених характеристик. Коли сервісний центр не може усунути дефект не тільки на протязі 14 днів, але і взагалі в цілому не може цього зробити, або коли після ремонту товар не може виконувати початкові функції і стане істотно іншим, при дотриманні одного з вищезазначених умов, проводиться повернення товару на підставі акта списання товару, який видається сервісним центром. В інших випадках необхідно звертатися в сервісний центр і скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування.

  2. Покупця не задовольняє розмір, колір або з'явилися інші причини, через які товар неможливо використовувати за призначенням. (Стаття 9.).

  Для повернення або обміну товару вам потрібно мати: товар, його комплектацію, товарний чек, який ви отримали після покупки, гарантійний талон, акт на списання товару, виписаний сервісним центром, паспорт та ідентифікаційний код.

  Один з багатьох плюсів компанії є відкриття інтернет магазинів. Таким чином компанія стала більш доступною споживачеві! Тобто, було вдало вирішено проблему спілкування між споживачем і компанією, з'явилася нагода з легкістю приймати та швидко відповідати на відгуки покупців, незалежно від того позитивні вони чи негативні.

  Заохочуємо вас написати власний відгук про товар чи послугу яку придбали в компанії «Фокстрот», ваші враження, зауваження тощо. Або можливо у вас виникло запитання. на яке ми з радістю дамо відповідь!

  Фокстрот
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Фокстрот

  Ваш відгук