Відгук

  Відгуки Фокстрот

  «Фокстрот. Техніка для дому» - одна з найбільших торгових мереж, що спеціалізується на продажу побутової техніки, а також електроніки в межах України. Судячи зі статистики, вона заслужено займає одне з перших місць за кількістю вибору покупців, відвідування та якості товарів з 1998 року. Основними видами продукції, яку реалізує ТМ «Фокстрот» є: телевізори, холодильники, ноутбуки, смартфони, планшети, мікрохвильовки, фото- і відеокамери, міксери, праски і міксери, домашні кінотеатри, пральні машини, фени, вирівнювачі для волосся і т.д.

  Про компанію

  Дана торгова мережа «Фокстрот» вперше з'явилася на ринку України в вигляді невеликого магазину у місті Харкові в 1994 році. Але вже в 1997 році була зареєстрована офіційним роздрібним торговцем. На даний момент в Україні налічується 160 супермаркетів «Фокстрот», розташованих у 90 обласних і районних центрах України. Працюють в компанії близько 5 тисяч осіб. Основна мета діяльності «Фокстроту» це отримання прибутку і досягнення високого рівня обслуговування покупців.

  Супермаркет «Фокстрот», презентує великий спектр різних послуг, основні з яких упаковка товару і його доставка до місця призначення. Додатковими послугами є установка, підключення та налаштування різної техніки. Компанія «Фокстрот» не співпрацює з посередниками (торговими агентами). Магазин вступає в якості гаранта, для своїх покупців і виконує всі зобов'язання. Але якщо покупцеві все ж трапляється брак, на допомогу приходить контакт-центр, де покупець може задати своє питання, розповісти свою ситуацію в будь-який зручний йому час і день тижня. Контакт-центр «Фокстрот» - це команда з 70 професіоналів.

  У придбаного товару присутній суттєвий недолік, який ускладнює або ж взагалі унеможливлює використання продукту за призначенням. (Стаття 8). Можливо подібний дефект виник з вини самого виробника, продавця (виконавця) або після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених характеристик. Коли сервісний центр не може усунути дефект не тільки на протязі 14 днів, але і взагалі в цілому не може цього зробити, або коли після ремонту товар не може виконувати початкові функції і стане істотно іншим, при дотриманні одного з вищезазначених умов, проводиться повернення товару на підставі акта списання товару, який видається сервісним центром. В інших випадках необхідно звертатися в сервісний центр і скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування.

  Сервіс компанії Фокстрот

  Повернення, обмін і ремонт товарів магазин здійснює відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Згідно з умовами якого, покупець може звернутися в магазин, в якому здійснив покупку, в двох випадках:

  1.

  2. Покупця не задовольняє розмір, колір або з'явилися інші причини, через які товар неможливо використовувати за призначенням. (Стаття 9.).

  Для повернення або обміну товару вам потрібно мати: товар, його комплектацію, товарний чек, який ви отримали після покупки, гарантійний талон, акт на списання товару, виписаний сервісним центром, паспорт та ідентифікаційний код.

  Один з багатьох плюсів компанії є відкриття інтернет магазинів. Таким чином компанія стала більш доступною споживачеві! Тобто, було вдало вирішено проблему спілкування між споживачем і компанією, з'явилася нагода з легкістю приймати та швидко відповідати на відгуки покупців, незалежно від того позитивні вони чи негативні.

  Заохочуємо вас написати власний відгук про товар чи послугу яку придбали в компанії «Фокстрот», ваші враження, зауваження тощо. Або можливо у вас виникло запитання. на яке ми з радістю дамо відповідь!

  Фокстрот
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  3.6
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  8
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  👎

  Замовили духовку Hansa BOEI66061 в інтернет-магазині "Фркстрот" на стаціонарний магазин в Кам'янці-Подільську. Духовка крім того, що нагрівається до 250° до 30 хв часу, то ще й під час запікання виходить велика кількісь конденсату, який постійно тече по дверці духовки, стікає на фасад кухні і підлогу.
  З цією проблемою звернулись в магазин, де порадили викликати сервіс на дім від фірми Hansa, але з 5 спроби так і не знайшлось вільного оператора!!!
  Тоді вирішили відправити через магазин на сервіс(ремонт). 2 місяці очікували, поки не звернулась в магазин, вони відправили запит і вуаля- через 2 міс!!!! духовку ми забрали.
  Але знову нічого не змінилось!!! Конденсат тече, нагрівається дуже довго.!!!
  Тому магазин "Фокстрот" не рекомендую взагалі. Так як проблему не допоможуть вирішити і море дорогоцінного часу заберуть!!!👎😡

  : Валентина20-05-2021
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  3.5
  rating

  Написати власний відгук про Фокстрот

  Ваш відгук

  FAQ