Відгук

  Відгуки SOS Credit

  Про компанію

  Напевно в житті кожної людини буває момент, коли дуже необхідні кошти. Можливо у вас теж таке було. Що ви робите в такому випадку? До кого ви звертаєтеся в такому випадку за допомогою? Можливо це є родичі, друзі, а може ж звертаєтесь за потрібною сумою в банки та кредитні спілки. Кожного дня сотні людей звертаються в банківські установи, з метою отримати кошти на певний термін. Гроші в кредит напевно не є чимось новим.

  Деколи приходиться стояти години в черзі, заповнювати велику кількість документів, щоб отримати кошти. Проте з новітніми технологіями все стало набагато простіше. Для того, щоб отримати кошти в кредит, більше не потрібно виходити з дому. Більше не потрібно витрачати час на дорогу та стояти в чергах. Більше не потрібно надавати довідку про доходи. Ви можете все зробити вдома за своїм комп'ютером або мобільним пристроєм, який підключений до мережі Інтернет. В пригоді стане, і банківська картка, що діє.

  Сервіс

  І в цьому вам допоможе SOS CREDIT. Дана компанія є однією з найзручніших сервісів кредитування в режимі онлайн. Для цього необхідно лише заповнити заявку. Якщо ви новий клієнт, то це займе у вас приблизно 20 хвилин, а якщо ви вже користувалися послугами даної системи, то 5 хвилин. Через деякий час вам приходить позитивне рішення, й вам залишається тільки підписати договір та отримати позику в банку України, клієнтом якого ви є. До сервісу SOS CREDIT ви можете звернутися в будь-який день та в будь-яку годину, адже вони працюють в режимі 24/7. В багатьох клієнтів виникає питання, яку суму можна оформити в кредит та на який термін. Максимальна сума, яку ви можете взяти в кредит - це 15 000 грн. Проте, якщо ви оформляєте заявку в перше, ліміт становитиме лише 3 000 грн. Щодо термінів, то позику можна оформити строком до 30 днів. В разі, якщо виникне клієнт може скористатися послугою пролонгації. Пролонгація - це послуга, яка дозволяє продовжити термін користування кредитними коштами.

  Продовжити позику можна до 7, 14 та 30 днів в Особистому Кабінеті. Часто коли люди мають намір взяти кошти в позику, вони переживають стосовно чесності обраного банку. Можливо таке було й у вас. Проте тепер ви можете оформляти кредити та нізащо не переживати. Адже позики на картку від SOS CREDIT завжди прозорі, доступні та надійні. Дана система кредитування є частиною СОС Кредит Холдинг Б.В. (SOS Credit Holding B.V.) з Королівства Нідерландів. Вони гарантують безпеку ваших даних завдяки міжнародним стандартам захисту та зберігання інформації. Кожній людині важливо бути добре ознайомленому з установою чи системою, в якій вона позичає кошти. Метою даної статті, було ознайомити з сервісом SOS CREDIT та його перевагами. Проте більше інформації про компанію, ви зможете дізнатися на їхньому сайті soscredit.ua.

  Відгук

  А може ви вже є їхнім клієнтом? Тоді, розкажіть, будь ласка, про свої враження іншим. Будь ласка, залиште свій відгук! Які особисто ви побачили переваги в даній системі кредитування? Як за швидко приходять рішення по заявкам? А що, на вашу думку, потребує покращення? Ваша думка важлива для нас! Завчасно вдячні!

  SOS Credit
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро SOS Credit

  Ваш відгук

  FAQ