SmartPożyczka

Всі відгуки

SmartPożyczka

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo Credit7

Credit7

0 Відгуки

Про компаніюCredit 7 - сервіс пр&...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

SmartPożyczka

Про компанію

Smartpozyczka - польська кредитна компанія, штаб - квартира, якої знаходиться в місті Білосток. Свою діяльність здійснює з 2011 року. Оскільки деколи можуть виникнути ситуації, коли вкрай необхідні кошти, даний сервіс може стати у пригоді та забезпечити вас необхідною сумою грошей. Серед підприємств, що працюють на фінансовому ринку Польщі Smartpozyczka вирізняється лояльним ставленням до клієнтів, зручними умовами кредитування та поміркованою вартістю послуг.

Завдяки цілодобовому функціонуванню ви можете отримати кредитні кошти саме в той момент, коли вони найбільше вам потрібні, для задоволення будь - яких потреб і бажань: це може бути потреба в не запланованому лікуванні, витрати на ремонт автомобіля, поїздка на відпочинок, оплата за навчання, придбання речей.

Сервіс

Для активних та зайнятих людей можливість швидко отримати кошти, може бути дуже важливою та потрібною. Для здійснення такої фінансової операції вам не потрібно витрачати час на відвідування банку, ви можете оформити заявку в себе вдома, в магазині, під час подорожі чи деінде. Для отримання коштів потрібно вибрати необхідну вам суму та вказати протягом якого часу ви плануєте повернути позичені гроші. Ця сума може бути до 7000 злотих на час 10, 15, 20, 25 або 30 днів.

Для зручності на головній сторінці сайту розміщений онлайн - лічильник, де можна ввести суму кредитних коштів та термін, на який ви хочете їх отримати, тоді програма порахує яку суму потрібно буде повернути та вкаже кінцевий термін погашення кредиту. Це допоможе добре порахувати видатки та вирішити які фінансові зобов’язання ви готові взяти на себе. Компанія з розумінням ставиться до своїх клієнтів, тому намагається якнайшвидше відповідати на заяви про позики та нараховувати кошти. Для осіб, які беруть кредит вперше або є постійними клієнтами існують знижки та акції. Наприклад, перший кредит у розмірі до 2000 злотих надається безкоштовно.

Якщо термін погашення кредиту підходить до завершення, а ви не маєте можливості повернути кошти, то можете скористатися послугою рефінансування кредиту, така функція допоможе уникнути хвилювання та зберегти репутацію надійного клієнта. Своїм позичальникам компанія Smartpozyczka надає доступ до шаблону угоди та можливість бачити таблиці комісій, це дає можливість контролювати свої витрати та чітко бачити умови отримання кредиту та суму відсотків, які потрібно сплатити.

Завдяки такому підходу клієнт може бути впевненим, що володіє повною та точною інформацією про свої витрати. Всі персональні дані клієнтів є захищеним від використання третіми особами та обробляються згідно нормами закону.

Сервіс

Якщо ви мали можливість скористатися послугами компанії Smartpozyczka, напишіть, будь - ласка свій відгук. Чи задоволені ви обслуговуванням клієнтів на цьому сервісі? Чи вдавалося вам скористатися з акційних пропозицій? Чи не було якихось прихованих чи несподіваних платежів? Якщо виникали якісь непорозуміння чи спірні питання чи вдалося їх швидко залагодити? Чи працівники, які спілкувалися з вами були ввічливими та доброзичливими? Чим саме вам сподобалася компанія Smartpozyczka в порівнянні з іншими кредитними організаціями? Що можна було б покращити? Якщо знову виникне потреба, чи скористаєтесь її послугами? Чи порадите друзям цю фінансову установу?