Відгук

  Відгуки CreditNice

  Про компанію

  Credit Nice - новий український сервіс мікрозайму, який дозволяє протягом 15 хвилин отримати позику до 15 000 гривень на вашу банківську картку. Взяти займ ви можете для будь яких власних потреб. Отримати свою позику ви можете з будь якої точки України, маючи при цьому лише доступ до інтернету. Її функції виконуються згідно закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та внесена до реєстру фінансових компаній Національної комісії здійснюючій регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

  Перелік юридичних документів, які підтверджують надійність компанії ви можете переглянути у вільному доступі на офіційному сайті. Як саме проводиться розрахунок відсоткової плати за отриманий вами кредит? Якщо ви отримуєте кредит розміром 1000 гривень, то плата за користування коштами становить 19 гривень в день. Що власне відповідає відсотковій ставці 1,9 % на день від отриманої суми. Компанія надає позики своїм клієнтам на підставі укладеного договору. Клієнт може користуватися кредитними коштами необмежений термін в рамках відповідного договору, за умови сплати відсотків за користування позикою кожні 10 днів. Мінімальний термін погашення кредиту становить 65 днів, максимальний для виконання своїх зобов’язань з боку позичальника.

  Що буде, якщо ви не виконаєте свої зобов’язання відповідно укладеному договору: - Проти вас може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача зобов’язань сплати боргу третім особам; - Відбудеться нарахування пені, яка становить 1% від позиченої вам суми. У разі виникнення непередбачуваних обставин клієнт може продовжити термін кредитування, сплативши вказану вище плату за користування позикою.

  Отже, мінімальний термін погашення боргу 65 днів, а максимальний – до виконання сторонами всіх зобов’язань відповідно укладеного договору. Отримавши онлайн позику на картку, погасити кредит можна достроково або в межах терміну зручним для вас способом:

  - У терміналі для самообслуговування;

  - Банківською карткою зайшовши в особистий кабінеті на сайті Credit Nise;

  - У відділенні будь якого банку України із зазначенням реквізитів Credit Nise для переказу грошового платежу.

  Як бачите, зручний експрес кредит онлайн, не вимагає від Вас витрати дорогоцінного часу і пошуку необхідної документації. Паперова тяганина відміняється! Credit Nise– це швидкий кредит без довідок і поручителів всього за декілька хвилин, перебуваючи вдома, на робочому місці, в кафе і навіть в машині. Головне - наявність вільного доступу до інтернету.

  Відгук

  Можливо ви вже мали можливість користуватися послугами Credit]Nise, поділіться власним досвідом з іншими клієнтами, залишивши свій відгук. Розкажіть про, те що вам сподобалось найбільше або про те, що би ви хотіли змінити в сфері обслуговування Credit Nise. Чого саме вам не вистачає для повного комфорту користування сайтом? Або можливо у вас є своїй застережливий приклад у користування послугами компанії Credit Nise. Люб'язно просимо вас залишити свій відгук!

  CreditNice
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!

  Замовленя

  10

  Сервіс

  10

  Ціна

  10

  Доставка

  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро CreditNice

  Ваш відгук