Відгук

  Відгуки ПриватБанк

  ПриватБанк – це найбільший постачальник банківських послуг для громадян України. Провідні фахівці з банківської справи були зібрані у команду в 1992 році. За цей час комерційний банк зайняв провідну позицію серед представників банківського ринку. Інновації, що започаткував цей банк, надійно закріпилися у повсякденні завдяки зручності та продуктивності. Наприклад, саме ПриватБанк ввів використання одноразових паролей у вигляді SMS для підтвердження операцій та авторизації. Останніми впровадженнями, що набули популярності, стали міні термінали для платежів, спрощений процес входу до особистого кабінету Інтернет-банкінгу за допомогою QR-коду, а також інші сервіси, що роблять роботу з власними коштами та фінансами компанії більш зручною.

  Сервіс

  Через популярність та професійність роботи банку, кількість фізичних та юридичних осіб, що обирають послуги ПриватБанку, невпинно зростає. Це дає змогу покращувати сервіс, що надається, та збільшувати кількість пропозицій в залежності від потреб населення. Наразі фізичним особам доступні такі опції, як:

  1. Надійне зберігання та накопичення відсотків за допомогою депозитних вкладів;
  2. Швидкий кредит, сума якого зараховується на вашу власну картку, та має зручні умови використання;
  3. Оформлення авто в розстрочку допоможе втілити мрію миттєво;
  4. Безпечний кредит на купівлю житла з невеликим відсотком;
  5. Оформлення покупок в магазинах за допомогою функції «Оплата частинами», що дає змогу поступово виплачувати вартість покупки без додаткових відсотків;
  6. Картки задля різних потреб;
  7. Оплата регулярних, нотаріальних, комунальних та інших платежів не виходячи з дому;
  8. Покупка дорожніх квитків, квитків на різноманітні заходи та оплата послуг миттєво та багато чого іншого.

  Окрім того, банк піклується про юридичних осіб, тому створює окремі пакети послуг задля задоволення потреб малого та великого бізнесу:

  - інвестиційні кредити;
  - створення рахунку для бухгалтерського обліку;
  - корпоративні картки;
  - користування міні терміналами;
  - іпотека, розстрочка та лізинг для впровадження бізнес-плану;
  - операції з валютою;
  - фінансування міжнародного бізнесу;
  - різноманітні рішення для різних галузей підприємства;
  - окремий вхід до кабінету інтернет-банкінгу для бізнесу.

  Все це здатне задовольнити потреби населення. До того ж компанія постійно оновлює асортимент послуг та випускає мобільні додатки, щоб кожен міг слідкувати за станом своїх банківських операцій в будь-який зручний час.

  Для кожного власника картки доступний вхід в особистий кабінет у додатку «Приват24». Ви також можете використовувати повну версію, скориставшись браузером. Якщо ви сплачуєте свої покупки за допомогою картки, а не готівки, ви також отримуєте бонусні кошти на свій рахунок Бонус Плюс. Ви можете повернути на карту до 20% витрачених коштів. Щоб подивитися цей баланс, ви можете зайти в свій обліковий запис або скористатися спеціальним додатком. Ви можете накопичувати гроші за допомогою послуги для користувачів «Копилка». Ви можете увімкнути цю опцію за допомогою окремого додатка, або у власному кабінеті.

  Завдяки випискам з картки та постійним звітам у повідомленнях ви можете відстежувати власні трати та заздалегідь продумати та розписати свій бюджет.

  Онлайн-рішення щодо фінансування до 2 000 000 грн

  Контакти

  Якщо в вас виникають проблеми з оплатою або використанням вашої картки або рахунку, ви можете звернутися до розділу питань, скарг та пропозицій та оформити заявку. Докладно опишіть ваше питання, щоб робітники могли вам допомогти. Ви можете подзвонити за номером 3700, що є безкоштовним для дзвінків з мобільного. Так ви оперативно вирішите ваші проблеми. Якщо ж ви бажаєте звернутися до відділення, на мапі ви знайдете адресу найближчого до вас офісу.


  Відгуки

  Клієнти ПриватБанку, що мають досвід спілкування з робітниками та використовують послуги цього банку, опишіть свої враження щодо компанії на нашому сайті. Ми бажаємо знати, що ви думаєте про компанію!

  ПриватБанк
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про ПриватБанк

  Ваш відгук

  FAQ