Відгук

  Відгуки MyWallet

  Кредити онлайн – це особлива форма кредиту для споживачів, що було реалізовано за допомогою мережі інтернет. Потреба в коштах може виникнути випадково та з ряду різноманітних причин: терміново знадобилося придбати одяг або треба повернути борг раніше, аніж ви домовлялися. Для таких потреб незручно просити позичити грошей в близьких та рідних, а банки можуть витратити на підтвердження позики не один день.

  В таких випадках приходить на допомогу MyWallet – служба мікро позик, що дозволяє отримати бажані гроші без банківської бюрократії та навіть не виходячи з дому.

  Сервіс

  Очевидними перевагами онлайн позичок з MyWallet є:

  - неймовірно швидка подача заявки;
  - оформлення відбувається у комфортний для вас час, адже все проходить в онлайн режимі;
  - ви можете подовжити термін кредитування та внести кошти пізніше;
  - використовуйте мобільних додаток та майте доступ до служби MyWallet з вашого смартфона;
  - на вас чекає прозора система платежів та відсутність прихованих комісій;
  - обслуговуйте свій кредит за допомогою особистого кабінету, у найближчих відділеннях банків або через платіжний термінал.

  Завдяки використанню інтернету оформлення заявки на кредитування MyWallet процес надання позики відбувається надзвичайно швидко. Ви можете ознайомитися з умовами настільки детально, як вам буде зручно. Ніхто не підганятиме вас в черзі до менеджерів в залі відділення, як це відбувається зазвичай. Ставте стільки питань, скільки вам потрібно, аби впевнитися в своєму рішенні.

  Ще один плюс в оформленні кредиту через MyWallet – це мінімальний набір документів. Банківські установи дуже вибагливі щодо документації, що треба додати до вашої заяви. В більшості випадків вам все одно доведеться навідатися до відділення банку, де ви оформили кредит, та підписати певні документи, надати пакет інформації про себе. Фіксовані дні сплати також не завжди є зручними, адже не в кожного зарплатня виплачується згідно зі стандартними датами виплати. Але з MyWallet ви маєте лише своєчасно внести оплату за те, що ви використовуєте кошти, а загальну суму, що має бути сплачена вами цього місяця, ви можете внести пізніше. Таким чином вам не доведеться платити відсотки за прострочений період, як це заведене в банках, якщо ви забули. Ви можете обрати будь-який зручний спосіб, щоб внести кошти, тож немає необхідності шукати певні термінали або відділення.

  Компанія MyWallet має всі необхідні документи та ліцензії, тож діяльність служби є цілком законною та безпечною для громадян України.

  MyWallet - швидкі гроші онлайн

  Контакти

  Під час оформлення позички можуть виникнути питання. Задля їхнього вирішення звертайтеся до чату підтримки, що розташований в правому нижньому куті сторінки MyWallet. Ви також можете подзвонити телефоном 0(800)-211-049 аби з’єднатися з контакт центром. На ваші питання можіть відповісти у листі. Для цього заповніть форму зворотного зв’язку або самі напишіть листа за електронною адресою info@mywallet.net.ua задля вирішення загальних проблем або на скриньку support@mywallet.net.ua до технічної підтримки.


  Відгуки

  Ринок мірко кредитів в Україні зростає з кожним роком, збільшуючи обороти фінансів, задовольняючи попит користувачів. Процедуру отримання позик було спрощено до кількох кліків комп’ютерною мишкою. Тож якщо вам випадала можливість використовувати MyWallet задля ваших потреб, опишіть свій досвід. Чому ви обрали саме цю службу? Як вам сподобалися умови, на яких ви позичали гроші? Ваша думка важлива для нашого сайту та для численних читачів!

  MyWallet
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук ро MyWallet

  Ваш відгук

  FAQ