Відгук

  Відгуки Глобал Кредит

  Про компанію

  “Глобал Кредит” - мікрофінансова організація. Початок заснування відбувся в 2012 року. Метою заснування стало, представлення компанією послуг швидкого кредитування. На сьогодні “Глобал Кредит” активно розвивається, відкривши вже більше ніж 70 відділів по всій Україні. Також, стійкий досвід компанії дозволяє “Глобал Кредит” правомірно займати одну з лідируючих позицій на українському ринку мікро вкладень.

  Сервіс

  Вони раді бути корисними, коли вам найбільше потрібна фінансова допомога! Принципи діяльності компанії:

  - ? При звичному зверненні у філію банку, така процедура видачі кредиту складає 20 хвилин, а при повторному зверненні всього 5.

  - Чи дійсно просто? Для отримання кредиту вам потрібно, мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Без залогу, поручителів чи комісії.

  - Чи кожному надається можливість на позику? Так, вік позичальника від 18 до 71 року. Кожен клієнт, якому терміново потрібні гроші. Може отримати їх від компанії “Глобал Кредит”, в будь-який зручний час.

  Оскільки компанія працює 24 години на добу, протягом семи днів на тиждень. Коли використовується термін знижка 100%, то мається на увазі, що ставка податку становить 0,01% в день. Приклад розрахунку відсоткової ставки: при отриманні кредиту розміром від 1000 грн, термін на 10 днів. Сума повернення складатиме 1001 грн. Така схема дуже зручна і практична у використанні. Це суттєво полегшує процес надання кредиту. Як же отримати звичайний швидко-займ? Це дуже просто, якщо ви громадянин України та маєте вільний доступ до мережі інтернет. Для цього всього лиш, потрібно зайти на сайт компанії, заповнити коротку анкету та надіслати заявку на опрацювання. Відповідь ви отримаєте відразу, завдяки автоматичній програмі опрацювання заявок.

  Якщо ваша відповідь позитивна і рішення надати вам займ прийнято на вашу користь. Ви отримаєте свої кошти протягом кількох хвилин прямо на вашу картку. Крім того, ще одна перевага “Глобал Кредит”, прийом ваших заявок проходить цілодобово, отже отримати кошти ви можете в будь-який час доби незалежно від того в, якому місці ви знаходитесь.

  Відгук

  Можливо, вам вже вдомі умови кредитування від компанії “Глобал Кредит”і ви часто користуєтесь її послугами, є постійним клієнтом. Якщо це так, тоді люб'язно заохочуємо вас залишити свій відгук у вигляді коментаря. В ньому ви можете розповісти: про якість обслуговування компанії, про те що вам сподобалась найбільше, те що ви хотіли виправити або змінити. Також можете, розповісти чи підійшла вам відсоткова ставка? Як вам вдалося погасити кредит? Чи вчасно ви це зробили? Що би ви хотіли додати, або що виключити із схеми онлайн-кредитування від “Глобал Кредит”? Чи було вам складно заповнити онлайн форму надання кредиту? Наскільки швидко з вами зконтактували представники компанії? Чи були зрозумілими для вас їх консультації та інструкції?

  Вже знаєте відповідь хоча б на одне з вищезгаданих запитань, тоді скоріше записуйте свій позитивний або негативний досвід онлайн-кредитування від “Глобал Кредит”в поле для розміщення коментарів. Пам'ятайте, що ваш досвід допоможе іншим користувачам прийняти правильне рішення! Завчасно дякуємо за докладені зусилля!

  Справді швидко

  Глобал Кредит
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (2)

  6
  50% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  6
  Сервіс
  rating
  6
  Ціна
  rating
  6
  Доставка
  rating
  6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  возмутительно

  брала здесь займ в течение года. всегда возвращала, платила пеню.... всем рекомендовала... последний раз взяла 1750 грн как обычно на две недели ... была на работе, выйти погасить кредит не смогла, позвонила оператору - предупредила, что буду выходная и заплачу как обычно с погашением пени за просрочку... Однако через три стали звонить незнакомые люди угрожать убить родственников, подвесить меня за одну ногу на дереве, натянуть жопу на голову и т.д. Звонили по контактным номерам и говорили "выньте изо рта или вы так деньги зарабатываете".... Я таких уродов еще не видела!!! Ребята, я была вашим постоянным клиентом - вы жили с моих денег, больше не получите т меня ни копейки

  : Ирина23-04-2019
  zbvyfhosbc11-11-2020

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  10
  rating

  Надо проблеммы?

  ЕСли вам нужны проблемы, то вам не обязательно брать у них кредит. Они могут просто тупо начать вам звонить.

  : Евгений01-02-2020
  fwhfbcfjrv11-11-2020

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  2
  rating

  Написати власний відгук про Глобал Кредит

  Ваш відгук

  FAQ