Credit7

Всі відгуки

Credit7

100% Куплю тут ще раз

Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів Написати відгук

Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

Всі відгуки (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Інші також шукали

Logo SmartPożyczka

SmartPożyczka

0 Відгуки

Про компаніюSmartpozyczka - польськ ...

Logo MyWallet

MyWallet

0 Відгуки

Кредити онлайн – це особ...

Logo Forza credit

Forza credit

0 Відгуки

Про компаніюForza Credit - онлайн-с ...

Logo БизнесПозыка

БизнесПозыка

0 Відгуки

Про компаніюbizpozyka.com - онлайн - к&...

Credit7

Про компанію

Credit 7 - сервіс простого онлайн-кредитування. Компанія надає можливість отримати кредит без походу в банк, черг, паперової тяганини, застави та поручителів. Хоча більшість людей розуміють, що до можливості брати кредит потрібно ставитися відповідально, та витрачати кошти відповідно до свого бюджету, все ж інколи виникають безвихідні ситуації, коли вкрай необхідні гроші, а рідні та знайомі не мають можливості їх позичити, тоді така можливість буде дуже доречною.

Сервіс

Компанія Credit 7 має всі можливості, щоб за лічені хвилини вирішити вашу будь, яку фінансову трудність. Таку операцію можна зробити, не виходячи з дому - отримавши переказ кредитних коштів просто і відразу на вашу банківську картку. Для початку потрібно оформити онлайн заявку, це не займе більше як 5 хвилин вашого часу та почекати на рішення фахівців, яке займає приблизно 15 хвилин, чи буде воно позитивним залежить від низки факторів наприклад: чи ви маєте репутацію відповідального та сумлінного платника своїх боргів в попередніх кредитах, чи у вас є постійне джерело доходів та чи ви відповідаєте критеріям відповідного віку.

Якщо вам відмовили в наданні кредиту, ви можете подати своє повторне прохання знову через 30 днів. Хоча ціль кожного працівника компанії з розумінням та лояльно ставитися до кожного клієнта та посприяти вирішенню складної фінансової ситуації.

Сума коштів, які ви можете позичити для початку може починаючи від 500 гривень до 20 тисяч гривень. На момент прохання про надання кредиту вам має виповниться 18 років та обов'язково ви повинні бути громадянином України. Якщо це перший ваш кредит в цій установі, то вам надається знижка 30% на комісію по кредиту і ви можете оформити кредит на максимальну суму 5 тисяч гривень, мінімальний термін кредиту 3 днів, максимальний - 30. Постійні клієнти можуть взяти кредит до 20 тисяч гривень.

При підписанні кредитного договору, особливу увагу варто звернути на суму коштів з відсотками, яку ви повинні повернути та до якої дати. Хоча, якщо на той момент у вас ще не буде необхідних коштів, щоб погасити кредит, ви можете скористатися платною послугою продовження терміну кредиту на 7, 15 або 30 днів і ви можете зробити це скільки разів, скільки буде потрібно, поки не вирішиться ваші фінансові проблеми. Повернути кредит ви можете готівковим або безготівковим способом, не обов’язково чекати на визначену дату, ви можете зробити це і швидше. Для уникнення непорозумінь та неприємних ситуацій перед тим як сплачувати борг, перегляньте його точну суму, та переконайтеся, що ви повністю її оплатили, це допоможе вам бути спокійними, що ви не маєте більше боргів та допоможе без проблем отримати кредит наступного разу, якщо виникне така потреба.

Відгук

Можливо вам вже випадала нагода користуватися послугами компанії Credit 7, якщо це так то ми будемо дуже раді почути ваш відгук про роботу та якість обслуговування цієї фінансової установи. Що сподобалось вам найбільше? Щого би ви хотіли уникнути? Що би варто було удосконалити у схемі надання кредиту? Ваша думка буде дуже цінною для інших майбутніх споживачів! Ми завчасно дякуємо за докладені зусилля з вашого боку!