Відгук

  Відгуки БыстроЗайм

  Про компанію

  Швидко Займ” - найбільша фінансова організація в сфері мікрокредитування. До вашої уваги компанія пропонує легкий, зручний та дуже швидкий і висококваліфікований сервіс по наданню позик онлайн і в буквальних відділеннях. Згідно з відомостями сьогоденної статистики, можна сміливо дійти висновку, що “Швидко Займ” перша фінансова установа, яка розробила унікальний продукт - миттєві гроші. Вам більше не потрібно чекати та витрачати свій дорогоцінний час.

  Відгук

  Рішення приймаються тут і зараз, буквально за ліченні хвилини. Отримати необхідні для вас кошти ви можете, будь яким зручним для вас способом. Наприклад на картку або в відділенні компанії. Мабуть, вас цікавить, яка відмінність компанії від звичайних банків? Всі позики від “Швидко Займ” надаються, у відкритій формі без прихованих комісій та додаткових стягнень. В компанії “Швидко Займ” - ви платите тільки за фактичні дні користування отриманими коштами, але не менше ніж на протязі 7 днів. Також, з позикою від “Швидко займ” ви можете сміливо забути про недостачу заробітної плати в будь який момент вашого життя.

  Щоб отримати кредит готівкою до зарплати, ви можете звернутися по допомогу до будь якого найближчого відділення “Швидко Займ” по всіх найбільших містах та обласних центрах України. Для цього вам потрібно мати при собі паспорт, а також ідентифікаційний код. Завдяки такій практичній системі займів вам більше не потрібно шукати поручителя або вносити певну суму для залога. Мабуть, вам вже цікаво як оформити майбутній кредит? Займи до зарплати, це дуже зручний спосіб, у випадку, якщо до отримання заробітної плати, ще далеко а зараз терміново потрібна невелика сума коштів. Тут вам пропонують займи на короткі терміни розміром від 300 до 10 000 грн.

  Позикодавцю байдуже, як саме ви будете використовувати отримані кошти. Хто може отримати кредит від “Швидко Займ”? Отримати займ може кожен бажаючий житель України, який вже досягнув повноліття та, якому не виповнилося 75 років. Крім паспорту та ідентифікаційного коду вам знадобиться інформація про вашу адресу проживання та реєстрацію. Заявку можна оформити онлайн, не виходячи з будинку або відвідавши наше відділення. Отримати кредит на картку можна в будь-якій точці Україну, не відволікаючись від своїх важливих справ.

  Відгук

  Можливо ви вже мали досвід користування послугами мікро кредитування від компанії “Швидко Займ”. В такому разі, заохочуємо вас залишити свій відгук у вигляді коментаря. В ньому ви можете розповісти нам про свій особистий досвід взяття мікрозайму. Чи справді умови кредитування такі прозорі? Що вам сподобалась найбільше, і що на вашу думку варто було би змінити або поліпшити? Якщо, ви готові дати відповідь хоча б на одне запитання поділіться цим з іншими. Завчасно дякуємо за докладені зусилля!

  БыстроЗайм
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (1)

  2
  0% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  2
  Сервіс
  rating
  2
  Ціна
  rating
  2
  Доставка
  rating
  2

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Обережно рекет та беззаконня !!!

  Сама найгірша та найнебезпечніша організація серед Мікрофінансових організацій (МФО) на ринку України!!! Найбільші незаконно нараховані відсотки по кредиту з 2600 грн за 20 днів нарахували 3000 гривень! Штраф в перший 700 гривень. Останній день виплати ставлять ЗАВЖДИ на вихідний, щоб людина не мала змоги сплатити вчасно та запізнилася з виплатою і одразу нарахувати її штраф! ДОГОВІР НЕ ВИСИЛАЮТЬ ВАМ НА ПОШТУ ТА НА САЙТІ ВИ ЙОГО НЕ ЗНАЙДЕТЕ! Лімітів по штрафах в них не має. Всі інші нараховують штраф до 50% від тіла кредиту і не більше, тут вам можуть нарахувати з 2600 ще 3000 і будуть нараховувати далі! Організація дуже швидко розростається, бо політика вибивати кошти з людей просто бандитська!!!
  В колцентрі працює повне бидло, яке хамить погрожує людям! Домовитися ні про що не можливо!
  Все потрібно вирішувати через поліцію та суд!
  Будьте ОБЕРЕЖНІ!
  Ні в якому разі не рекомендую сюди звертатися. Ті, хто вже мав, чи має проблеми з цією організацією, як я, прошу написати скарги в Нацкомфінпослуг, НБУ, та Урядову гарячу лінію, щоб відкликали в цих бандитів ліцензії.
  БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ та не байдужі! Пишіть скарги та захищайте свої права!

  : Павло19-08-2019
  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Написати власний відгук про БыстроЗайм

  Ваш відгук

  FAQ