Відгук

  Відгуки БизнесПозыка

  Про компанію

  bizpozyka.com - онлайн - компанія, що займається наданням кредитів громадянам України. Свою діяльність здійснює з 2014 року і за цей час завоювала довіру багатьох клієнтів. Оскільки, даний сервіс дає можливість отримати кредитні кошти без відвідування банку і заповнення багатьох документів, то економить цінний час і може стати в нагоді, коли швидко потрібні гроші.

  Якщо у вас виникла нагальна потреба позичити певну суму коштів, а ви не хочете звертатися до рідних або друзям, або вони не мають можливості допомогти, то можете подумати про можливість скористатися послугами компанії bizpozyka.com, працює цілодобово, сім днів на тиждень.

  Сервіс

  Для того щоб побачити, яку суму потрібно сплатити в кінці певного терміну, скористайтеся онлайн - калькулятором, за допомогою його ви зможете реально оцінити свої можливості і побачити, які фінансові зобов'язання ви візьмете на себе, отримавши кредит. Процентна ставка становить 1,75% в день. Мінімальна сума, яку можна зайняти - 5000 грн. Оскільки ця компанія займається наданням кредитів на короткий термін, то максимальний термін становить 30 днів. Якщо ви отримаєте в кредит 5000 грн на 30 днів, то потрібно буде сплатити 6100 грн. Якщо ви згодні з такими умовами, потрібно заповнити онлайн - заявку, вказавши всі необхідні дані про себе. Правильне і точне уявлення інформації - це одна з обов'язкових умов для отримання позитивної відповіді на прохання про надання кредитних коштів.

  Зазвичай компанія за лічені хвилини приймає рішення і це допоможе без затримок отримати кошти, тоді коли ви цього найбільше потребуєте. Слід пам'ятати, що для того, щоб скористатися послугами сервісу bizpozyka.com, потрібно мати доступ до мережі Інтернет для заповнення онлайн - заявки, мати мінімум 18 років, бути в тверезому стані і мати банківську картку для нарахування на неї коштів.

  Для отримання кредиту готівкою потрібно прибути до філії в Києві. Повернення коштів теж не створює труднощів, це можна зробити будь-який - будь-яким зручним для вас способом: у відділенні найближчого банку, через платіжний термінал або особистий кабінет з банківської карти, на яку були нараховані кредитні кошти. У разі, якщо ви не маєте необхідних коштів для погашення кредиту, можна звернутися з проханням про продовження терміну кредитування. ї

  кщо у вас виникнуть питання або труднощі на будь - якому етапі оформлення кредиту, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів цієї фінансової установи, для цього потрібно залишити свій номер телефону у відповідному місці на офіційному сайті вам зателефонують і допоможуть нададуть консультацію. Постійні клієнти можуть скористатися акціями і зниженими відсотковими ставками.

  Відгук

  Якщо ви мали можливість брати кредит в компанії bizpozyka.com, напишіть про свої враження. Чи вважаєте ви цю компанію найкращою від інших подібних, які функціонують на фінансовому ринку України? Якщо так, то чому? Вдалося вам відразу отримати позитивну відповідь на прохання про позику? Скільки часу ви витратили на заповнення заявки і отримання грошей? Чи не було якихось прихованих платежів? Вдавалося вам скористатися акційних пропозицій та промокод? Або ви задоволені обслуговуванням клієнтів? Якщо знову необхідності або зверніться в компанію bizpozyka.com?

  БизнесПозыка
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про БизнесПозыка

  Ваш відгук

  FAQ