Відгук

  Відгуки Альфа-Банк

  Про компанію

  “Альфа-Банк” - один із найбільших комерційних банків в Україні. Заснували банк в 1992 році, а головний офіс розмістили на той момент в м. Київ. На даний момент банк належить до приватної інвестиційної компанії АВН Holdings SA (ABHH), головний офіс якої розташований у Люксембурзі. Дана холдингова компанія інвестує відділення Альфа банку не лише в Україні, а й в Білорусі, Казахстані, Нідерландах і Росії, а також представницькі філіали на Кіпрі та Великобританії. З 2001 року банк здійснює свою діяльність ні бренду Альфа Банк в Україні. Банк займає більшість з провідних позицій у різних відділах банківського ринку. Довів свою стійкість та надійність. А також, увійшов в десятку найкращих фінансових установ країни.

  Банк займається випуском кредитних карт для своїх клієнтів, призначених для виконання багатьох функцій наприклад: оплати комунальних послуг, для виплати заробітної плати та пенсії, картки для оплати кредиту і багато інших. Для більшої зручності користування послугами Альфа-Банк, компанія створила особливий мобільний додаток з допомогою, якого ви можете керувати своїми коштами в 2 рази скоріше. Додаток містить дуже важливі функції: Безкоштовні перекази коштів та можливість здійснення оплати комунальних платежей, а також зручні і функціональні виписки.

  Перевага банку, на думку багатьох клієнтів в тому, що банк максимально створює комфортні умови виплати кредиту. Компанія використовує саме, такі методи заохочення користування своїми послугами для того, щоб зробити користування послугами максимально комфортним для вас.

  Використовуючи такий практичний підхід, банку вдалося покращити купівельні та платоспроможні функції клієнтів.

  Сервіс

  Якщо коротко, то система Альфа банк працює дуже просто! Для початку банк відкриває для вас особистий рахунок. Керувати ним ви зможете на пряму, через банкомат або офіційний сайт Альфа банк чи додаток. Обслуговування вашого рахунку буде відбуватися за стандартною дебетово-кредитною схемою.

  Під час укладання будь якого договору ви, а також відповідно і сам банк - приймаєте на себе всі обов'язки і права відповідно до укладеного між вами договору. Після укладання договору для вас відкриваються наступні види послуг:

  ● відкриття та обслуговування рахунку , випуск Платіжних карток;

  ● забезпечення здійснення готівкових операцій в мережі банкоматів, касах банку та пунктів видачі готівки;

  ● забезпечення здійснення безготівкових операцій в торговельно-сервісній мережі та мережі Інтернет;

  ● відкриття клієнту на рахунку Кредитної лінії;

  ● надання послуг з дистанційного банківського обслуговування рахунків в тому числі за допомогою мобільного додатку та багато інших новинок.

  Більше інформації про них ви можете дізнатись відвідавши офіційний сайт Альфа-банку.

  Відгук

  А, зараз люб'язно просимо вас розповісти свою історію користування послугами Альфа-банку. Нас цікавить, якими послугами ви вже користувались та, які переваги та недоліки вже помітили. Ваш коментар допоможе поліпшити: перелік практичних послуг та якість обслуговування клієнтів!

  Альфа-Банк
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Альфа-Банк

  Ваш відгук

  FAQ