Відгук

  Відгуки Правильне електроживлення

  Про компанію

  “Правильне електроживлення” - спеціалізований інтернет-магазин потужної електротехніки. Магазин спеціалізується на продажі, встановленні та обслуговуванні електротехнічного обладнання. “Правильне електроживлення” - багато брендова компанія, яка пропонує своїм клієнтам змінити свій погляд на звичні бренди та фірми побутової техніки відкривши для них “завісу плюсів та мінусів” тої чи іншої продукції.

  Історія існування компанії розпочалась в 2010 році, тоді компанія почала розвивати себе в сфері електротехнологій. 2011 рік, став роком відкриття інтернет-магазину “Правильне електроживлення”, як самостійної інтернет платформи. На сьогодні компанія працює самостійно без додаткової допомоги дилерів на пряму контактуючи з постачальниками.

  Сервіс

  В першу чергу “Правильне електроживлення” це магазин силової техніки. До спектру представлених ним видів товару належать: мережеві стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, інвертори напруги, гелеві акумулятори, сонячні електростанції, геліостанції та багато іншої не менш цікавої продукції.

  Способи здійснення замовлення:

  - Перший спосіб - залишити замовлення в електронному вигляді на сайті або зателефонувати за номером обслуговуючої лінії.

  - Спеціалісти компанії допоможуть вам прийняти найвигідніше для вас рішення.

  - Доставка відбувається до всіх, навіть найвіддаленіших куточків України.

  - Оплата здійснюється найзручніші для вас способом. Компанія представляє до уваги користувачів, лише ту продукцію виробники,якої довели її надійність високою якістю.

  Для компанії важливо: допомогти клієнту вибрати доступне по ціні та надійне електрообладнання, яке буде ідеально підходити для кожного конкретного випадку. А також, щоб споживач міг отримати високо кваліфіковану допомогу у виборі продукції, яка його цікавить: ознайомити вас з технічними характеристиками обладнання; порівняти ціни різних виробників. З усіма цими завданнями ви також можете впоратись самостійно завітавши на офіційний сайт компанії “Правильне електроживлення”.

  Компанія подбала і про те, щоб ви могли не турбуватися про доставку та методи її оплати. Доставка продукції здійснюється безкоштовно, експрес методом по всій території України протягом 1-2 днів. Вам надається можливість обирати перевізника особисто. Для зручності, оплата товару здійснюється лише після того, як ви переконаєтесь що замовлений вами товар відповідає вашому замовленню. Якщо придбаний вами товар, якимось чином не задовільнає ваші вимоги, ви можете повернути товар та отримати гроші назад. Вся продукції, яка піддається реалізації має сертифікат якості та офіційну гарантію від виробника терміном від 12 до 360 місяців.

  Деяка, цікава статистика про компанію в цифрах:

  - Більше 7 років - досвід роботи в сфері реалізації та обслуговування електротехнічних приладів.

  - Більше 8 тисяч задоволених клієнтів, що року.

  - Найкоротші відповіді на електронні звернення користувачів (протягом менше, ніж 30 хв).

  - Більше, ніж 1000 позитивних відгуків на сайті компанії.


  Якщо вам вже вдалося оцінити всю якість та зручність здійснення покупок через компанію “Правильне електроживлення”. Залиште свій особистий відгук про, якість обслуговування і те, що вам сподобалось найбільше або те, що ви хотіли б виправити. Ваша розповідь, вплине на репутацію компанії та допоможе решті користувачів приймати правильне рішення при виборі того чи іншого товару! Бажаєм вам приємних покупок і лише якісних товарів!

  Відгук

  Правильне електроживлення
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (2)

  6
  50% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  6
  Сервіс
  rating
  6
  Ціна
  rating
  6
  Доставка
  rating
  6

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Професійна команда, з яко приємно працювати!

  Розумна консультація і потрібні поради! Зрозуміла недорога ціна, якісно виконана робота! Ркомендую!

  : Володимир17-01-2020
  gcckivzlkm28-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Так
  10
  rating

  Недорога ціна

  Яка ціна, такий і результат.

  : Володимир17-04-2020
  qsgblbupfj28-03-2021

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Замовленя
  rating
  Сервіс
  rating
  Ціна
  rating
  Доставка
  rating
  Куплю тут ще раз
  Ні
  2
  rating

  Написати власний відгук про Правильне електроживлення

  Ваш відгук

  FAQ