Відгук

  Відгуки Еко Систем

  Компанія “Еко систем” - постачальник якісного обладнання: сонячні батареї, теплові насоси, сонячні колектори. Встановлює системи альтернативних джерел енергії. Компанія “Еко систем” на ринку України працює 7 років і пропагує своєю роботою споживання корисної енергії з альтернативних джерел та зменшення залежності від централізованого енергопостачання.

  Про компанію

  За час роботи компанія реалізувала 140 комплексних проектів та отримала довіру від 15 366 людей. Консультанти корпорації здійснили понад 1000 консультацій, щодо використання альтернативної енергії. “Еко систем” надає послуги із продажу та обслуговування теплових насосів, сонячних колекторів та сонячних батарей, що дозволяють економити та бути максимально енергонезалежними від зовнішніх джерел енергопостачання.

  Структура екосистеми

  Послуги

  Компанія продає сонячні батареї двох типів: монокристал та полікристал. Батареї та системи реалізують гуртом та в роздріб від провідних виробників Європи та Азії. Сонячні панелі з Німеччини, Словенії, Кореї та Китаю. На сайті компанії можна придбати сонячні батареї від брендів: SolarWorld, Sonnenstromfabrik, QCells, Bisol, Sharp, Ja Solar, Trina Solar, Risen Solar, Jinko Solar, Longi Solar, Ameri Sola.

  У каталозі “Еко систем” наявні теплові насоси типу “повітря-вода” та “повітря-повітря” від японських, шведських та китайських виробників. У списку запропонованих фірм: Mitsubishi Zubadan, Optima, Electrolux, EcoLine (Промислові), Alaska (Високотемпературні 90С).

  І завершує каталог продукції, яку можна придбати у інтернет-магазині та в офісі компанії “Еко систем”, - сонячні колектори. Фірма постачає вакуумні сонячні колектори від EKOLINE30 у діаметрі 24 см.

  Окрім продажу обладнання корпорація надає безкоштовні консультації із встановлення системи енергоощадження приватних будинків із використанням сонячних батарей.Звичайно, окрім консультації веде підготовчі та планові роботи із їх встановлення. Компанія наголошує на перевагах встановлення сонячних систем.

  По-перше, “Еко систем” нагадує про збереження чистоти природи, адже снячні батареї не забруднюють навколишнє середовище.

  По-друге, вони забезпечують безперебійне енергозабезпечення будинку зі щоденним енергоспоживанням 1 кВт/год, 3 кВт/год, 5 кВт/год.

  По-третє, легкість у використанні, адже система працює абсолютно самостійно.

  “Еко систем” інформує та співпрацює з програмами, які сприяють удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Так за програмою IQ energy ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні які надають кредити на фінансування заходів у сфері енергоефективності. Так банки-партнер ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк можуть надати вам кредит із компенсацією для покупки товарів у компанії “Еко систем”.Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій в енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

  Також компанія “Еко систем” надає послугу із підключення “Зеленого тарифу”, завдяки якому ви зможете не лише економити, а й продавати надлишок сонячної енергії.

  Зв’язатись з компанією можна за телефонами:

  +38 067 907-20-29

  +38 050 569-14-38

  Ви можете завітати в офіс “Еко систем” за адресою Україна, м. Львів, вул. Зелена 238 "Д",

  або написати на поштову скриньку info@ekosystem.lviv.ua

  Відгук

  Встановлювали сонячну систему чи користувались будь-якими іншими послугами компанії “Еко систем”? Тоді запрошуємо вас поділитись своїм незалежним відгуком на нашому сайті.

  Еко Систем
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Еко Систем

  Ваш відгук

  FAQ