Відгук

  Відгуки ЕКО ЕНЕРГІЯ

  Про компанію

  Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® - компанія, що надає послуги у сфері будівництва та продажу домашніх сонячних електростанцій, встановлення геліосистем та теплових насосів. Корпорація засновану у 2015 році й успішно працює вже 3 роки на теренах всієї України. ЕКО ЕНЕРГІЯ ® має на меті покращити навколишнє середовище та донести до клієнтів найкращі продукти у галузі сонячної енергетики. Компанія доносить до українців інформацію про “зелений тариф” та його вигоду для домогосподарств та юридичних осіб.

  Сервіс

  Фірма ЕКО ЕНЕРГІЯ ® продає та будує мережеві, автономні, резервні та гібридні електростанції з використанням сонячних батарей. Реалізує і встановлює геліосистеми та теплові насоси. У своїй роботі ЕКО ЕНЕРГІЯ ® використовує обладнання провідних виробників: ABB, SMA Solar, Victron Energy, Ja Solar, Longi Solar, Sharp, Amerisolar, Risen, Canadian Solar, Trina Solar, Jinko Solar, Hanwa Q CELLS, Panasonic, Fronius, Kaco, Huawei, Solar Edge, Kostal, PrimeVolt, Yingli Solar, ABi-Solar.

  Сучасна компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® надає послуги, які допомагають від А до Я побудувати власну сонячну електростанцію, установити геліосистему чи тепловий насос, - сучасні пристрої, що допомагають перетворити енергію сонця, води, повітря на опалювальну енергію.

  У список послуг входить:

  -повна консультація, щодо встановлення та експлуатації сонячної системи генпідряд у будівництві сонячних електростанцій,

  -геліосистем передпроектні роботи

  -розробка проектної документації

  -підбір та постачання обладнання

  -продаж та монтаж сонячних електростанцій по всій території України

  -монтаж геліосистем

  -роз’яснення переваг «зеленого» тарифу та його оформлення сервісне та гарантійне обслуговування

  ЕКО ЕНЕРГІЯ ® співпрацює з банками ПАТ “Банк Львів”, АТ “Ощадбанк” та АБ “УКРГАЗБАНК”, які пропонують кредити з відшкодуванням за державною програмою “Програма кредитування енергоощадження” на встановлення енергоощадних систем. У тому числі у цю програму входить відшкодування за кредити на придбання і встановлення “сонячних батарей”, геліосистем та теплових насосів.

  Оплату товарів з інтернет-магазину компанії для фізичних осіб можна зробити безготівково чи готівкою при доставці кур’єром, післяплатою у відділені поштової служби або готівкою рахунком-фактурою у відділі банку. Юридичні особи можуть оплатити вибраний товар лише відправленим вам рахунком-фактурою у відділі банку. При оформленні ви отримаєте усі необхідні документи. Компанія здійснює доставлення своїх товарів по всій території України кур’єрськими службами: “Нова пошта”, “Інтайм”, “Міст Експрес”, САТ, “Автолюкс”. Можлива доставка під двері службами “Нова пошта” та “Міст Експрес”. Зв’язатись з компанією можна за телефонами: +38 050 342 44 99 +38 067 342 44 99 Також, компанія має офіс, що знаходиться за адресою: Украна, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72

  Відгуки

  Якщо вам є що розповісти про цю компанію, бо ви користувались її послугами, то залиште свій розгорнутий коментар. Згадайте про якість роботи, комунікативні навички працівників фірми та загальні враження. Ваш досвід є неоціненним скарбом для відвідувачів сайту.

  Кредит на будівництво сонячної станції

  ЕКО ЕНЕРГІЯ
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про ЕКО ЕНЕРГІЯ

  Ваш відгук

  FAQ