Відгук

  Відгуки УкрАВТО

  Про компанію

  Компанія УкрАвто являється найбільшим представником автоіндустрії на території України. Працівники підприємства виробляють, дистриб'ютують та надають комплексні послуги з обслуговування автомобілей. На даний момент УкрАвто являється єдиним представництвом, яке надає повний спектр послуг у своїй сфері виробництва. Крім цього представники компанії активно експортують вироблені на території України авто за межі країни, маючи багато клієнтів на території колишніх СНД та країн дальнього зарубіжжя. Також представники корпорації вже отримали публічне визнання своєї праці, оскільки підприємство офіційно стало генеральним директором та офіційним імпортером автомобілів більше 20 всесвітніх брендів. Клієнтами корпорації стало більше мільйона людей. В списку шановних співпрацівників УкрАвто такі гіганти, як Toyota, KIA Motors, Daimler AG, Maserati S.p.A., Nissan, General Motors, Cherry та АвтоВАЗ.

  Офіційна назва цієї транснаціональної корпорації ПАТ “Українська автомобільна корпорація (УкрАВТО)”. Приватна компанія змогла отримати власність величезного, за національними показниками, місцевого виробника ЗАЗ/АвтоЗАЗ у 2002 році. Причиною прийняття такого рішення послугувало банкрутство підприємства Daewoo Motors. Початком корпорації, яку тепер всі знають як УкрАвто, стало створення та офіційна реєстрація Головного управління. Це сталося у 1969 році. Головною метою підприємства було технічне обслуговування та ремонт машин. На той момент Головне управління складалося з 7 регіональних виробничих представництв та біля 50 сервісних станцій технічного обслуговування. Згодом підприємство пережило реорганізацію, і стало Українським орендним виробничим об'єднанням за назвою “Автосервіс”. Нова компанія мала в своєму складі 25 обласних представництв, 7 регіональних і на додачу 280 станцій технічного обслуговування та ремонту автомобілів.

  Як тільки Україна стала незалежною країною, компанія пережила чергові значні структурні зміни. В результаті була створена корпорація за назвою ВАТ “Українська автомобільна корпорація”. Скорочена форма назви - Корпорація УкрАвто. Невдовзі представники підприємства отримали контрольний пакет акцій Запорізького автомобілебудівного заводу, що складало 82% від загальної кількості акцій. На компанію УкрАвто працюють спеціалісти із надзвичайною високою репутацією. Основні задіяні професії: бухгалтери, механіки, інженери та менеджери. Задля забезпечення всіх потреб корпорації всі вони мають широкопрофільні навички в багатьох сферах діяльності. По всій компанії налічується близько 40 тисяч працівників, більшість з яких проходить обов'язкові курси підвищення кваліфікації та/або стажування у найбільших із відомих закордонних підприємствах. Головним корпоративним представництвом УкрАвто в Україні є завод з виробництва автомобілів, що розташований на території Запоріжжя. Представники корпорації співпрацюють із справжніми автомобільними гігантами, наприклад, Renault, General Motors, Nissan та інші.

  ВІдгук

  Якщо говорити про досягнення УкрАвто, варто зазначити її успішні уроки в налагодженні співпраці з усіма підприємствами, що мають відношення до виробництва вітчизняних автомобілів. Завдяки цьому вітчизняний ринок автомобільного виробництва розвивається гармонійно і цілеспрямовано. Наразі кількість партнерів УкрАвто складає більше 800. Якщо ви мали досвід співробітництва з представниками цієї компанії, ми щиро запрошуємо вас залишити відгук про якість їхньої роботи. Працівники корпорації УкрАвто активно займаються вдосконаленням системи надання послуг та обслуговування клієнтів, тому вони завжди роблять все, щоб дізнаватися думку користувачів. Чи ви користувалися послугами цього представника українського автомобільного ринку? Якщо так, залиште обгрунтований відгук, щоб принести користь наступним споживачам.

  УкрАВТО
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про УкрАВТО

  Ваш відгук

  FAQ