Відгук

  Відгуки Трансфер Львів

  Трансфер – це термін, що прийшов до нашої мови з англійської (to transfer – переміщати). На сьогодні це слово активно вживається для означення послуги перевезення людей, часто туристів, від одного місця до іншого (наприклад, від місця прибуття до готелю). Основним напрямком компанії Трансфер Львів є надання різних пакетів транспортних послуг:

  - індивідуальний трансфер;
  - групові транспортні послуги;
  - обслуговування фізичних осіб;
  - робота із юридичними особами.

  Незалежно від виду послуг, Трансфер Львів виконує свою роботу на рівні міжнародних стандартів.

  Сервіс

  Серед автопарку наявні сучасні легкові автівки, мікроавтобуси та місткі автобуси, що дозволяють розширити спектр послуг, котрі надає компанія. Нині трансфер з залізничного вокзалу або аеропорту – це відмінний спосіб доїхати в пункт призначення з комфортом. Робота із Трансфер Львів має свої переваги:

  - ви можете забронювати трансфер онлайн;
  - під час замовлення ви обираєте транспорт в залежності від потреб та вподобань;
  - вас зустрінуть на виході з зони вашого прибуття, тож вам не доведеться шукати заброньовану автівку;
  - служба заздалегідь планує найбільш короткий, зручний та безпечний маршрут, аби ви дісталися до пункту призначення якомога швидше;
  - до кожного транспорту приставлено кваліфікованого водія із великим стажем;
  - водії знають декілька мов (російську, українську, польську, англійську), тож міжнародні делегації можуть розраховувати на порозуміння.

  До того ж клієнт може обрати серед декількох послуг, щоб забезпечити комфорт собі та своїм компаньйонам. Наприклад, ви можете обрати оренду авто із приватним водієм. Це може бути легкове авто для невеликої родини чи для однієї особи, або містка автівка для компанії або батьків з дітьми. Ця послуга дуже відрізняється від послуг таксі, де ви маєте сплачувати додаткові кошти за «очікування та простій», а вартість послуги залежить від кілометражу. Ви сплачуєте тариф за надання послуг Трансфер Львів, зазначений під час оформлення замовлення. Тож ви не маєте викладати власні кошти, якщо трапляється затримка вашого рейсу, або в разі затяжної конференції або наради.

  Ви також можете організувати екскурсійну поїздку. Це не схоже на звичні екскурсійні тури, бо ви можете самостійно організувати програму та відвідати саме ті місцини, що особливо цікавлять саме вас. До того ж ви не так обмежені часом, як із туристичною групою. Ви можете насолоджуватися видами на старовинні пам’ятки та ландшафт стільки, скільки забажаєте. Компанія розробить маршрут таким чином, щоб ви могли відвідати кожен музей, кожну площу та кав’ярню, куди хотіли б потрапити. Якщо вам потрібний гід, котрий опише історію міста та його перлин, ви можете заздалегідь повідомити про це менеджерів, а вони допоможуть у пошуках кваліфікованого персоналу для ваших потреб.

  Ще один популярний напрямок – це поїздки закордон. Це забезпечує комфортний відпочинок із родиною або друзями, коли не треба поспішати через розклад гіда та вашої групи. Ви також можете покластися на водіїв, котрі володіють декількома мовами, щоб знайти цікаві місцини та поспілкуватися із місцевими.

  Компанія Трансфер Львів здатна забезпечити поїздку будь-якого типу високої якості!

  Tunel of Love in Klevan

  Контакти

  Аби забронювати поїздку, ви можете скористатися сайтом, або зателефонувати за одним з номерів +380 (67) 760-15-31, +380 (93) 754-55-09, +380 (66) 206-04-97. Ви можете надіслати листа на електронну пошту за адресами info@transfer-lviv.com.ua та merstax@gmail.com або поставити питання в чаті на самому сайті. Також ви можете зв’язатися із компанією за допомогою Skype: merstax. Менеджери та консультанти допоможуть вам з оформленням броні.


  Відгуки

  Пасажирські перевезення – це популярний напрямок послуг. Якщо ви співпрацювали із компанією Трансфер Львів, розкажіть читачам Vidhuk про свої враження!

  Трансфер Львів
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Трансфер Львів

  Ваш відгук

  FAQ