Відгук

  Відгуки Авторіа

  Про компанію

  AUTO.RIA— це українська компанія з продажу автомобілів в сфері інтернет-торгівлі, заснована в 2004 році. На даний момент є одним з лідерів на авторинку, бо йде в ногу з новими технологіями і є чутливою до потреб користувачів. Головний офіс компанії знаходиться в місті Вінниці, також має представництво в Естонії.

  AUTO.RIA надає послуги з продажу як нових, так і вживаних автомобілів, вантажівок, автобусів та автобудинків, що є зручним для потреб різних категорій споживачів і їхніх фінансових можливостей. Також є пропозиції мототехніки: квадроциклів, мопедів, скутерів і навіть снігоходів. В категорії водного транспорту ви знайдете човни, катери, моторні і парусні яхти. Серед спецтехніки є сільськогосподарська, будівельна та ін. Є широкий вибір причепив найрізноманітніших розмірів та призначень. Дана інтернет-платформа співпрацює з фірмами і приватними особами.

  На сайті є багато корисної інформації для тих, хто хоче придбати автомобіль і все що з ним пов’язане, наприклад шини, коврики, автосигналізацію, відеореєстратори та ін. Для водіїв-новачків може бути дуже цінною рубрика з відгуками про авто, бо може допомогти вибрати саме те, що потрібно в конкретній ситуації, враховуючи досвід інших власників, і уникнути необдуманих покупок.

  Сервіс

  Той, хто є власником автомобіля може знайти цінну інформацію про автосервіси, автомийки, страхування автомобіля, юридичну інформацію чи просто надійні поради. Крім самої покупки чи продажу автомобіля на сайті є широкий вибір додаткових товарів і послуг, що є зручно згруповані по категоріях і це дає можливість швидко знайти потрібну річ за підхожу ціну.

  Якщо людині по якихось причинах терміново необхідні гроші, вона може скористатися послуги викупу авто, що діє на зразок ломбарду.

  Щоб самому подати оголошення, спочатку потрібно зареєструватися,що не вимагає особливих зусиль. Далі слід заповнити необхідні поля, що характеризують ваш товар і подати безкоштовне оголошення. Для того, щоб оголошення бачила більша кількість людей, існують спеціальні послуги такі як виділення, надання статусу термінового і підняття в результатах пошуку, це дасть можливість швидко знайти клієнта. Сайт надає статистику про український авторинок, що допомагає бути в курсі тенденцій і важливих змін в цій сфері сучасного життя. А цікаві статті на автомобільну тематику є корисними як для автолюбителів, так і для тих, хто займається транспортом професійно. Опис автомобільних новинок, тест-драйвів і впровадження новітніх технологій завжди є цікавою темою для читання у вільний час, для тих користувачів, для яких автомобіль не лише засіб пересування, а й хобі.

  Відгук

  Якщо вам вже доводилося користуватися послугами інтернет-компанії АUTO .RIA - щось продавати чи ви були покупцем, ми будемо щиро вдячні за ваш відгук. Він буде корисний як для тих користувачів які ще думають яким сайтом скористатися для втілення своїх планів, так і, можливо,для самої компанії, яка хоче постійно пристосовуватися до потреб і побажань своїх клієнтів. Ваші зауваження будуть дуже цінні і доречні.

  Авторіа
  Відгуки, скарги та особистий досвід клієнтів (0)

  10
  100% Куплю тут ще раз!
  Замовленя
  rating
  10
  Сервіс
  rating
  10
  Ціна
  rating
  10
  Доставка
  rating
  10

  Всі відгуки

  Прочитайте незалежні відгуки, досвід споживачів та скарги прямо тут! Ознайомтеся з найкращими магазинами, щоб зробити (онлайн) замовлення. Вирішимо разом, які з магазинів заслуговують Вашої уваги!

  Написати власний відгук про Авторіа

  Ваш відгук

  FAQ